Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Plzně!!!

V neděli 20.10.2019 v 15:30 h se v Plzni hraje další ligové kolo, všichni s nafukovacím zvířátkem!!! Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět. Při cestě zpět možno z Prahy ještě využít dřívější spoje Regiojet a LeoEx do FCB destinací, kde nejede expres z Prahy.

SMĚR PLZEŇ
Návsí 7:11
Třinec centrum 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 8:06 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:41
Praha hl.n. příj. 11:39/12:15 (přepojení na rychlík směr Klatovy)
Plzeň hl.n. 13:40.


SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Publikováno: 15.10.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele