Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na poslední výjezd podzimu Příbram!!!

Ve neděli 02.12.2018 od 15 h v Příbrami poslední výjezd podzimu!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 4 přímé vozy do Příbrami a zpět do Prahy jako speciál.

SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 5:01
Třinec Centrale 5:08
Třinec Werk 5:12
Těšín 5:18
Karviná hl.n. 5:38
Bohumín 5:57 (4 vozy FCB na konci do Příbrami)
Ostrava hl. n. 6:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:32
Hranice n/M 6:47
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:40
Č. Třebová 8:02
Pardubice 8:38
Praha hl. n. 9:30/10:15 (4 vozy FCB speciál do Příbrami)
Příbram 12:00

SMĚR OSTRAVA
Příbram 18:00 (4 vozy FCB speciál do Prahy)
Praha hl. n. 19:38/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Spojení Pendolino z Prahy
Praha hl. n. 19:42
Pardubice 20:36
Olomouc hl.n. 21:46
O-Svinov 22:35
Ostrava hl.n. 22:43
Bohumín 22:52

Spojení 1. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 19:48
Pardubice 20:42
Č. Třebová 21:18
Zábřeh n/M 21:40
Olomouc hl.n. 22:02
Hranice n/M 22:33
O-Svinov 22:59
Ostrava hl.n. 23:08
Ostrava Srodolní 23:13
Havířov 23:28
Těšín 23:48
Třinec Centrale 23:57
Bystřice 0:02
Návsí-Jablo 0:07

Spojení LeoEx z Prahy
Praha hl. n. 20:10
Pardubice 21:05
Zábřeh n/M 21:57
Olomouc hl.n. 22:18
Přerov 22:32
Hranice n/M 22:40
Suchdol n/O 22:54
Studénka 23:03
O-Svinov 23:14
Ostrava hl.n. 23:22
Bohumín 23:33
Karviná 0:03
Těšín 0:22
Třinec Centrale 0:30
Bytřice 0:34

Spojení 2. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 21:48
Pardubice 22:44
Zábřeh n/M 23:40
Olomouc hl.n. 0:05
Hranice n/M 0:35
O-Svinov 1:03
Ostrava hl.n. 1:11
Havířov 1:29
Těšín 1:50
Třinec Centrale 1:59

Publikováno: 29.11.2018
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.