V pátek 28. března 2014 od 20:15 h hraje FCB mega důležitý zápas o přežití na Bohemians!!! Každý chachar by měl jet podpořit FCB, bojujeme dál za záchranu FCB!!! Klasicky se pojede prodlouženým spojením přímo do Vršovic i zpět z Vršovic.
SMĚR PRAHA
Třinec 13:14
Těšín 13:23
Karviná 13:42
Bohumín 14:05 (5 vozů FCB na konci)
Ostrava hl. n. 14:14
Ostrava-Svinov 14:23
Hranice n/M 14:48
Olomouc hl. n. 15:19
Zábřeh n/M 15:43
Č. Třebová 16:05
Pardubice 16:45
Praha hl.n. 17:53
Praha-Vršovice 18:15
Přípoj z: Studénka 14:04 do Svinova; Bílovec 13:36 Kopřivnice 13:24 do Studénky; Suchdol 13:10 do Hranic; N. Jičín 12:28 Fulnek 12:30 Vítkov 11:59 Odry 12:29 do Suchdolu; Vsetín 13:22 ValMez 13:47 do Hranic; Opava vých. 13:46 do Svinova; Havířov 13:39 O-Kunčice 13:54 do Svinova; FM-Lipina 13:32 na Hlavák; Šumperk 14:31 do Zábřeha; Orlová pošta 13:11 na Hlavák.
SMĚR OSTRAVA
Praha-Vršovice 23:00 (5 vozů)
Praha hl.n. 23:15-00:04 (přestavení 5 vozů na začátek rychlíku směr Košice)
Pardubice 1:24
Č. Třebová 2:02
Olomouc hl.n. 2:49
Přerov 3:07
Hranice n/M 3:39
O-Svinov 4:09
Ostrava hl.n. 4:19
Bohumín 4:29
Karviná 4:53
Těšín 5:16
Třinec 5:25
Přípoj do: Studénka a Suchdol n/O 4:14 ze Svinova; Valmez 5:28 z Hranic; Havířov 4:21 ze Svinova; Opava 4:46 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Orlová 4:47 z Bohumína; Kopřivnice 4:51 ze Studénky; Valme a Vsetín 5:28 z Hranic.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |