Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na Bohemku

V pondělí 13.08.2018 od 18 h hraje FCB na Bohemians!!!

 

SMĚR PRAHA

Návsí-Jablo 11:10
Třinec Centrale 11:18
Těšín 11:26
Karviná 11:46
Bohumín 12:07 (3 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava hl. n. 12:16
Ostrava-Svinov 12:24
Hranice n/M 12:49
Olomouc hl. n. 13:18
Zábřeh n/M 13:40
Č. Třebová 14:02
Pardubice 14:36
Praha hl.n. 15:36
Praha-Vršovice 15:55

 

SMĚR OSTRAVA

Praha-Vršovice 21:40 (3 vozy FCB na začátku vlaku)
Praha hl. n. 22:19
Pardubice 23:25
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
Ostrava-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17

Publikováno: 10.08.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele