Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení do Jablonce!!!

Po 3 týdnech v sobotu 11.05.2019 od 17:30 h hraje FCB opět v Jablonci a to 2. kolo nádstavby!!! Z Bohumína 4 vozy FCB na konci vlaku EC144 a z Prahy speciál přímo do Jablonce. Zpět z Jablonce speciál do Prahy a pak na IC 547 do Bohumína.

SMĚR JABLONEC

Návsí-Jablo 7:11 (EC 144 směr Praha)
Třinec Centrale 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 7:58/8:06 (3 vozy FCB na konci do Teplic)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:48
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:39
Praha hl. n.11:39/12:20 (4 vozy FCB speciál do Jablonce)
Jablonec 15:20
Přípoj z: Studénka 7:54 Suchdol 8:02 Vsetín 6:50 ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 Havířov 7:08 do Svinova; FM-Lipina 7:30 na Hlavák; Šumperk 8:30 do Zábřehu; Orlová AN 7:00 nebo Orlová pošta 7:06 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Jablonec 20:20 (speciál 4 vozy do Bohumína)
Praha hl.n. 23:10/23:47 (přepojení na IC 547 do Bohumína)
Pardubice 0:42
Olomouc hl.n. 1:57
Ostrava-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09
Přípoj do: Karviná Třinec Jablo 4:41 z Bohumína;  Havířov Těšín  4:19 ze Svinova; Studénka 3:55 ze Svinova; Orlová 4:17 z  Bohumína AN; FM-Lipina v 4:48 z Hlaváku.

Publikováno: 09.05.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FK Jablonec 1 1:0 3
2. FK Pardubice 1 2:2 1
3. MFK Karviná 1 2:2 1
4. FC Hradec Králové 1 1:1 1
5. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
6. AC Sparta Praha 1 3:2 3
7. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
8. SK Slavia Praha 0 0:0 0
9. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
10. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
11. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
12. FK Teplice 0 0:0 0
13. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
14. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
15. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele