Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna - akce šála!!!

V pátek 06.03.2015 od 18h hraje FCB v Brně důležitý a atraktivní mač! Jazda si to užít a podpořit pořádně hráče s šálou FCB!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy MHD A.C.A.B. na stadion…

SMĚR BRNO
Bohumín 13:35
Ostrava hl. n. 13:44
Ostrava-Svinov 13:52
Studénka 14:02
Suchdol n/O 14:10
Hranice n/M 14:23
Přerov 14:42
Kojetín 14:57
Vyškov na Moravě 15:20
Brno hl.n. 15:59
Přípoj z: Orlová pošta 12:58 na Hlavák; Vítkov 12:59 Odry 13:32 Fulnek 13:40 a N. Jičín 13:39 do Suchdolu; Bílovec 13:35 a Kopřivnice 13:24 do Studénky; Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic; Šumperk 14:09 do Brna; Třinec Centrale 12:22 Těšín 12:37 a Karviná 12:58 do Bohumína; Opava 13:20 do Svinova; Těšín 12:45 Havířov 13:07 a O-Kunčice 13:23 do Svinova; FM-Lipina 13:02 na Hlavák.


SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Odry a Vítkov 23:22 N. Jičín 23:35 ze Suchdolu; Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová 0:02 z Hlaváku.

Publikováno: 05.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele