Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Jablonce!!!!

V neděli 2. března 2014 od 17h hraje FCB v Jablonci, jazda na první jarní výjezd podpořit FCB!!! Hraje se sice v neděli, ale hned po zápase jede vlak zpět a ve 2 h jsme v Ostravě. Z Bohumína jedou do Rychnova u Jablonce a zpět do Bohumína 3 vozy FCB. V Rychnově nás čekají klasicky busy A.C.A.B. do Jablonce a po zapase zase busy A.C.A.B. zpět do Rychnova na vlak. Jinak z Rychnova do Jablonce jezdí MHD.

 

SMĚR JABLONEC

Třinec 7:14

Těšín 7:23

Karviná 7:42

Bohumín 8:05 (3 vozy na konci vlaku do Rychnova pro FCB) 

Ostrava hl. n. 8:14

Ostrava-Svinov 8:23

Hranice n/M 8:48

Olomouc hl. n. 9:19

Zábřeh n/M 9:42

Č. Třebová 10:04

Pardubice příj. 10:43 (přepojení 3 vozů FCB na rychlík směr Liberec)

Pardubice odj. 11:00

Rychnov u Jablonce příj. 13:39 (přestup na MHD č. 101)

Rychnov u Jablonce odj. 13:55

Jablonec – Revoluční 14:13

Přípoj z: Orlová AN 6:50 do Bohumína; Studénka 6:57 a Suchdol 7:10 do Hranic; Odry 6:25 N. Jičín 6:28 do Suchdolu; Kopřivnice 6:25 do Studénky; Opava vých. 7:46 do Svinova; Havířov 7:09 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Vsetín 7:24 ValMez 7:47 do Hranic, Šumperk 8:50 do Zábřeha.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Jablonec – Revoluční 19:48 (MHD 101)

Rychnov u Jablonce příj. 20:02 (přestup na rychlík do Pardubic - 3 vozy FCB do Bohumína)

Rychnov u Jablonce odj.20:20

Pardubice příj. 23:10 (přestup na rychlík směr Košice)

Pardubice odj. 23:37

Č. Třebová 0:16

Zábřeh n/M 0:41

Olomouc hl. n. 1:08

Ostrava-Svinov 2:06

Ostrava hl. n. 2:15

Bohumín 2:24

Karviná hl.n. 2:48

Těšín 3:09

Třinec 3:19

Přípoj do: Suchdol, Studénka 4:14 ze Svinova; do Vítkova 5:10, Fulneku 4:35 a N. Jičína 5:10 ze Suchdolu; do Bílovce 4:45 a Kopřivnice 4:51 ze Studénky; Havířova 4:21 ze Svinova; Opavy 4:33 ze Svinova; FM-Lipiny v 4:22 z Hlaváku; Orlová 4:00 z Bohumína AN, Šumperka 5:11.

Publikováno: 27.02.2014
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele