Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Plzně!!!

V neděli 20.10.2019 v 15:30 h se v Plzni hraje další ligové kolo, všichni s nafukovacím zvířátkem!!! Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět. Při cestě zpět možno z Prahy ještě využít dřívější spoje Regiojet a LeoEx do FCB destinací, kde nejede expres z Prahy.

SMĚR PLZEŇ
Návsí 7:11
Třinec centrum 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 8:06 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:41
Praha hl.n. příj. 11:39/12:15 (přepojení na rychlík směr Klatovy)
Plzeň hl.n. 13:40.


SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Publikováno: 15.10.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
3. AC Sparta Praha 11 29:11 26
4. SK Slavia Praha 10 27:9 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 11 22:17 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele