Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Jablonce!!!!

V neděli 2. března 2014 od 17h hraje FCB v Jablonci, jazda na první jarní výjezd podpořit FCB!!! Hraje se sice v neděli, ale hned po zápase jede vlak zpět a ve 2 h jsme v Ostravě. Z Bohumína jedou do Rychnova u Jablonce a zpět do Bohumína 3 vozy FCB. V Rychnově nás čekají klasicky busy A.C.A.B. do Jablonce a po zapase zase busy A.C.A.B. zpět do Rychnova na vlak. Jinak z Rychnova do Jablonce jezdí MHD.

 

SMĚR JABLONEC

Třinec 7:14

Těšín 7:23

Karviná 7:42

Bohumín 8:05 (3 vozy na konci vlaku do Rychnova pro FCB) 

Ostrava hl. n. 8:14

Ostrava-Svinov 8:23

Hranice n/M 8:48

Olomouc hl. n. 9:19

Zábřeh n/M 9:42

Č. Třebová 10:04

Pardubice příj. 10:43 (přepojení 3 vozů FCB na rychlík směr Liberec)

Pardubice odj. 11:00

Rychnov u Jablonce příj. 13:39 (přestup na MHD č. 101)

Rychnov u Jablonce odj. 13:55

Jablonec – Revoluční 14:13

Přípoj z: Orlová AN 6:50 do Bohumína; Studénka 6:57 a Suchdol 7:10 do Hranic; Odry 6:25 N. Jičín 6:28 do Suchdolu; Kopřivnice 6:25 do Studénky; Opava vých. 7:46 do Svinova; Havířov 7:09 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Vsetín 7:24 ValMez 7:47 do Hranic, Šumperk 8:50 do Zábřeha.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Jablonec – Revoluční 19:48 (MHD 101)

Rychnov u Jablonce příj. 20:02 (přestup na rychlík do Pardubic - 3 vozy FCB do Bohumína)

Rychnov u Jablonce odj.20:20

Pardubice příj. 23:10 (přestup na rychlík směr Košice)

Pardubice odj. 23:37

Č. Třebová 0:16

Zábřeh n/M 0:41

Olomouc hl. n. 1:08

Ostrava-Svinov 2:06

Ostrava hl. n. 2:15

Bohumín 2:24

Karviná hl.n. 2:48

Těšín 3:09

Třinec 3:19

Přípoj do: Suchdol, Studénka 4:14 ze Svinova; do Vítkova 5:10, Fulneku 4:35 a N. Jičína 5:10 ze Suchdolu; do Bílovce 4:45 a Kopřivnice 4:51 ze Studénky; Havířova 4:21 ze Svinova; Opavy 4:33 ze Svinova; FM-Lipiny v 4:22 z Hlaváku; Orlová 4:00 z Bohumína AN, Šumperka 5:11.

Publikováno: 27.02.2014
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 8 17:6 22
2. SK Slavia Praha 9 31:9 19
3. AC Sparta Praha 9 13:8 14
4. FC Slovan Liberec 9 15:11 14
5. Bohemians Praha 1905 9 13:11 14
6. FC Zbrojovka Brno 8 15:14 14
7. FC Hradec Králové 9 7:8 14
8. FK Mladá Boleslav 9 14:12 12
9. SK Sigma Olomouc 9 12:11 10
10. FK Jablonec 9 15:15 10
11. FC Baník Ostrava 9 13:13 10
12. 1. FC Slovácko 9 10:14 10
13. FK Teplice 9 12:21 10
14. FC Trinity Zlín 9 8:13 8
15. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8:18 8
16. FK Pardubice 9 4:23 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.