Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 2:0

Po sobotním domácím vítězství přišla tentokrát prohra na hřišti Podbeskidzie Bielsko-Biała v poměru 2:0.
Hned v první minutě dal gól Martin Matus a ve druhém poločase pojistil domácím vítězství Paweł Żmudziński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 2:0 (1:0)

1:0 Martin Matus (1.)
2:0 Paweł Żmudziński (67.)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Łukasz Merda - Tomasz Górkiewicz, Mike Mouzie, Maciej Szmatiuk, Juraj Dancik, Mariusz Sacha (58. Adrian Pajączkowski), Łukasz Gorszkow, Rafał Jarosz, Paweł Żmudziński (80. Dariusz Kołodziej), Martin Matus (70. Marcin Kocur), Krzysztof Chrapek.

GKS Katowice: Jacek Gorczyca - Marcin Krysiński, Piotr Polczak, Kamil Cholerzyński, Marek Gajowski, Hubert Jaromin, Robert Sierka, Krzysztof Markowski, Tomasz Prasnal, Krzysztof Kaliciak, Sebastian Gielza (46. Piotr Nikodem).