Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na pohár do Příbrami!

Ve středu 7. října 2009 hraje FCB osmifinále poháru ČMFS v Příbrami od 16h. Jede se v 8:04 h se Svinova s přestupem v Praze a Zdicích. Další spojení je s příplatkem na Pendolino. Poslední spojení je s taxánem od nádru na stadion nebo z Anděla od metra z autobusáku Na Knížecí jezdí každých 10 min. autobus do Příbrami, který jede 59 min., takže kdo nemůže jet v 8h, může jet i posledním spojením a zápas v pohodě stihne. Zpět se jede rychlíkem do Prahy, kde hned jede rychlík do Ostravy.

  

SMĚR PŘÍBRAM
Hlavní spojení

Třinec 6:55 (EC146 směr Praha)
Těšín 7:06
Karviná hl.n. 7:22
Bohumín 7:45
Ostrava hl.n. 7:55
O-Svinov 8:04
Studénka 8:15
Suchdol n/O 8:23
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Praha hl. n. příj. 11:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 12:11
Zdice příj. 12:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 13:10
Příbram 13:45
(Přípoj z: Orlová 7:10, Vítkov 7:10, Fulnek 8:05, N. Jičín 8:03, Bílovec 7:43, ValMez 7:52, Opava 7:27, Havířov 7:34, FM-Lipina 7:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 7:04).

 

Last-minute pro kravaťáky Pendolinem
Ostrava hl.n. 9:27 (SC504 Pendolino)
O-Svinov 9:36;
Olomouc hl. n. 10:24;
Praha hl.n. příj. 12:35 (přestup na rychlík směr Č. Budějovice přes Příbram)
Praha hl. n. odj. 13:41
Příbram 14:59
(Přípoj z: Orlová 8:10, Opava 8:30, Bohumín 9:12, Karviná 8:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích).

 

Last-minute-expres s taxánem od nádru
Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl. n. příj. 13:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně)
Praha hl. n. odj. 14:11
Zdice příj. 14:59 (přestup na osobák směr Protivín)
Zdice odj. 15:10
Příbram 15:45
(Přípoj z: Orlová 9:10, Studénka 8:59, 9:08, ValMez 9:12, Opava 9:43, Karviná 9:57, Těšín 8:42, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích, Kopřivnice 8:23).

 

 


SMĚR OSTRAVA
Příbram 19:00 (R1255)
Praha hl.n. příj. 20:20 (přestup na rychlík směr Humenné)
Praha hl. n. odj. 20:40
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl. n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 1:59
Příjezd do: Havířov 1:06, Opava 1:12, FM-Lipina s přestupem ze Svinova v O-Kunčicích 1:08.

Publikováno: 06.10.2009
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.