Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na Táborsko - přímé vozy FCB do Sezimova Ústí

V sobotu 08. října 2016 od 16:00 h čeká Baník další bizardní výjezd a to na Táborsko do Sezimova Ústí!!! Spojení je trochu komplikované, ale jen naoko. Odjezd v 7:08 h ze Svinova s 3 vozy FCB na konci vlaku, které se v Přerově a Praze přepojí do Č. Budějovic. Vlak z Prahy do Č. Budějovic zastaví mimořádně pro FCB v Sezimově Ústí. Zpět opět 3 vozy FCB mimořádně ze Sezimova Ústí přes Prahu na noční expres do Bohumína. Pro Havířov, Těšín, Třinec, Suchdol, Studénku a jiné bude možná lepší Leoexpres nebo Regiojet. Nenechte si ujít zajímavý výjezd a podpořte FCB v boji o první místo!!!

SMĚR Sezimovo Ústí
Bohumín 6:52 (3 vozy FCB na konci do Tábora)
Ostrava hl. n. 7:00
Ostrava-Svinov 7:08
Hranice n/M 7:33
Přerov 7:49/8:03 (přepojení 3 vozů FCB na konec expresu do Prahy)
Olomouc hl.n. 8:18
Zábřeh n/M 8:41
Č. Třebová 9:03
Pardubice 9:37
Praha hl. n. 10:39/11:16 (přepojení 3 vozů FCB na konec rychlíku směr Č. Budějovice)
Sezimovo Ústí 13:10
Přípoj z: Studénka 7:01 a Suchdol 7:09 do Hranic; Budišov 4:37, Vítkov 5:00, Odry 6:26, Fulnek 6:20, N. Jičín 6:27 do Suchdolu; Bílovec 6:27 a Kopřivnice 6:28 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Návsí 4:57 Třinec centrale 5:09 Těšín 5:30 a Karviná 5:50 do Bohumína; Opava vých. 6:30 Těšín 5:37  Havířov 6:05 do Svinova; FM-Lipina 5:33 na Hlavák; Šumperk 8:09 do Zábřehu; Orlová pošta 6:27 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Sezimovo Ústí 18:52 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 20:26/22:00 (přepojení 3 vozů FCB na konec vlaku do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Svinov a Studénka 3:47 z Hlaváku; Suchdol n/O 3:47 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova s přestupem v Hranicích; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína AN.

Spojení Leoexpres
Praha hl. n. 20:52
Pardubice 21:51
Zábřeh n/M 22:47
Olomouc hl.n. 23:09
Přerov 23:29
Hranice na Moravě 23:49
Suchdol n/O 0:01
Studénka 23:07
Ostrava-Svinov 23:18
Ostrava hl. n. 23:27
Bohumín 23:34

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 06.10.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele