Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

!!!SPECIÁL VLAK NA SPARTU!!!

 

 

Předposlední a veledůležité ligové kolo hrajeme v sobotu 10. 05. 2008 od 15h na Spartě!!! Pokud chceme být třetí, musíme na Spartě uspět. Hráči proto potřebují naši hlasitou podporu a jako vždy je také třeba opět ukázat, že my jsme doma všude, zvláště na Spartě! Dle předběžných odhadů nás pojede do Prahy opravdu hodně (2000 – 3000 fans), takže by jste neměli u této události chybět!


Z důvodu velkého počtu fans FCB, kteří pojedou na výjezd vlakem, pojede zvláštní 15-cti vagónový vlak pro fans FCB z Bohumína do Prahy-Dejvic a zpět. Do Svinova přijíždí v 7:05h a odjíždí v 7:13h. Vlak má z preventivních důvodů (abych dojeli do Dejvic včas) dlouhou jízdní dobu. Může se tedy stát, že do Dejvice dojedeme o něco dříve, než uvádím. Zpět je oficiální odjezd z Dejvic stanoven na 18:30h, ale vlak odjede ihned po nástupu fans po zápase. Takže se klidně může stát, že příjezd do Ostravy bude o hodinu dříve. Takže časy o jízdě speciálního vlaku zpět do Ostravy a jeho přípoje berte jako orientační. Jako vždy pro opozdilce uvádím pozdější spojení na výjezd! Pro Havířovsky a Lipiňáky uvádím dřívější osobáky na speciál FCB, kdyby chtěli přijet do Ostravy dříve. Od úterka do pátku (i ve svátek 8.5.) 13-17h se bude na Bazalech prodávat 2000 vstupenek na Spartu. Každá osoba si může koupit max. 10 lístků na osobu. Dalších asi cca 700 vstupenek pro fans FCB (+případně neprodané vstupenky z Bazalů) se bude prodávat na Spartě před zápasem. Kdo může si určitě kupte lupeny na Bazalech. Jinak asi určitě nemusíte mít obavy, že se na Spartu nedostanete. Vstupenek do sousedních sektorů vedle našeho bude před zápasem dost! V mistrovské sezóně se nás tam vlezlo skoro 5000. Opravdu se vstupenkami nestresujte, i na Spartě jich bude dost! King Baník a v sobotu všichni na Spartě! Mač se hraje v super dobu, s velkým nábojem na obou stranách a jede speciál vlak FCB, tak co by jsme chtěli víc?! Ještě bych kvůli novinářům dodal, že nic ve vlaku neničte, nic nevyhazujte oknem, s požíváním alkoholu po únosnou mez, ať zase nedáváme zbytečně TV Nova podnět k zaručeně prvadivým reportážím o panoptiku fans FCB, jak "vše ničí" nebo se válejí našrot... Také nevybíhejte všude kde vlak zastaví pro piva. Zpožďujete pak vlak a navíc se najdou "záchranáři", kteří ujíždějící vlak pivařům zastavují stažením záchranné brzdy... a hned má vlak zpoždění... Nelekněte se při vjezdu do Prahy, vlak vjede na nákladní nádraží Malešice, kde se odpojí elektrická lokomotiva připojí se dvě dieslové. Bude to trvat asi 15 min. Snažte se po tuto dobu nevylézat z vlaku a hlavně bez prdele netahat za záchranku. Po výměně lokomotiv se musí vyzkoušet brzda vlaku a pokud tam někdo bude pořád tahat za záchtanku, jako v mistrovské sezóně v Libni... (pak jsme museli jet metrem), tak tam můžeme stát místo 15 min třeba 45 min. Ale myslím, že z toho jsme snad už vyrostli... Vlak  z Malešic do Dejvic pojede pozpátku (úvratí), tam se nělekněte a nepanikařte, že jedeme zpět do Ostravy. To samé bude při zpáteční cestě, ale naopak.

Na ofoiciálu se objevilo info, že speciál odjíždí z Bohumína o 10 min dříve a ze Svinova o 3 min dříve. Tak jsem to zde pro jistotu opravil. Ale dle info z ČD, pojede vlak tak jak jsem napsal dříve. Změna prý byla provedena na žádost PČR, ale výpravčí se drží rozkazů ČD. Ale pro jistotu jsem to tady uvedl.
 
SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 6:30 (zvláštní vlak FCB);
Ostrava hl. n. 6:50;
O-Svinov 7:10;
Studénka 7:25;
Suchdol n/O 7:38;
Hranice n/M 7:58;
Lipník n/B 8:15;
Olomouc hl. n. 8:50;
Č. Třebová 10:10;
Praha-Dejvice 12:49.

l

Fans z Těšínska a Karvinska mají do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 4:55;
Jablunkov-Návsí 5:08;
Třinec 5:26;
Těšín 5:39;
Karviná hl. n. 5:57;
Dětmarovice 6:04;
Bohumín 6:12.

 

Fans z Těšína a Havířova mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Těšín 6:19;
Havířov 6:41;
Ostrava-Kunčice 6:55;
Ostrava-Vítkovice 7:00;
O-Svinov 7:06.

 

Dřívější osobák z Havířova do Svinova:
Havířov 6:11;
Ostrava-Kunčice 6:25;
Ostrava-Vítkovice 6:30;
O-Svinov 6:36.


Fans z FM-Lipinska mají na osobák do O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 5:53;
Frýdlant n/O 6:15;
Frýdek-Lipina 6:32;
Lískovec ala Lipina 6:37
Paskov  6:45;
Vratimov 6:50;
O-Kunčice 6:53 (přestup na osobák do Svinova).

 

Dřívější osobák z  FM-Lipinska do Ostravy:
Frýdlant n/O 5:15;
Frýdek-Lipina 5:32;
Lískovec ala Lipina 5:37
Paskov  5:45;
Vratimov 5:50;
O-Kunčice 5:56;
Ostrava střed 6:02;
Ostrava Stodolní 6:05;
Ostrava hl. n. 6:08.

 

Fans z Opavska mají na EC do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  6:33;
Štítina 6:42;
Háj ve Slezsku 6:50;
Děhylov 6:57;
O-Svinov 7:05.

 

Fans z Kopřivnicka mají do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk 6:19;
Kopřivnice 6:24
Kopřivnice zast. 6:26;
Příbor 6:32;
Studénka 6:48.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 6:35;
Studénka město 6:46;
Studénka 6:48.

 

Fans z New Jičína mají do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 6:28;
Suchdol n/O 6:42.

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 6:30;
Suchdol n/O 6:43.

 

Fans z Valašska mají do Hranic n/M přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 6:39;
ValMez 6:56;
Hranice n/M město 7:14
Hranice n/M 7:21.

 

Fans z Chebu jedou do Prahy následujícím rychlíkem:
Cheb 8:07;

Mariánské Lázně 8:40;

Planá u ML 8:52;

Praha hl. n. 11:45..

 

Pozdější spojení do Prahy:
Těšín 8:28 (IC 540);
Havířov 7:46;
O-Kunčice 7:57;
O-Vítkovice 8:02;
Studénka 8:15;
Suchdol n/O 8:23;
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:07;
Zábřeh n/M 9:39;
Praha hl. n. 12:15.

 

Petrovice u K. 9:26 (EC 108);
Bohumín 9:50;
Ostrava hl. n. 10:01;
O-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:07;
Zábřeh n/M 11:39;
Praha hl. n. 14:00.

 

 

SMĚR PRAHA – OSTRAVA (časy jsou orientační - vlak odjede po nástupu fans po zápase!)
Praha-Dejvice 18:30 (zvláštní vlak FCB);
Č. Třebová 21:20;
Olomouc hl.n. 22:25;
Lipník n/B 22:53;
Hranice n/M 23:08;
Suchdol n/O 23:25;
Studénka 23:35;
O-Svinov 23:50;
Ostrava hl. n. 0:01;
Bohumín 0:17.

 

Fans na Karvinsko a Těšínsko mají přípoj následujícím rychlíkem:
Bohumín 1:19;
Karviná 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 5:18;
Jablunkov-Návsí 5:33.

 

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:33;
O-Vítkovice 0:39;
O-Kunčice 0:44;
Havířov 0:57.

 

Fans na Lipinsko mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:33;
Ostrava Stodolní 0:36;
Ostrava střed 0:38;
Ostrava-Kunčice 0:43;
Vratimov 0:49;
Paskov  0:54
Lískovec ala Lipina 0:59;
FM-Lipina 1:03;
Frýdlant n/O 1:16.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36;
Háj ve Slezsku 0:43;
Štítina 0:50;
Opava východ  0:58.

 

Fans do Chebu jedou následujícím rychlíkem:
Praha hl. n. 18:16;
Planá u ML 21:09;
Mariánské Lázně 21:22;
Cheb 21:58.

Publikováno: 05.05.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele