Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na poslední výjezd sezóny do Plzně!!!

Do Plzně v neděli 15.04.2022 v 17 h se jede vlakem EC 144 Ostravan v 8:18 h ze Svinova - na konci vlaku vozy pro FCB. Z Prahy rychlík ve 12:08 h do Plzně asi nestihneme, takže ve 12:38 h vlakem IC 562 ZÁPADNÍ EXPRES.  Zpět Plzně ve 20:00 h vlakem EC 565 ZÁPADNÍ EXPRES s přestupem v Praze na vlak EN 443 SLOVAKIA.

 

SMĚR PLZEŇ

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:27

Karviná hl.n. 7:42

Bohumín 8:00 (vozy FCB na konci)

Ostrava hl.n. 8:09

Ostrava-Svinov 8:18 - EC 144 Ostravan

Hranice na Moravě 8:45

Olomouc hl.n. 9:14

Zábřeh na Moravě 9:37

Č. Třebová 9:59

Pardubice hl.n. 10:45

Praha hl.n. 12:03/12:38 (přestup na IC 562 ZÁPADNÍ EXPRES směr Cheb)

Plzeň hl.n. 13:58

 

 SMĚR OSTRAVA

Plzeň 20:00 - EC 565 ZÁPADNÍ EXPRES

Praha hl.n. 21:21/22:05 (přestup na EN 443 SLOVAKIA směr Humenné)

Pardubice hl.n. 23:21

Č. Třebová 00:06

Olomouc hl.n. 1:06

Ostrava-Svinov 2:10 

Ostrava hl.n. 2:19

Bohumín 2:28

Publikováno: 12.05.2022
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Zbrojovka Brno 3 7:3 7
2. Bohemians Praha 1905 3 7:3 7
3. FC Viktoria Plzeň 3 6:4 7
4. FC Slovan Liberec 3 8:4 6
5. SK Slavia Praha 3 7:4 6
6. AC Sparta Praha 3 5:2 6
7. 1. FC Slovácko 3 5:4 5
8. SK Dynamo Č. Budějovice 3 4:4 4
9. FC Baník Ostrava 3 6:7 4
10. SK Sigma Olomouc 3 3:4 3
11. FC Hradec Králové 3 2:3 3
12. FK Pardubice 3 3:5 3
13. FK Mladá Boleslav 3 3:5 2
14. FK Jablonec 3 4:8 1
15. FK Teplice 3 3:8 1
16. FC Trinity Zlín 3 2:7 1
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.