Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na pohár do Opavy

Jak asi už všichni víte, tak 3. kolo Českého poháru hraje FCB v Opavě 16.09.2009 od 18h. Protože do Opavy pojedou zástupy chacharů a v různých časech, uvádím vlaky do Opavy od 15h. Každou hodinu jede do Opavy osobák z Těšína přes Havířov a Svinov a každou hodinu buď rychlík ze Svinova nebo spěšňák z Třince přes Těšín, Havířov, Stodolni a Svinov. NA SLAVII V PONDĚLÍ SE JEDE V 10:10 h ZE SVINOVA!

 

SMĚR OPAVA
Těšín 14:03
Havířov 14:25
O-Kunčice 14:36
O-Střed 14:43
Stodolní 14:45
Ostrava hl. n. 14:51
O-Svinov 15:05
Háj v Slezsku 15:16
Opava vých. 15:26


Těšín 14:39
Havířov 15:04
O-Kunčice 15:19
O-Vítkovice 15:24
O-Svinov 15:42
Háj v Slezsku 16:04
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:12, Studénka 15:07, Suchdol n/O 14:58, Karviná 14:57, FM-Lipina 14:57 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:11
Havířov 15:34
O-Kunčice 15:49
O-Vítkovice 15:54
O-Svinov příj. 16:00 (přestup na rychlík)
O-Svinov 16:06
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:37, Karviná 15:23, FM-Lipina 15:27 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:43
Havířov 16:04
O-Kunčice 16:19
O-Vítkovice 16:24
O-Svinov 16:44
Háj v Slezsku 17:02
Opava vých. 17:19
Přípoj z: Bohumín 16:23, Studénka 16:03, Suchdol n/O 15:48, Karviná 15:57, FM-Lipina 15:57 s přestupem v O-Kunčicích


Třinec 15:56
Těšín 16:05
Havířov 16:25
O-Kunčice 16:36
O-Střed 16:43
Stodolní 16:45
Ostrava hl. n. 16:51
O-Svinov 17:05
Háj v Slezsku 17:16
Opava vých. 17:26



SMĚR OSTRAVA

Opava vých. 20:30
Háj v Sl. 18:47
O-Svinov 21:02
O-Vítkovice 21:27
O-Kunčice 21:32
Havířov 21:45
Těšín 22:07
Přípoj do: FM-Lipina 22:20, Karviná 21:59, Třinec 22:29, Studénka 22:59, Suchdol n/O 23:17, Bohumín 21:30

Publikováno: 13.09.2009
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.