Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Speciální vlak do Opavy

opava_odjezd.jpg (168 KB)

V neděli 11. 11. 2018 od 14 h se hraje v Opavě dlouho očekávaný mač!!! Tam i zpět speciální vlak!!!

 

Směr Opava
Český Těšín 10:15              
Chotěbuz 10:24              
Albrechtice u ČT 10:31                           
Horní Suchá 10:35                           
Havířov-Suchá 10:39                           
Havířov střed 10:42                       
Havířov 10:50                 
Šenov  10:54                      
Ostrava-Bartovice  10:57                    
Ostrava-Kunčice    11:03               
Ostrava-Vítkovice 11:08                     
Ostrava-Svinov    11:22          
Opava východ          11:51 

 

Směr Ostrava

 

Opava východ            17:05                  
Ostrava-Svinov        17:43                 
Ostrava-Vítkovice     17:51    
Ostrava-Kunčice       17:56              
Ostrava-Bartovice     18:04            
Šenov z               18:07                   
Havířov               18:12                  
Havířov střed z       18:16              
Havířov-Suchá z       18:19      
Horní Suchá z         18:23                  

Albrechtice u Č.T.    18:27        

Chotěbuz z        18:34                  
Český Těšín           18:41

Publikováno: 06.11.2018
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.