Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Hradce Králové

V sobotu 9.12.2023 v 18 h hraje FCB v Hradci Králové. Vyjíždíme vlakem EC 142 OSTRAVAN v 12:22 ze Svinova s přestupem v Pardubicích na náhradní autobusouvou dopravu R1070 do Hradce Králové.

Na zpátek se pojede v 22:25 NAD R1077 z Hradce Králové do Pardubic, kde se přesedne na vlak EN 443 SLOVAKIA v 23:25.

 

Na konci budou připojeny 4 vagóny pro FCB!

 

Směr Hradec Králové

 

EC 142 OSTRAVAN

Bohumín 12:05

Ostrava hl.n. 12:14

Ostrava-Svinov 12:22

Hranice na Moravě 12:48

Olomouc 13:19

Zábřeh na Moravě 13:41

Česká Třebová 14:04

Ústí nad Orlicí město 14:12

Pardubice 14:45 / 14:55 (přestup na NAD R 1070 směr HRADEC KRÁLOVÉ)

Hradec Králové 15:23

 

  

Směr Ostrava

 

R 1077 NAD

Hradec Králové 22:25

Pardubice hl.n. 22:55 / 23:25 (přestup na EN 443 SLOVAKIA směr Ostrava)

Česká Třebová 00:08

Olomouc hl.n. 1:01

Ostrava-Svinov 2:07

Ostrava hl.n. 2:16

Bohumín 3:00

Publikováno: 06.12.2023
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 22 55:15 59
2. SK Slavia Praha Slavia 22 46:17 55
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 22 52:26 45
4. 1. FC Slovácko Slovácko 22 30:26 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 22 31:26 31
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 22 37:37 29
7. FC Slovan Liberec Liberec 22 34:34 29
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 22 29:29 29
9. FK Teplice Teplice 22 23:24 28
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 22 18:29 25
11. FK Jablonec Jablonec 22 29:35 24
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 22 23:32 23
13. FK Pardubice Pardubice 22 21:30 23
14. FC Zlín Zlín 22 26:49 18
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 22 22:47 17
16. MFK Karviná Karviná 22 22:42 16
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.