Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na Bohemku

V pondělí 13.08.2018 od 18 h hraje FCB na Bohemians!!!

 

SMĚR PRAHA

Návsí-Jablo 11:10
Třinec Centrale 11:18
Těšín 11:26
Karviná 11:46
Bohumín 12:07 (3 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava hl. n. 12:16
Ostrava-Svinov 12:24
Hranice n/M 12:49
Olomouc hl. n. 13:18
Zábřeh n/M 13:40
Č. Třebová 14:02
Pardubice 14:36
Praha hl.n. 15:36
Praha-Vršovice 15:55

 

SMĚR OSTRAVA

Praha-Vršovice 21:40 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 22:19
Pardubice 23:25
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
Ostrava-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Publikováno: 10.08.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele