Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na Bohemku

V pondělí 13.08.2018 od 18 h hraje FCB na Bohemians!!!

 

SMĚR PRAHA

Návsí-Jablo 11:10
Třinec Centrale 11:18
Těšín 11:26
Karviná 11:46
Bohumín 12:07 (3 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava hl. n. 12:16
Ostrava-Svinov 12:24
Hranice n/M 12:49
Olomouc hl. n. 13:18
Zábřeh n/M 13:40
Č. Třebová 14:02
Pardubice 14:36
Praha hl.n. 15:36
Praha-Vršovice 15:55

 

SMĚR OSTRAVA

Praha-Vršovice 21:40 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 22:19
Pardubice 23:25
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
Ostrava-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Publikováno: 10.08.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 23:8 33
2. AC Sparta Praha 12 30:11 29
3. SK Slavia Praha 12 30:11 29
4. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. FC Hradec Králové 12 16:16 19
7. SK Sigma Olomouc 12 22:18 16
8. SK Dynamo Č. Budějovice 12 17:17 15
9. FK Mladá Boleslav 12 20:19 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
12. FK Jablonec 12 10:22 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 12 9:24 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele