Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Speciální vlak do Opavy

opava_odjezd.jpg (168 KB)

V neděli 11. 11. 2018 od 14 h se hraje v Opavě dlouho očekávaný mač!!! Tam i zpět speciální vlak!!!

 

Směr Opava
Český Těšín 10:15              
Chotěbuz 10:24              
Albrechtice u ČT 10:31                           
Horní Suchá 10:35                           
Havířov-Suchá 10:39                           
Havířov střed 10:42                       
Havířov 10:50                 
Šenov  10:54                      
Ostrava-Bartovice  10:57                    
Ostrava-Kunčice    11:03               
Ostrava-Vítkovice 11:08                     
Ostrava-Svinov    11:22          
Opava východ          11:51 

 

Směr Ostrava

 

Opava východ            17:05                  
Ostrava-Svinov        17:43                 
Ostrava-Vítkovice     17:51    
Ostrava-Kunčice       17:56              
Ostrava-Bartovice     18:04            
Šenov z               18:07                   
Havířov               18:12                  
Havířov střed z       18:16              
Havířov-Suchá z       18:19      
Horní Suchá z         18:23                  

Albrechtice u Č.T.    18:27        

Chotěbuz z        18:34                  
Český Těšín           18:41

Publikováno: 06.11.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele