Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na modrobílou invazi do Brna - nevzdáme to!!!

V neděli 16.03.2014 v 17h hraje FCB v Brně veledůležitý záchranářský mač!!! Po remíze s Příbrami jde v tomto utkání o život, jazda vytvořit modrobílou invazi do Brna, nevzdáme to chachaři!!! Navíc dobrý nedělní termín, vlak jede hned po zápase zpět. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět...

 

SMĚR BRNO
Bohumín 12:30 (FCB vozy na konci vlaku)
Ostrava hl. n. 12:39
Ostrava-Svinov 12:47
Studénka 12:57
Suchdol n/O 13:10
Hranice n/M 13:23
Přerov 13:42
Kojetín 13:57
Vyškov na Moravě 14:20
Brno-Slatina 14:55 (přestup na MHD PČR)
Přípoj z: Orlová AN 11:20 do Bohumína; Kopřivnice 12:15 Bílovec 12:26 do Studénky; N. Jičín 12:28 Fulnek 12:30, Vítkov 11:59 Odry 12:29 do Suchdolu; Vsetín 12:22 a ValMez 12:47 do Hranic; Třinec centrum 11:23 Těšín 11:38 a Karviná 11:59 do Bohumína; Opava 11:46 do Svinova; Těšín 11:48 Havířov 12:11 do Svinova; FM-Lipina 11:32 na Hlavák.

 

SMĚR OSTRAVA
Brno-Slatina 20:05
(na konci vozy FCB)
Vyškov na Moravě 20:45
Kojetín 21:10
Přerov 21:24
Hranice n/M 21:43
O-Svinov 22:10
Ostrava hl.n. 22:19
Bohumín 22:28
Přípoj do: Suchdol a Studénka 22:44 z Hranic; ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 23:11 ze Studénky; Odry Vítkov N. Jičín 23:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 22:55 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 22:21 ze Svinova; Opava 22:58 ze Svinova; FM-Lipina 22:21 ze Svinova s přestupem v O-Kunčice; Karviná Těšín Třinec 22:43 z Bohumína; Orlová 22:45 z Hlaváku.

Publikováno: 09.03.2014
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 22 55:15 59
2. SK Slavia Praha Slavia 22 46:17 55
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 22 52:26 45
4. 1. FC Slovácko Slovácko 22 30:26 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 22 31:26 31
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 22 37:37 29
7. FC Slovan Liberec Liberec 22 34:34 29
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 22 29:29 29
9. FK Teplice Teplice 22 23:24 28
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 22 18:29 25
11. FK Jablonec Jablonec 22 29:35 24
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 22 23:32 23
13. FK Pardubice Pardubice 22 21:30 23
14. FC Zlín Zlín 22 26:49 18
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 22 22:47 17
16. MFK Karviná Karviná 22 22:42 16
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.