Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Plzně!!!

V neděli 26.05.2019 v 15:00 h se v Plzni hraje poslední kolo nádstavby. Hraje se o 5. místo a o kvalifikaci do evropských pohárů!!!Z Bohumína pojedou klasicky 3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 5:55 (3 vozy FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 6:04
Ostrava-Svinov 6:13
Studénka 6:23
Suchdol n/O 6:31
Hranice n/M 6:46
Olomouc hl. n. 7:20
Zábřeh n/M 7:43
Č. Třebová 8:05
Pardubice 8:41
Praha hl.n. příj. 9:39/10:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 11:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 4:24, Těšín 4:40, Karviná 4:58 do Bohumína; Havířov 5:08 do Svinova; FM-Lipina 5:00na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 18:20 (3 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 19:49/22:15 (přepojení na Expres směr Humenné)
Pardubice 23:32
Olomouc hl.n. 1:07
O-Svinov 2:13
Ostrava hl.n. 2:22
Bohumín 2:34

Publikováno: 24.05.2019
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 8 17:6 22
2. SK Slavia Praha 9 31:9 19
3. AC Sparta Praha 9 13:8 14
4. FC Slovan Liberec 9 15:11 14
5. Bohemians Praha 1905 9 13:11 14
6. FC Zbrojovka Brno 8 15:14 14
7. FC Hradec Králové 9 7:8 14
8. FK Mladá Boleslav 9 14:12 12
9. SK Sigma Olomouc 9 12:11 10
10. FK Jablonec 9 15:15 10
11. FC Baník Ostrava 9 13:13 10
12. 1. FC Slovácko 9 10:14 10
13. FK Teplice 9 12:21 10
14. FC Trinity Zlín 9 8:13 8
15. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8:18 8
16. FK Pardubice 9 4:23 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.