Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna!!!

Tak je to opět tady, nová sezóna, první kolo, první výjezd a hned Brno v sobotu 25.07.2015 od 17h! I tuto sezónu jazda podporovat FCB na výjezdy!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy "MHD PČR" na stadion a zpět.

SMĚR BRNO
Bohumín 12:35
Ostrava hl. n. 12:44
Ostrava-Svinov 12:52
Studénka 13:02
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno hl.n. 14:59
Přípoj z: Orlová AN 11:02 do Bohumína; Vítkov 12:03 Odry 12:32 Fulnek 12:40 a N. Jičín 12:39 do Suchdolu; Bílovec 12:35, Kopřivnice 12:15 a Mošnov letiště 11:42 do Studénky; Vsetín 12:20 a ValMez 12:47 do Hranic; Šumperk 12:09 do Brna; Třinec Centrale 11:22 Těšín 11:37 a Karviná 11:58 do Bohumína; Opava 11:45 do Svinova; Těšín 11:45 Havířov 12:07 a O-Kunčice 12:23 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová (nereálné) 23:37 od nádru Bohumín 4:17.

Publikováno: 23.07.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FK Jablonec 1 1:0 3
3. FK Pardubice 1 2:2 1
4. MFK Karviná 1 2:2 1
5. FC Hradec Králové 1 1:1 1
6. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
7. SK Slavia Praha 0 0:0 0
8. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
9. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
10. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
11. FK Teplice 0 0:0 0
12. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
13. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
14. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
15. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele