Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na modrobílou invazi do Brna - nevzdáme to!!!

V neděli 16.03.2014 v 17h hraje FCB v Brně veledůležitý záchranářský mač!!! Po remíze s Příbrami jde v tomto utkání o život, jazda vytvořit modrobílou invazi do Brna, nevzdáme to chachaři!!! Navíc dobrý nedělní termín, vlak jede hned po zápase zpět. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět...

 

SMĚR BRNO
Bohumín 12:30 (FCB vozy na konci vlaku)
Ostrava hl. n. 12:39
Ostrava-Svinov 12:47
Studénka 12:57
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno-Slatina 14:55 (přestup na MHD PČR)
Přípoj z: Orlová AN 11:20 do Bohumína; Kopřivnice 12:15 Bílovec 12:26 do Studénky; N. Jičín 12:28 Fulnek 12:30, Vítkov 11:59 Odry 12:29 do Suchdolu; Vsetín 12:22 a ValMez 12:47 do Hranic; Třinec centrum 11:23 Těšín 11:38 a Karviná 11:59 do Bohumína; Opava 11:46 do Svinova; Těšín 11:48 Havířov 12:11 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

 

SMĚR OSTRAVA
Brno-Slatina 20:05
(na konci vozy FCB)
Vyškov na Moravě 20:45
Kojetín 21:10
Přerov 21:24
Hranice n/M 21:43
O-Svinov 22:10
Ostrava hl.n. 22:19
Bohumín 22:28
Přípoj do: Suchdol a Studénka 22:44 z Hranic; ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 23:11 ze Studénky; Odry Vítkov N. Jičín 23:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 22:55 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 22:21 ze Svinova; Opava 22:58 ze Svinova; FM-Lipina 22:21 ze Svinova s přestupem v O-Kunčice; Karviná Těšín Třinec 22:43 z Bohumína; Orlová 22:45 z Hlaváku.

Publikováno: 09.03.2014
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele