Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Sparta Praha - FC Baník 3:0 - Málem to vyšlo

Počet lidí
Neděle 20.15 a přesto přijede přes půl republiky tisícovka lidí. K tomu asi není vůbec potřeba něco dodávat. Těžko si představit, že by se v současné době tohle mohlo stát nějakému jinému českému klubu. Díky všem, že se podařilo sektor solidně zaplnit.

Fotbal
Co k tomu říct? Osobně jsem nic moc nečekal, ale chlapi, aspoň nějaké to drama jste mohli vyrobit. Kdybych byl náročný tak aspoň do té šedesáté minuty jste mohli tu plichtu udržet. Pak by mohl dát Došek ušmudlaný gól, Řepka mohl někoho sejmout zezadu, dostat červenou a vy byste nedejbože mohli i vyrovnat! Vy jste nám ale šetřili nervy a jeb tam jeden vlastní, jeb tam Maroš krásně namazal a i ten elegán Došek se nakonec trefil.

Ukázalo se v plém světle, že tento tým nemá na více než střed tabulky a případná výměna trenéra toho moc nevyřeší. Na pohled to vypadalo, že Večeřa poskládal dobrou sestavu – bez Čoupků, Magerů apod. vepředu se Střihavkou, Varadim a v poli se Slonem. Těžko říct, jestli by se mužstvo více odvážilo útočit, nebýt těch rychlých gólů. Každý bod teď bude dobrý a jestli nevyhrajeme se Zlínem, tak už nevím s kým.

Support
Support úžasný jako obvykle, hymna, první chorály, nádhera. Po gólech to šlo dolů, ale to je pochopitelné. Přesto ani za stavu 0:3 a naprosté bezradnosti mužstva na hřišti fandění neupadalo. Choreo bombastické, v ČR bezkonkurenční.
Skoro se chce říct, že si hráči ani takové fanoušky nezaslouží.

Mirek
Matuš byl včera nejlepší hráč na hřišti a zas nám dal včera góla, ale už mi to nějak nevadilo. Zase se v novinách objevila halda rozhovorů a článků o jeho přestupu a dnes jsem se musel smát, jak si pochvaloval, že mu naše urážky pomáhají :) Na druhé straně mluví pořád o Ostravě a Baníku dobře, neháže na nás žádnou špínu a pořád se chce jednou vrátit :) Začínám mít podezření, že je takový naivně upřímný doopravdy a že všechny ty své výroky myslí.. vážně.

Určitě ten jeho přestup nebyl takový nevinný, jak se teď snaží tvrdit. Všechno od nás si plně zasloužil a já jsem ho taky upřímně nesnášel. Nikdo ale nemůže říct, že je to stejné hovado jako Řepka (na toho bučet vždy a všude), který fuckoval fanoušky svého bývalého klubu. Mám pocit, že jsme si s Matušem kvit a já bych toho synka už nechal na pokoji.

Policie
Na manévry jsme už všichni zvyklí, takže nic nového. Jednotka ve vlaku, ale asi měla pocit, že se nic neděje a tak vyvolávala různé hádky s fans o naprosté hovadiny, jako že je třeba zavřít okno (přestože ve vagóně bylo dusno) nebo si nárokovali místo kdekoliv, aniž by se nějak normálně zeptali. Někteří byli v klidu, ale pár aktivních dokáže pokazit spánek.

Nova
Už je to taková hezká tradice. Každým rokem vyrazí do terénu banda ultra-mega-investigativních novinářů, kteří jdou natáčet (podle nich) ostravskou zvěř a připadají si u toho jako by točili dokument z vietnamské džungle. Kolotočář Poulíček pak vstoupí svým dýchavičným hlasem do vysílání, aby nám oznámil, že tvrdé jádro obou klubů je již na stadióně. Lidi doma ohryzávají televizory.

Reportáž
nám odhalila bandu nebezpečných zválanců, cestujících vlakem a pořvávajících z okna a do mikrofonu. Hlasatel Voříšek nám sdělil, že „byli posilněni alkoholem“, přičemž se tvářil jako by ohlašoval začátek nukleární války.

Davy fanoušků se prý přesunuly na Václavské náměstí (!), kde dochází k potyčkám. Hospodyňky jsou dostatečně vyklepané, otcové od rodin nakupují ve velkém bezpečnostní zámky a bojové psy.
Divím se že Nova nenatočí jednu reportáž a to samé nepouští každý rok dokola a může k tomu pustit komentář z České sody, kde novinář z místa vraždy komentoval situaci slovy:"Všude se tady válejí kusy masa!"

Doufám, že Nova jednoho dne natočí reportáž o tom, jak na výjezdy Baníku jezdí i rodiny s děckama a bude to úplně stejná pravda, jako že tam jezdí zválanci.

A na závěr
Dobré to bylo, v Praze veselo, jak má být. Takže zase za rok :)
Publikováno: 16.10.2006
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 23:8 33
2. AC Sparta Praha 12 30:11 29
3. SK Slavia Praha 12 30:11 29
4. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. FC Hradec Králové 12 16:16 19
7. SK Sigma Olomouc 12 22:18 16
8. SK Dynamo Č. Budějovice 12 17:17 15
9. FK Mladá Boleslav 12 20:19 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
12. FK Jablonec 12 10:22 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 12 9:24 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele