Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na Táborsko - přímé vozy FCB do Sezimova Ústí

V sobotu 08. října 2016 od 16:00 h čeká Baník další bizardní výjezd a to na Táborsko do Sezimova Ústí!!! Spojení je trochu komplikované, ale jen naoko. Odjezd v 7:08 h ze Svinova s 3 vozy FCB na konci vlaku, které se v Přerově a Praze přepojí do Č. Budějovic. Vlak z Prahy do Č. Budějovic zastaví mimořádně pro FCB v Sezimově Ústí. Zpět opět 3 vozy FCB mimořádně ze Sezimova Ústí přes Prahu na noční expres do Bohumína. Pro Havířov, Těšín, Třinec, Suchdol, Studénku a jiné bude možná lepší Leoexpres nebo Regiojet. Nenechte si ujít zajímavý výjezd a podpořte FCB v boji o první místo!!!

SMĚR Sezimovo Ústí
Bohumín 6:52 (3 vozy FCB na konci do Tábora)
Ostrava hl. n. 7:00
Ostrava-Svinov 7:08
Hranice n/M 7:33
Přerov 7:49/8:03 (přepojení 3 vozů FCB na konec expresu do Prahy)
Olomouc hl.n. 8:18
Zábřeh n/M 8:41
Č. Třebová 9:03
Pardubice 9:37
Praha hl. n. 10:39/11:16 (přepojení 3 vozů FCB na konec rychlíku směr Č. Budějovice)
Sezimovo Ústí 13:10
Přípoj z: Studénka 7:01 a Suchdol 7:09 do Hranic; Budišov 4:37, Vítkov 5:00, Odry 6:26, Fulnek 6:20, N. Jičín 6:27 do Suchdolu; Bílovec 6:27 a Kopřivnice 6:28 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Návsí 4:57 Třinec centrale 5:09 Těšín 5:30 a Karviná 5:50 do Bohumína; Opava vých. 6:30 Těšín 5:37  Havířov 6:05 do Svinova; FM-Lipina 5:33 na Hlavák; Šumperk 8:09 do Zábřehu; Orlová pošta 6:27 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Sezimovo Ústí 18:52 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 20:26/22:00 (přepojení 3 vozů FCB na konec vlaku do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Svinov a Studénka 3:47 z Hlaváku; Suchdol n/O 3:47 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova s přestupem v Hranicích; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína AN.

Spojení Leoexpres
Praha hl. n. 20:52
Pardubice 21:51
Zábřeh n/M 22:47
Olomouc hl.n. 23:09
Přerov 23:29
Hranice na Moravě 23:49
Suchdol n/O 0:01
Studénka 23:07
Ostrava-Svinov 23:18
Ostrava hl. n. 23:27
Bohumín 23:34

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 06.10.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele