Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na poslední výjezd podzimu Příbram!!!

Ve neděli 02.12.2018 od 15 h v Příbrami poslední výjezd podzimu!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 4 přímé vozy do Příbrami a zpět do Prahy jako speciál.

SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 5:01
Třinec Centrale 5:08
Třinec Werk 5:12
Těšín 5:18
Karviná hl.n. 5:38
Bohumín 5:57 (4 vozy FCB na konci do Příbrami)
Ostrava hl. n. 6:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:32
Hranice n/M 6:47
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:40
Č. Třebová 8:02
Pardubice 8:38
Praha hl. n. 9:30/10:15 (4 vozy FCB speciál do Příbrami)
Příbram 12:00

SMĚR OSTRAVA
Příbram 18:00 (4 vozy FCB speciál do Prahy)
Praha hl. n. 19:38/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Spojení Pendolino z Prahy
Praha hl. n. 19:42
Pardubice 20:36
Olomouc hl.n. 21:46
O-Svinov 22:35
Ostrava hl.n. 22:43
Bohumín 22:52

Spojení 1. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 19:48
Pardubice 20:42
Č. Třebová 21:18
Zábřeh n/M 21:40
Olomouc hl.n. 22:02
Hranice n/M 22:33
O-Svinov 22:59
Ostrava hl.n. 23:08
Ostrava Srodolní 23:13
Havířov 23:28
Těšín 23:48
Třinec Centrale 23:57
Bystřice 0:02
Návsí-Jablo 0:07

Spojení LeoEx z Prahy
Praha hl. n. 20:10
Pardubice 21:05
Zábřeh n/M 21:57
Olomouc hl.n. 22:18
Přerov 22:32
Hranice n/M 22:40
Suchdol n/O 22:54
Studénka 23:03
O-Svinov 23:14
Ostrava hl.n. 23:22
Bohumín 23:33
Karviná 0:03
Těšín 0:22
Třinec Centrale 0:30
Bytřice 0:34

Spojení 2. RegioJet z Prahy
Praha hl. n. 21:48
Pardubice 22:44
Zábřeh n/M 23:40
Olomouc hl.n. 0:05
Hranice n/M 0:35
O-Svinov 1:03
Ostrava hl.n. 1:11
Havířov 1:29
Těšín 1:50
Třinec Centrale 1:59

Publikováno: 29.11.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele