Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Teplic!!!

První jarní výjezd v sobotu 24.02.2018 v 18:30 h v Teplicích. Všichni podpoříme svůj klub v boji o záchranu!!! Na konci vlaku pojedou přímé vozy do Teplic, kdy v Praze bude mimořádně čekat přímý rychlík do Teplic.

SMĚR TEPLICE
Bohumín 10:07 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 10:16
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:40
Č. Třebová 12:02
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:36/13:50 (přepojení na rychlík Rx608 směr Cheb)
Teplice 15:20.
Přípoj z: Suchdol 9:53 Studénka 10:03 do Svinova; Kopřivnice 9:28 do Studénky; Třinec Centrale 8:26 Těšín 8:39 Karviná 8:59 do Bohumína; Těšín 8:46 Havířov 9:10 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Teplice 20:52 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:34/23:49 (přepojení na IC do Bohumína)
Pardubice 0:48
Č. Třebová 1:22
Olomouc hl.n. 2:04
O-Svinov 2:58
Ostrava hl.n. 3:07
Bohumín 3:16
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

 

y

Publikováno: 21.02.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FK Jablonec 1 1:0 3
2. FK Pardubice 1 2:2 1
3. MFK Karviná 1 2:2 1
4. FC Hradec Králové 1 1:1 1
5. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
6. AC Sparta Praha 1 3:2 3
7. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
8. SK Slavia Praha 0 0:0 0
9. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
10. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
11. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
12. FK Teplice 0 0:0 0
13. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
14. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
15. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele