Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Vlašimi!!!

V sobotu 10.09.2016 od 16:30 h hraje Baník ve Vlašimi!!! Před utkáním s Opavou podpořme FCB v boji o 1. místo v tabulce!!!  A ve středu na Opavu všichni v bílém!!! Na konci vlaku klasicky 3 vozy FCB do Prahy-Vršovic a pak speciálem do Vlašimi. Zpět speciálem do Prahy hl. n. a pak na nočním expresu do Bohumína.

SMĚR VLAŠIM
Návsí-Jablo 7:06
Třinec Centrale 7:14
Těšín 7:22
Karviná 7:41
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:41
Č. Třebová 10:03
Pardubice 10:37
Praha hl.n. 11:39/12:00
Praha-Vršovice 12:10/12:30
Vlašim 14:30
Přípoj z: Studénka 8:01 a Suchdol 8:09 do Hranic; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 7:10 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 a Havířov 7:05 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák; Šumperk 8:26 do Zábřehu; Orlová AN 06:45 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Vlašim 19:30
Praha hl. n. 21:40/22:00 (přepojení 3 vozů FCB na konec expresu do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Svinov a Studénka 2:35 z Hlaváku; Suchdol n/O 3:47 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova s přestupem v Hranicích; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 07.09.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
24.07.2021 16:00

FK Jablonec
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 0 0:0 0
2. AC Sparta Praha 0 0:0 0
3. FK Jablonec 0 0:0 0
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
5. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
6. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
7. FK Teplice 0 0:0 0
8. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
9. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
10. MFK Karviná 0 0:0 0
11. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. FC Hradec Králové 0 0:0 0
14. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
15. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
16. FK Pardubice 0 0:0 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele