Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Jablonce!!!

Po 3 týdnech v sobotu 11.05.2019 od 17:30 h hraje FCB opět v Jablonci a to 2. kolo nádstavby!!! Z Bohumína 4 vozy FCB na konci vlaku EC144 a z Prahy speciál přímo do Jablonce. Zpět z Jablonce speciál do Prahy a pak na IC 547 do Bohumína.

SMĚR JABLONEC

Návsí-Jablo 7:11 (EC 144 směr Praha)
Třinec Centrale 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 7:58/8:06 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:48
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:39
Praha hl. n.11:39/12:20 (4 vozy FCB speciál do Jablonce)
Jablonec 15:20
Přípoj z: Studénka 7:54 Suchdol 8:02 Vsetín 6:50 ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 Havířov 7:08 do Svinova; FM-Lipina 7:30 na Hlavák; Šumperk 8:30 do Zábřehu; Orlová AN 7:00 nebo Orlová pošta 7:06 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Jablonec 20:20 (speciál 4 vozy do Bohumína)
Praha hl.n. 23:10/23:47 (přepojení na IC 547 do Bohumína)
Pardubice 0:42
Olomouc hl.n. 1:57
Ostrava-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09
Přípoj do: Karviná Třinec Jablo 4:41 z Bohumína;  Havířov Těšín  4:19 ze Svinova; Studénka 3:55 ze Svinova; Orlová 4:17 z  Bohumína AN; FM-Lipina v 4:48 z Hlaváku.

Publikováno: 09.05.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele