Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na poslední výjezd sezóny do Plzně!!!

Do Plzně v neděli 15.04.2022 v 17 h se jede vlakem EC 144 Ostravan v 8:18 h ze Svinova - na konci vlaku vozy pro FCB. Z Prahy rychlík ve 12:08 h do Plzně asi nestihneme, takže ve 12:38 h vlakem IC 562 ZÁPADNÍ EXPRES.  Zpět Plzně ve 20:00 h vlakem EC 565 ZÁPADNÍ EXPRES s přestupem v Praze na vlak EN 443 SLOVAKIA.

 

SMĚR PLZEŇ

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:27

Karviná hl.n. 7:42

Bohumín 8:00 (vozy FCB na konci)

Ostrava hl.n. 8:09

Ostrava-Svinov 8:18 - EC 144 Ostravan

Hranice na Moravě 8:45

Olomouc hl.n. 9:14

Zábřeh na Moravě 9:37

Č. Třebová 9:59

Pardubice hl.n. 10:45

Praha hl.n. 12:03/12:38 (přestup na IC 562 ZÁPADNÍ EXPRES směr Cheb)

Plzeň hl.n. 13:58

 

 SMĚR OSTRAVA

Plzeň 20:00 - EC 565 ZÁPADNÍ EXPRES

Praha hl.n. 21:21/22:05 (přestup na EN 443 SLOVAKIA směr Humenné)

Pardubice hl.n. 23:21

Č. Třebová 00:06

Olomouc hl.n. 1:06

Ostrava-Svinov 2:10 

Ostrava hl.n. 2:19

Bohumín 2:28

Publikováno: 12.05.2022
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.