Máme před sebou letní měsíce a prázdniny a s nimi přichází i soutěž Propagace Slezské 2011. Oproti předchozím ročníkům došlo k několika změnám, ale základní princip naší soutěže zůstává.
Opět vás vyzýváme k zasílání fotografií z vašich letních cest (jedna propagace-jedna fotka!) doplněných o stručný popis, kde a za jakých okolností jste Baník propagovali (propagace v Ostravě či vhodně umístěná nálepka je také propagací!).
Novinkou v soutěži je kategorie "propagace proti lhářům", přičemž nejlepší výtvor bude odměněn speciální cenou. I zde platí pravidlo jedné fotky z jedné propagace!
Fotografie svých prezentací zasílejte na email propagace@chachari.cz od 16. 6. 2011 do 16. 9. 2011. Soutěžní fotografie musí být pořízeny právě v tomto časovém úseku (fotky, u kterých nebude možno zjistit datum pořízení, budou ze soutěže vyřazeny - tomu předejdete tak, že budete posílat originální fotky bez úprav (změna metadat, koláže, výřezy apod.)).
Zaslané fotografie budou průběžně doplňovány do galerie, kde si je můžete prohlédnout, případně i okomentovat.
Po vypršení termínu soutěže proběhne hlasování administrátorů tohoto webu, v němž tentokrát budou vybrány jen tři nejzajímavější propagace Slezské, které doplní, již zmiňovaná, nejlepší protiradniční propagace. V nejbližším možném termínu pak budou výsledky zveřejněny a nejúspěšnějším propagátorům budou předány ceny.
Přejeme mnoho úspěchů při prezentaci a propagaci Slezské!
1. místo: sud piva, poukázka na nákup ve fanshopu FCB, tričko, šála, mikina dle vlastního výběru a skladových zásob, klíčenka, placka, vlajka, dvd a série nálepek z dílny Ultras Baník.
2. místo: poukázka na nákup ve fanshopu FCB, tričko, šála, vlajka, klíčenka, placka a série nálepek z dílny Ultras Baník.
3. místo: poukázka na nákup ve fanshopu FCB, šála, klíčenka, placka a série nálepek z dílny Ultras Baník.
Nejlepší protiradniční propagace: sud piva, poukázka na nákup ve fanshopu FCB, protiradniční tričko, šála, mikina dle vlastního výběru a skladových zásob, klíčenka, placka, vlajka a série nálepek z dílny Ultras Baník.
Tak a teď se snažte.....
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | SK Slavia Praha | 8 | 18:6 | 20 |
2. | AC Sparta Praha | 8 | 17:9 | 19 |
3. | FK Jablonec | 8 | 12:5 | 18 |
4. | FC Viktoria Plzeň | 8 | 16:7 | 15 |
5. | FC Zlín | 8 | 11:9 | 14 |
6. | SK Sigma Olomouc | 8 | 5:4 | 13 |
7. | MFK Karviná | 8 | 13:11 | 12 |
8. | FC Slovan Liberec | 8 | 11:10 | 11 |
9. | Bohemians Praha 1905 | 7 | 5:8 | 10 |
10. | FC Hradec Králové | 8 | 10:12 | 9 |
11. | FK Dukla Praha | 8 | 7:10 | 7 |
12. | FK Mladá Boleslav | 7 | 14:21 | 7 |
13. | FC Baník Ostrava | 7 | 5:8 | 5 |
14. | 1. FC Slovácko | 8 | 4:10 | 5 |
15. | FK Teplice | 8 | 9:17 | 4 |
16. | SK Dynamo České Budějovice | 30 | 14:78 | 5 |
16. | FK Pardubice | 7 | 8:18 | 2 |