Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Plzně!!!

V neděli 26.05.2019 v 15:00 h se v Plzni hraje poslední kolo nádstavby. Hraje se o 5. místo a o kvalifikaci do evropských pohárů!!!Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 5:55 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 6:04
Ostrava-Svinov 6:13
Studénka 6:23
Suchdol n/O 6:31
Hranice n/M 6:46
Olomouc hl. n. 7:20
Zábřeh n/M 7:43
Č. Třebová 8:05
Pardubice 8:41
Praha hl.n. příj. 9:39/10:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 11:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 4:24, Těšín 4:40, Karviná 4:58 do Bohumína; Havířov 5:08 do Svinova; FM-Lipina 5:00na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Publikováno: 24.05.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele