Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna - akce šála!!!

V pátek 06.03.2015 od 18h hraje FCB v Brně důležitý a atraktivní mač! Jazda si to užít a podpořit pořádně hráče s šálou FCB!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy MHD A.C.A.B. na stadion…

SMĚR BRNO
Bohumín 13:35
Ostrava hl. n. 13:44
Ostrava-Svinov 13:52
Studénka 14:02
Suchdol n/O 14:10
Hranice n/M 14:23
Přerov 14:42
Kojetín 14:57
Vyškov na Moravě 15:20
Brno hl.n. 15:59
Přípoj z: Orlová pošta 12:58 na Hlavák; Vítkov 12:59 Odry 13:32 Fulnek 13:40 a N. Jičín 13:39 do Suchdolu; Bílovec 13:35 a Kopřivnice 13:24 do Studénky; Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic; Šumperk 14:09 do Brna; Třinec Centrale 12:22 Těšín 12:37 a Karviná 12:58 do Bohumína; Opava 13:20 do Svinova; Těšín 12:45 Havířov 13:07 a O-Kunčice 13:23 do Svinova; FM-Lipina 13:02 na Hlavák.


SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Odry a Vítkov 23:22 N. Jičín 23:35 ze Suchdolu; Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová 0:02 z Hlaváku.

Publikováno: 05.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
06.02.2022 15:00

FK Mladá Boleslav
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 19 51:14 48
2. FC Viktoria Plzeň 19 36:13 47
3. AC Sparta Praha 19 46:22 45
4. 1. FC Slovácko 19 38:22 39
5. FC Baník Ostrava 19 41:25 36
6. FK Mladá Boleslav 19 29:28 26
7. FC Hradec Králové 19 24:26 25
8. SK Dynamo Č. Budějovice 19 26:30 25
9. FC Slovan Liberec 19 17:25 24
10. SK Sigma Olomouc 19 31:28 22
11. FC FASTAV Zlín 19 23:37 19
12. Bohemians Praha 1905 19 27:44 18
13. FK Pardubice 19 24:41 17
14. FK Jablonec 19 14:34 16
15. FK Teplice 19 19:37 11
16. MFK Karviná 19 16:36 5
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.