Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Brna - akce šála!!!

V pátek 06.03.2015 od 18h hraje FCB v Brně důležitý a atraktivní mač! Jazda si to užít a podpořit pořádně hráče s šálou FCB!!! Dá se opět přepokládat jízda vlaku na Brno-Slatina a busy MHD A.C.A.B. na stadion…

SMĚR BRNO
Bohumín 13:35
Ostrava hl. n. 13:44
Ostrava-Svinov 13:52
Studénka 14:02
Suchdol n/O 14:10
Hranice n/M 14:23
Přerov 14:42
Kojetín 14:57
Vyškov na Moravě 15:20
Brno hl.n. 15:59
Přípoj z: Orlová pošta 12:58 na Hlavák; Vítkov 12:59 Odry 13:32 Fulnek 13:40 a N. Jičín 13:39 do Suchdolu; Bílovec 13:35 a Kopřivnice 13:24 do Studénky; Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic; Šumperk 14:09 do Brna; Třinec Centrale 12:22 Těšín 12:37 a Karviná 12:58 do Bohumína; Opava 13:20 do Svinova; Těšín 12:45 Havířov 13:07 a O-Kunčice 13:23 do Svinova; FM-Lipina 13:02 na Hlavák.


SMĚR OSTRAVA
Brno hl.n. 21:02
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:09
Přerov 22:24
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:17
Ostrava hl.n. 23:26
Bohumín 23:34
Přípoj do: Odry a Vítkov 23:22 N. Jičín 23:35 ze Suchdolu; Karviná, Těšín a Třinec v 3:26 z Bohumína; Havířov 23:51 ze Svinova; Opava 23:49 ze Svinova; FM-Lipina 23:52 z Hlaváku; Orlová 0:02 z Hlaváku.

Publikováno: 05.03.2015
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.