Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Speciální vlak do Opavy

opava_odjezd.jpg (168 KB)

V neděli 11. 11. 2018 od 14 h se hraje v Opavě dlouho očekávaný mač!!! Tam i zpět speciální vlak!!!

 

Směr Opava
Český Těšín 10:15              
Chotěbuz 10:24              
Albrechtice u ČT 10:31                           
Horní Suchá 10:35                           
Havířov-Suchá 10:39                           
Havířov střed 10:42                       
Havířov 10:50                 
Šenov  10:54                      
Ostrava-Bartovice  10:57                    
Ostrava-Kunčice    11:03               
Ostrava-Vítkovice 11:08                     
Ostrava-Svinov    11:22          
Opava východ          11:51 

 

Směr Ostrava

 

Opava východ            17:05                  
Ostrava-Svinov        17:43                 
Ostrava-Vítkovice     17:51    
Ostrava-Kunčice       17:56              
Ostrava-Bartovice     18:04            
Šenov z               18:07                   
Havířov               18:12                  
Havířov střed z       18:16              
Havířov-Suchá z       18:19      
Horní Suchá z         18:23                  

Albrechtice u Č.T.    18:27        

Chotěbuz z        18:34                  
Český Těšín           18:41

Publikováno: 06.11.2018
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 0 0:0 0
1. AC Sparta Praha Sparta 1 2:1 3
2. SK Slavia Praha Slavia 0 0:0 0
2. SK Slavia Praha 0 0:0 0
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 0 0:0 0
3. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
4. FC Baník Ostrava Ostrava 0 0:0 0
4. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 0 0:0 0
5. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
6. 1. FC Slovácko Slovácko 0 0:0 0
6. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
7. FC Slovan Liberec Liberec 0 0:0 0
7. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
8. FC Hradec Králové 0 0:0 0
8. FC Hradec Králové Hradec Kr. 0 0:0 0
9. FK Teplice Teplice 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0:0 0
10. SK Sigma Olomouc Olomouc 0 0:0 0
10. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
11. FK Jablonec Jablonec 0 0:0 0
11. FK Jablonec 0 0:0 0
12. FK Pardubice 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 Bohemians 0 0:0 0
13. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. MFK Karviná Karviná 0 0:0 0
14. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 0 0:0 0
14. MFK Karviná 0 0:0 0
15. FK Dukla Praha Dukla 0 0:0 0
15. SK Dynamo České Buď. 0 0:0 0
16. FK Dukla Praha 0 0:0 0
16. FK Pardubice Pardubice 1 1:2 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.