Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Teplic!!!

První jarní výjezd v sobotu 24.02.2018 v 18:30 h v Teplicích. Všichni podpoříme svůj klub v boji o záchranu!!! Na konci vlaku pojedou přímé vozy do Teplic, kdy v Praze bude mimořádně čekat přímý rychlík do Teplic.

SMĚR TEPLICE
Bohumín 10:07 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 10:16
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:40
Č. Třebová 12:02
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:36/13:50 (přepojení na rychlík Rx608 směr Cheb)
Teplice 15:20.
Přípoj z: Suchdol 9:53 Studénka 10:03 do Svinova; Kopřivnice 9:28 do Studénky; Třinec Centrale 8:26 Těšín 8:39 Karviná 8:59 do Bohumína; Těšín 8:46 Havířov 9:10 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Teplice 20:52 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:34/23:49 (přepojení na IC do Bohumína)
Pardubice 0:48
Č. Třebová 1:22
Olomouc hl.n. 2:04
O-Svinov 2:58
Ostrava hl.n. 3:07
Bohumín 3:16
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

 

y

Publikováno: 21.02.2018
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.