Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna!!!

Tak je to opět tady, nová sezóna, první kolo, první výjezd a hned Brno v sobotu 25.07.2015 od 17h! I tuto sezónu jazda podporovat FCB na výjezdy!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy "MHD PČR" na stadion a zpět.

SMĚR BRNO
Bohumín 12:35
Ostrava hl. n. 12:44
Ostrava-Svinov 12:52
Studénka 13:02
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno hl.n. 14:59
Přípoj z: Orlová AN 11:02 do Bohumína; Vítkov 12:03 Odry 12:32 Fulnek 12:40 a N. Jičín 12:39 do Suchdolu; Bílovec 12:35, Kopřivnice 12:15 a Mošnov letiště 11:42 do Studénky; Vsetín 12:20 a ValMez 12:47 do Hranic; Šumperk 12:09 do Brna; Třinec Centrale 11:22 Těšín 11:37 a Karviná 11:58 do Bohumína; Opava 11:45 do Svinova; Těšín 11:45 Havířov 12:07 a O-Kunčice 12:23 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová (nereálné) 23:37 od nádru Bohumín 4:17.

Publikováno: 23.07.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele