Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na pohár do Příbrami!

Ve středu 7. října 2009 hraje FCB osmifinále poháru ČMFS v Příbrami od 16h. Jede se v 8:04 h se Svinova s přestupem v Praze a Zdicích. Další spojení je s příplatkem na Pendolino. Poslední spojení je s taxánem od nádru na stadion nebo z Anděla od metra z autobusáku Na Knížecí jezdí každých 10 min. autobus do Příbrami, který jede 59 min., takže kdo nemůže jet v 8h, může jet i posledním spojením a zápas v pohodě stihne. Zpět se jede rychlíkem do Prahy, kde hned jede rychlík do Ostravy.

  

SMĚR PŘÍBRAM
Hlavní spojení

Třinec 6:55 (EC146 směr Praha)
Těšín 7:06
Karviná hl.n. 7:22
Bohumín 7:45
Ostrava hl.n. 7:55
O-Svinov 8:04
Studénka 8:15
Suchdol n/O 8:23
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Praha hl. n. příj. 11:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 12:11
Zdice příj. 12:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 13:10
Příbram 13:45
(Přípoj z: Orlová 7:10, Vítkov 7:10, Fulnek 8:05, N. Jičín 8:03, Bílovec 7:43, ValMez 7:52, Opava 7:27, Havířov 7:34, FM-Lipina 7:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 7:04).

 

Last-minute pro kravaťáky Pendolinem
Ostrava hl.n. 9:27 (SC504 Pendolino)
O-Svinov 9:36;
Olomouc hl. n. 10:24;
Praha hl.n. příj. 12:35 (přestup na rychlík směr Č. Budějovice přes Příbram)
Praha hl. n. odj. 13:41
Příbram 14:59
(Přípoj z: Orlová 8:10, Opava 8:30, Bohumín 9:12, Karviná 8:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích).

 

Last-minute-expres s taxánem od nádru
Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl. n. příj. 13:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 14:11
Zdice příj. 14:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 15:10
Příbram 15:45
(Přípoj z: Orlová 9:10, Studénka 8:59, 9:08, ValMez 9:12, Opava 9:43, Karviná 9:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 8:23).

 

 


SMĚR OSTRAVA
Příbram 19:00 (R1255)
Praha hl.n. příj. 20:20 (přestup na rychlík směr Humenné)
Praha hl. n. odj. 20:40
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl. n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 1:59
Příjezd do: Havířov 1:06, Opava 1:12, FM-Lipina s přestupem ze Svinova v O-Kunčicích 1:08.

Publikováno: 06.10.2009
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 28 75:16 74
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 27 57:31 55
4. 1. FC Slovácko 28 51:29 53
5. FC Viktoria Plzeň 27 46:29 48
6. FC Slovan Liberec 28 39:24 46
7. FK Pardubice 28 31:37 42
8. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 28 33:30 37
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 28 27:39 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 28 29:58 24
16. Zbrojovka Brno 28 24:45 20
17. 1. FK Příbram 28 19:58 17
18. Slezský FC Opava 28 16:56 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele