Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Vlašimi!!!

V sobotu 10.09.2016 od 16:30 h hraje Baník ve Vlašimi!!! Před utkáním s Opavou podpořme FCB v boji o 1. místo v tabulce!!!  A ve středu na Opavu všichni v bílém!!! Na konci vlaku klasicky 3 vozy FCB do Prahy-Vršovic a pak speciálem do Vlašimi. Zpět speciálem do Prahy hl. n. a pak na nočním expresu do Bohumína.

SMĚR VLAŠIM
Návsí-Jablo 7:06
Třinec Centrale 7:14
Těšín 7:22
Karviná 7:41
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:41
Č. Třebová 10:03
Pardubice 10:37
Praha hl.n. 11:39/12:00
Praha-Vršovice 12:10/12:30
Vlašim 14:30
Přípoj z: Studénka 8:01 a Suchdol 8:09 do Hranic; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 7:10 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 a Havířov 7:05 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák; Šumperk 8:26 do Zábřehu; Orlová AN 06:45 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Vlašim 19:30
Praha hl. n. 21:40/22:00 (přepojení 3 vozů FCB na konec expresu do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Svinov a Studénka 2:35 z Hlaváku; Suchdol n/O 3:47 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova s přestupem v Hranicích; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 07.09.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 18 58:15 43
2. FC Viktoria Plzeň 18 38:13 42
3. AC Sparta Praha 18 35:17 36
4. Bohemians Praha 1905 18 31:29 28
5. SK Sigma Olomouc 18 26:19 26
6. FC Hradec Králové 18 21:22 26
7. 1. FC Slovácko 18 21:27 26
8. FC Slovan Liberec 18 24:22 25
9. FC Baník Ostrava 18 32:25 24
10. FK Mladá Boleslav 18 27:28 23
11. FC Zbrojovka Brno 18 28:37 21
12. FK Teplice 18 23:42 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 18 17:33 18
14. FK Jablonec 18 25:34 17
15. FC Trinity Zlín 18 18:33 14
16. FK Pardubice 18 14:42 11
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.