Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Teplic!!!

V neděli 24.11.2019 v 14:30 h se v Teplicích hraje další ligové kolo! Z Bohumína pojedou 2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy, z Prahy 2 vozy do Teplic. Zpět od stadionu na vlak asi MHD PČR, z Teplic 2 vozy FCB do Prahy, Z Prahy 2 vozy FCB do Hranic.

 

SMĚR TEPLICE

Bohumín 5:55 (2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy)

Ostrava hl. n. 6:04

Ostrava-Svinov 6:13

Studénka 6:23

Suchdol n/O 6:31

Hranice n/M 6:46

Olomouc hl. n. 7:20

Zábřeh n/M 7:43

Č. Třebová 8:05

Pardubice 8:41

Praha hl.n. příj. 9:39/11:32 (přestup na rychlík směr Cheb - na konci 2 vozy FCB)

Teplice 13:05.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 16:51 (2 vozy FCB na konci do Prahy)

Praha hl.n. příj. 18:26/19:24 (přestup na Expres směr Vsetín - 2 vozy FCB na konci)

Pardubice 20:23

Č. Třebová 21:01

Zábřeh n/M 21:25

Olomouc hl.n. 21:53

Hranice n/M 22:27/22:43 (přestup na rychlík směr Bohumín)

Suchdol n/O 22:56

Studénka 23:04

O-Svinov 23:15

Ostrava hl.n. 23:23

Bohumín 23:34

Publikováno: 21.11.2019
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.