Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Teplic!!!

V neděli 24.11.2019 v 14:30 h se v Teplicích hraje další ligové kolo! Z Bohumína pojedou 2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy, z Prahy 2 vozy do Teplic. Zpět od stadionu na vlak asi MHD PČR, z Teplic 2 vozy FCB do Prahy, Z Prahy 2 vozy FCB do Hranic.

 

SMĚR TEPLICE

Bohumín 5:55 (2 vozy FCB na konci vlaku do Prahy)

Ostrava hl. n. 6:04

Ostrava-Svinov 6:13

Studénka 6:23

Suchdol n/O 6:31

Hranice n/M 6:46

Olomouc hl. n. 7:20

Zábřeh n/M 7:43

Č. Třebová 8:05

Pardubice 8:41

Praha hl.n. příj. 9:39/11:32 (přestup na rychlík směr Cheb - na konci 2 vozy FCB)

Teplice 13:05.

 

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 16:51 (2 vozy FCB na konci do Prahy)

Praha hl.n. příj. 18:26/19:24 (přestup na Expres směr Vsetín - 2 vozy FCB na konci)

Pardubice 20:23

Č. Třebová 21:01

Zábřeh n/M 21:25

Olomouc hl.n. 21:53

Hranice n/M 22:27/22:43 (přestup na rychlík směr Bohumín)

Suchdol n/O 22:56

Studénka 23:04

O-Svinov 23:15

Ostrava hl.n. 23:23

Bohumín 23:34

Publikováno: 21.11.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. FK Jablonec 1 1:0 3
5. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
6. FK Pardubice 1 2:2 1
7. MFK Karviná 1 2:2 1
8. FC Hradec Králové 1 1:1 1
9. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
10. SK Slavia Praha 0 0:0 0
11. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
12. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
13. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
14. FK Teplice 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele