Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!

POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!

Již tuto neděli 5. srpna 2007 v 17 h začne nový ligový ročník pro náš Baníček! Jak všichni víte, hrajeme na Bohemians 1905 (číslo „1905“ znamená, kolik diváků by správně mohlo do hlediště, kdyby ČMFS nad Ďolíčkem nepřivřela obě oči a další lidské otvory... Opravdu, na místní „Marakaná“ budete koukat s otevřenou pusou!). I letošní ročník Vám budu podávat informace o spojeních na a z výjezdu FCB.

Sraz je ve Svinově v 8:15 h. Protože na Bohemku pojede daleko více než avizovaných 500 fans FCB (cca 1 000 – 1 500 fans), bude z Ostravy hl. n. do Přerova vypraven zvláštní rychlík pro fans FCB. Jedou totiž i fans FCB, kteří nemají ještě lístky, protože je na Bohemce údajně připraven sektor pro fans FCB, kteří přijedou do Prahy bez lístků... V Přerově se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n., kde se přesedá na osobák do Prahy-Vršovic. Kdo to nestíhá, může jet ze Svinova rychlíkem v 8:39 nebo v 10:37 h a vždy v Přerově přestoupit na rychlík směr Praha. Zpět se jede osobákem z Prahy-Vršovic do Prahy hl. n., kde se přesedá na rychlík směr Košice.

SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Ostrava hl. n.     08:20 (zvláštní vlak pro fans FCB Ostrava hl. n. – Přerov);
Ostrava-Svinov   08:30;
Studénka     08:40;
Suchdol n/O     08:50;
Přerov příj.     09:20 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.      9:36;
Olomouc hl. n.   9:53;
Zábřeh n/M     10:31;
Praha hl. n. příj.   13:05 (přestup na osobák směr Benešov u Prahy);
Praha hl. n. odj.   13:18;
Praha-Vršovice   13:22.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína, Karviné, Orlové a Bohumína mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.     5:55;
Jablunkov-Návsí   6:07;
Třinec        6:22;
Č. Těšín     6:36;
Karviná hl. n.     6:56;
Dětmarovice     7:03;
D. Lutyně     7:07;
Bohumín     7:24;
Ostrava hl. n.     7:32.

Fans z Č. Těšína a Havířova mají na zvláštní rychlík FCB do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Český Těšín     6:46;
Albrechtice u ČT   6:57;
Havířov     7:09;
Ostrava-Kunčice   7:22;
Ostrava-Vítkovice   7:27;
Ostrava-Svinov   7:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R     6:51;
Frýdlant n/O     7:13;
Frýdek-Místek   7:30;
Lískovec u FM   7:35;
Paskov        7:42;
Vratimov     7:47;
Ostrava-Kunčice   7:53;
Ostrava střed     8:00;
Ostrava hl. n.     8:06.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice   6:49;
Ženklava   6:57;
Štramberk   7:08;
Kopřivnice   7:12;
Příbor     7:22;
Studénka   7:39.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec     7:29;
Studénka město   7:32;
Studénka     7:16.

Fans z Nového Jičína mají na zvláštní rychlík FCB do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město   8:20;
Suchdol n/O     8:35.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím osobákem:
Vsetín        7:32;
Jablůnka     7:38;
Bystřička     7:43
ValMez     7:53;
Hranice n/M     8:25;
Lipník n/B     8:39;
Přerov        8:53.

SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha-Vršovice   19:30;
Praha hl. n. příj.   19:34 (přestup na rychlík směr Košice);
Praha hl. n. odj.   20:02;
Hranice n/M     23:46;
Suchdol n/O     23:59;
Studénka     00:08;
Ostrava-Svinov   00:20;
Ostrava hl. n.     00:29;
Bohumín     00:40;
Karviná hl. n.     01:31;
Č. Těšín     01:48;
Třinec        01:59;
Jablunkov     02:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov   0:46;
Ostrava-Vítkovice   0:54;
Ostrava-Kunčice   0:59;
Havířov     1:11.

Fans z Frýdku-Místku a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.     0:44;
Ostrava střed     0:50;
Ostrava-Kunčice   0:57;
Vratimov     1:03;
Paskov        1:09;
Lískovec     1:16;
Frýdek-Místek   1:23;
Frýdlant n/O     1:35.

SK Slezská
Publikováno: 02.08.2007
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele