Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!

POZOR ZMĚNA VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD NA BOHEMIANS 1905!!!

Již tuto neděli 5. srpna 2007 v 17 h začne nový ligový ročník pro náš Baníček! Jak všichni víte, hrajeme na Bohemians 1905 (číslo „1905“ znamená, kolik diváků by správně mohlo do hlediště, kdyby ČMFS nad Ďolíčkem nepřivřela obě oči a další lidské otvory... Opravdu, na místní „Marakaná“ budete koukat s otevřenou pusou!). I letošní ročník Vám budu podávat informace o spojeních na a z výjezdu FCB.

Sraz je ve Svinově v 8:15 h. Protože na Bohemku pojede daleko více než avizovaných 500 fans FCB (cca 1 000 – 1 500 fans), bude z Ostravy hl. n. do Přerova vypraven zvláštní rychlík pro fans FCB. Jedou totiž i fans FCB, kteří nemají ještě lístky, protože je na Bohemce údajně připraven sektor pro fans FCB, kteří přijedou do Prahy bez lístků... V Přerově se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n., kde se přesedá na osobák do Prahy-Vršovic. Kdo to nestíhá, může jet ze Svinova rychlíkem v 8:39 nebo v 10:37 h a vždy v Přerově přestoupit na rychlík směr Praha. Zpět se jede osobákem z Prahy-Vršovic do Prahy hl. n., kde se přesedá na rychlík směr Košice.

SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Ostrava hl. n.     08:20 (zvláštní vlak pro fans FCB Ostrava hl. n. – Přerov);
Ostrava-Svinov   08:30;
Studénka     08:40;
Suchdol n/O     08:50;
Přerov příj.     09:20 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.      9:36;
Olomouc hl. n.   9:53;
Zábřeh n/M     10:31;
Praha hl. n. příj.   13:05 (přestup na osobák směr Benešov u Prahy);
Praha hl. n. odj.   13:18;
Praha-Vršovice   13:22.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína, Karviné, Orlové a Bohumína mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.     5:55;
Jablunkov-Návsí   6:07;
Třinec        6:22;
Č. Těšín     6:36;
Karviná hl. n.     6:56;
Dětmarovice     7:03;
D. Lutyně     7:07;
Bohumín     7:24;
Ostrava hl. n.     7:32.

Fans z Č. Těšína a Havířova mají na zvláštní rychlík FCB do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Český Těšín     6:46;
Albrechtice u ČT   6:57;
Havířov     7:09;
Ostrava-Kunčice   7:22;
Ostrava-Vítkovice   7:27;
Ostrava-Svinov   7:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na zvláštní rychlík FCB do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R     6:51;
Frýdlant n/O     7:13;
Frýdek-Místek   7:30;
Lískovec u FM   7:35;
Paskov        7:42;
Vratimov     7:47;
Ostrava-Kunčice   7:53;
Ostrava střed     8:00;
Ostrava hl. n.     8:06.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice   6:49;
Ženklava   6:57;
Štramberk   7:08;
Kopřivnice   7:12;
Příbor     7:22;
Studénka   7:39.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na zvláštní rychlík FCB do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec     7:29;
Studénka město   7:32;
Studénka     7:16.

Fans z Nového Jičína mají na zvláštní rychlík FCB do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město   8:20;
Suchdol n/O     8:35.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím osobákem:
Vsetín        7:32;
Jablůnka     7:38;
Bystřička     7:43
ValMez     7:53;
Hranice n/M     8:25;
Lipník n/B     8:39;
Přerov        8:53.

SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha-Vršovice   19:30;
Praha hl. n. příj.   19:34 (přestup na rychlík směr Košice);
Praha hl. n. odj.   20:02;
Hranice n/M     23:46;
Suchdol n/O     23:59;
Studénka     00:08;
Ostrava-Svinov   00:20;
Ostrava hl. n.     00:29;
Bohumín     00:40;
Karviná hl. n.     01:31;
Č. Těšín     01:48;
Třinec        01:59;
Jablunkov     02:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov   0:46;
Ostrava-Vítkovice   0:54;
Ostrava-Kunčice   0:59;
Havířov     1:11.

Fans z Frýdku-Místku a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.     0:44;
Ostrava střed     0:50;
Ostrava-Kunčice   0:57;
Vratimov     1:03;
Paskov        1:09;
Lískovec     1:16;
Frýdek-Místek   1:23;
Frýdlant n/O     1:35.

SK Slezská
Publikováno: 02.08.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 9 18:7 23
2. SK Slavia Praha 10 34:9 22
3. AC Sparta Praha 10 15:9 17
4. Bohemians Praha 1905 10 14:12 15
5. FC Slovan Liberec 10 15:14 14
6. FC Zbrojovka Brno 9 16:17 14
7. FC Hradec Králové 10 8:10 14
8. FK Jablonec 10 18:16 13
9. FK Mladá Boleslav 10 15:13 13
10. 1. FC Slovácko 10 12:14 13
11. FK Teplice 10 17:22 13
12. SK Sigma Olomouc 10 13:12 11
13. SK Dynamo Č. Budějovice 10 10:19 11
14. FC Baník Ostrava 10 14:15 10
15. FC Trinity Zlín 10 8:15 8
16. FK Pardubice 10 5:28 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.