Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na pohár do Opavy

Jak asi už všichni víte, tak 3. kolo Českého poháru hraje FCB v Opavě 16.09.2009 od 18h. Protože do Opavy pojedou zástupy chacharů a v různých časech, uvádím vlaky do Opavy od 15h. Každou hodinu jede do Opavy osobák z Těšína přes Havířov a Svinov a každou hodinu buď rychlík ze Svinova nebo spěšňák z Třince přes Těšín, Havířov, Stodolni a Svinov. NA SLAVII V PONDĚLÍ SE JEDE V 10:10 h ZE SVINOVA!

 

SMĚR OPAVA
Těšín 14:03
Havířov 14:25
O-Kunčice 14:36
O-Střed 14:43
Stodolní 14:45
Ostrava hl. n. 14:51
O-Svinov 15:05
Háj v Slezsku 15:16
Opava vých. 15:26


Těšín 14:39
Havířov 15:04
O-Kunčice 15:19
O-Vítkovice 15:24
O-Svinov 15:42
Háj v Slezsku 16:04
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:12, Studénka 15:07, Suchdol n/O 14:58, Karviná 14:57, FM-Lipina 14:57 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:11
Havířov 15:34
O-Kunčice 15:49
O-Vítkovice 15:54
O-Svinov příj. 16:00 (přestup na rychlík)
O-Svinov 16:06
Opava vých. 16:22
Přípoj z: Bohumín 15:37, Karviná 15:23, FM-Lipina 15:27 s přestupem v O-Kunčicích


Těšín 15:43
Havířov 16:04
O-Kunčice 16:19
O-Vítkovice 16:24
O-Svinov 16:44
Háj v Slezsku 17:02
Opava vých. 17:19
Přípoj z: Bohumín 16:23, Studénka 16:03, Suchdol n/O 15:48, Karviná 15:57, FM-Lipina 15:57 s přestupem v O-Kunčicích


Třinec 15:56
Těšín 16:05
Havířov 16:25
O-Kunčice 16:36
O-Střed 16:43
Stodolní 16:45
Ostrava hl. n. 16:51
O-Svinov 17:05
Háj v Slezsku 17:16
Opava vých. 17:26



SMĚR OSTRAVA

Opava vých. 20:30
Háj v Sl. 18:47
O-Svinov 21:02
O-Vítkovice 21:27
O-Kunčice 21:32
Havířov 21:45
Těšín 22:07
Přípoj do: FM-Lipina 22:20, Karviná 21:59, Třinec 22:29, Studénka 22:59, Suchdol n/O 23:17, Bohumín 21:30

Publikováno: 13.09.2009
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele