Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Plzně!!!

V neděli 26.05.2019 v 15:00 h se v Plzni hraje poslední kolo nádstavby. Hraje se o 5. místo a o kvalifikaci do evropských pohárů!!!Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 5:55 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 6:04
Ostrava-Svinov 6:13
Studénka 6:23
Suchdol n/O 6:31
Hranice n/M 6:46
Olomouc hl. n. 7:20
Zábřeh n/M 7:43
Č. Třebová 8:05
Pardubice 8:41
Praha hl.n. příj. 9:39/10:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 11:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 4:24, Těšín 4:40, Karviná 4:58 do Bohumína; Havířov 5:08 do Svinova; FM-Lipina 5:00na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Publikováno: 24.05.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 28 75:16 74
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 27 57:31 55
4. 1. FC Slovácko 28 51:29 53
5. FC Viktoria Plzeň 27 46:29 48
6. FC Slovan Liberec 28 39:24 46
7. FK Pardubice 28 31:37 42
8. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 28 33:30 37
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 28 27:39 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 28 29:58 24
16. Zbrojovka Brno 28 24:45 20
17. 1. FK Příbram 28 19:58 17
18. Slezský FC Opava 28 16:56 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele