Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna - akce šála!!!

V pátek 06.03.2015 od 18h hraje FCB v Brně důležitý a atraktivní mač! Jazda si to užít a podpořit pořádně hráče s šálou FCB!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy MHD A.C.A.B. na stadion…

SMĚR BRNO
Bohumín 13:35
Ostrava hl. n. 13:44
Ostrava-Svinov 13:52
Studénka 14:02
Suchdol n/O 14:10
Hranice n/M 14:23
Přerov 14:42
Kojetín 14:57
Vyškov na Moravě 15:20
Brno hl.n. 15:59
Přípoj z: Orlová pošta 12:58 na Hlavák; Vítkov 12:59 Odry 13:32 Fulnek 13:40 a N. Jičín 13:39 do Suchdolu; Bílovec 13:35 a Kopřivnice 13:24 do Studénky; Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic; Šumperk 14:09 do Brna; Třinec Centrale 12:22 Těšín 12:37 a Karviná 12:58 do Bohumína; Opava 13:20 do Svinova; Těšín 12:45 Havířov 13:07 a O-Kunčice 13:23 do Svinova; FM-Lipina 13:02 na Hlavák.


SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Odry a Vítkov 23:22 N. Jičín 23:35 ze Suchdolu; Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová 0:02 z Hlaváku.

Publikováno: 05.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FK Jablonec 1 1:0 3
3. FK Pardubice 1 2:2 1
4. MFK Karviná 1 2:2 1
5. FC Hradec Králové 1 1:1 1
6. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
7. SK Slavia Praha 0 0:0 0
8. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
9. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
10. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
11. FK Teplice 0 0:0 0
12. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
13. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
14. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
15. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele