Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Speciální vlak do Opavy

opava_odjezd.jpg (168 KB)

V neděli 11. 11. 2018 od 14 h se hraje v Opavě dlouho očekávaný mač!!! Tam i zpět speciální vlak!!!

 

Směr Opava
Český Těšín 10:15              
Chotěbuz 10:24              
Albrechtice u ČT 10:31                           
Horní Suchá 10:35                           
Havířov-Suchá 10:39                           
Havířov střed 10:42                       
Havířov 10:50                 
Šenov  10:54                      
Ostrava-Bartovice  10:57                    
Ostrava-Kunčice    11:03               
Ostrava-Vítkovice 11:08                     
Ostrava-Svinov    11:22          
Opava východ          11:51 

 

Směr Ostrava

 

Opava východ            17:05                  
Ostrava-Svinov        17:43                 
Ostrava-Vítkovice     17:51    
Ostrava-Kunčice       17:56              
Ostrava-Bartovice     18:04            
Šenov z               18:07                   
Havířov               18:12                  
Havířov střed z       18:16              
Havířov-Suchá z       18:19      
Horní Suchá z         18:23                  

Albrechtice u Č.T.    18:27        

Chotěbuz z        18:34                  
Český Těšín           18:41

Publikováno: 06.11.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele