Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Los na sezónu 2008/2009

1. kolo - 2. srpna:

 

Teplice - České Budějovice, Slovan Liberec - Slavia Praha, Marila Příbram - Brno, Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov, Baník Ostrava - Kladno, Střížkov - Sigma Olomouc, Tescoma Zlín - Jablonec, Sparta Praha - Mladá Boleslav.

 

2. kolo - 9. srpna:

 

Jablonec - Baník Ostrava, Mladá Boleslav - Tescoma Zlín, Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň, Kladno - Sparta Praha, Brno - Slovan Liberec, Viktoria Žižkov - Teplice, České Budějovice - Střížkov, Slavia Praha - Marila Příbram.

 

3. kolo - 16. srpna:  

 

Slovan Liberec - Teplice, Marila Příbram - České Budějovice, Viktoria Plzeň - Slavia Praha, Baník Ostrava - Brno, Střížkov - Kladno, Tescoma Zlín - Viktoria Žižkov, Sparta Praha - Sigma Olomouc, Jablonec - Mladá Boleslav.

 

4. kolo - 23. srpna:

 

Teplice - Marila Příbram, Slovan Liberec - Viktoria Plzeň, Sigma Olomouc - Jablonec, Kladno - Tescoma Zlín, Brno - Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov - Baník Ostrava, České Budějovice - Sparta Praha, Slavia Praha - Střížkov.

 

5. kolo - 30. srpna:  

 

Marila Příbram - Slovan Liberec, Viktoria Plzeň - Teplice, Baník Ostrava - Slavia Praha, Střížkov - Brno, Tescoma Zlín - České Budějovice, Sparta Praha - Viktoria Žižkov, Jablonec - Kladno, Mladá Boleslav - Sigma Olomouc.

 

6. kolo - 13. září:

 

Teplice - Baník Ostrava, Slovan Liberec - Tescoma Zlín, Marila Příbram - Viktoria Plzeň, Kladno - Sigma Olomouc, Brno - Sparta Praha, Viktoria Žižkov - Střížkov, České Budějovice - Mladá Boleslav, Slavia Praha - Jablonec.

 

7. kolo - 20. září:  

 

Viktoria Plzeň - České Budějovice, Baník Ostrava - Marila Příbram, Střížkov - Slovan Liberec, Tescoma Zlín - Slavia Praha, Sparta Praha - Teplice, Jablonec - Viktoria Žižkov, Mladá Boleslav - Kladno, Sigma Olomouc - Brno.

 

8. kolo - 27. září:

 

Teplice - Tescoma Zlín, Slovan Liberec - Sparta Praha, Marila Příbram - Střížkov, Viktoria Plzeň - Baník Ostrava, Brno - Kladno, Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav, České Budějovice - Jablonec, Slavia Praha - Sigma Olomouc.

 

9. kolo - 4. října:  

 

Baník Ostrava - Slovan Liberec, Střížkov - Teplice, Tescoma Zlín - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Slavia Praha, Jablonec - Brno, Mladá Boleslav - Marila Příbram, Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov, Kladno - České Budějovice.

 

10. kolo -  18. října:

 

Teplice - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Jablonec, Marila Příbram - Tescoma Zlín, Viktoria Plzeň - Sparta Praha, Baník Ostrava - Střížkov, Viktoria Žižkov - Brno, České Budějovice - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Kladno.

 

11. kolo - 25. října:

 

Střížkov - Viktoria Plzeň, Tescoma Zlín - Baník Ostrava, Sparta Praha - Marila Příbram, Jablonec - Teplice, Mladá Boleslav - Slavia Praha, Sigma Olomouc - Slovan Liberec, Kladno - Viktoria Žižkov, Brno - České Budějovice.

 

12. kolo - 1. listopadu:

 

Teplice - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Mladá Boleslav, Marila Příbram - Kladno, Viktoria Plzeň - Jablonec, Baník Ostrava - Sparta Praha, Střížkov - Tescoma Zlín, České Budějovice - Viktoria Žižkov, Slavia Praha - Brno.

 

13. kolo - 8. listopadu:

 

Sparta Praha - Tescoma Zlín, Jablonec - Střížkov, Mladá Boleslav - Baník Ostrava, Sigma Olomouc - Marila Příbram, Kladno - Teplice, Brno - Viktoria Plzeň, Viktoria Žižkov - Slovan Liberec, České Budějovice - Slavia Praha.

 

14. kolo - 15. listopadu:   

 

Teplice - Brno, Slovan Liberec - Kladno, Marila Příbram - Jablonec, Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - České Budějovice, Střížkov - Sparta Praha, Tescoma Zlín - Sigma Olomouc, Slavia Praha - Viktoria Žižkov.

 

15. kolo -  22. listopadu:

 

Jablonec - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Střížkov, Sigma Olomouc - Baník Ostrava, Kladno - Viktoria Plzeň, Brno - Tescoma Zlín, Viktoria Žižkov - Marila Příbram, České Budějovice - Slovan Liberec, Slavia Praha - Teplice.

 

16. kolo - 29. listopadu:  

 

Baník Ostrava - Jablonec, Tescoma Zlín - Mladá Boleslav, Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc, Sparta Praha - Kladno, Slovan Liberec - Brno, Teplice - Viktoria Žižkov, Střížkov - České Budějovice, Marila Příbram - Slavia Praha.

 

17. kolo - 21. února:  

 

Teplice - Slovan Liberec, České Budějovice - Marila Příbram, Slavia Praha - Viktoria Plzeň, Brno - Baník Ostrava, Kladno - Střížkov, Viktoria Žižkov - Tescoma Zlín, Sigma Olomouc - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Jablonec.

 

18. kolo - 28. února:

 

Marila Příbram - Teplice, Viktoria Plzeň - Slovan Liberec, Jablonec - Sigma Olomouc, Tescoma Zlín - Kladno, Mladá Boleslav - Brno, Baník Ostrava - Viktoria Žižkov, Sparta Praha - České Budějovice, Střížkov - Slavia Praha.

 

19. kolo - 07. března:

 

Slovan Liberec - Marila Příbram, Teplice - Viktoria Plzeň, Slavia Praha - Baník Ostrava, Brno - Střížkov, České Budějovice - Tescoma Zlín, Viktoria Žižkov - Sparta Praha, Kladno - Jablonec, Sigma Olomouc - Mladá Boleslav.

 

20. kolo - 14. března:

 

Baník Ostrava - Teplice, Tescoma Zlín - Slovan Liberec, Viktoria Plzeň - Marila Příbram, Sigma Olomouc - Kladno, Sparta Praha - Brno, Střížkov - Viktoria Žižkov, Mladá Boleslav - České Budějovice, Jablonec - Slavia Praha.

 

21. kolo - 21. března:  

 

České Budějovice - Viktoria Plzeň, Marila Příbram - Baník Ostrava, Slovan Liberec - Střížkov, Slavia Praha - Tescoma Zlín, Teplice - Sparta Praha, Viktoria Žižkov - Jablonec, Kladno - Mladá Boleslav, Brno - Sigma Olomouc.

 

22. kolo - 4. dubna:  

 

Tescoma Zlín - Teplice, Sparta Praha - Slovan Liberec, Střížkov - Marila Příbram, Baník Ostrava - Viktoria Plzeň, Kladno - Brno, Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov, Jablonec - České Budějovice, Sigma Olomouc - Slavia Praha.

 

23. kolo - 11. dubna.  

 

Slovan Liberec - Baník Ostrava, Teplice - Střížkov, Viktoria Plzeň - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Sparta Praha, Brno - Jablonec, Marila Příbram - Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc, České Budějovice - Kladno.

 

24. kolo - 18. dubna:

 

Mladá Boleslav - Teplice, Jablonec - Slovan Liberec, Tescoma Zlín - Marila Příbram, Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Střížkov - Baník Ostrava, Brno - Viktoria Žižkov, Sigma Olomouc - České Budějovice, Kladno - Slavia Praha.

 

25. kolo - 25. dubna:

 

Viktoria Plzeň - Střížkov, Baník Ostrava - Tescoma Zlín, Marila Příbram - Sparta Praha, Teplice - Jablonec, Slavia Praha - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Sigma Olomouc, Viktoria Žižkov - Kladno, České Budějovice - Brno.

 

26. kolo - 2. května:

 

Sigma Olomouc - Teplice, Mladá Boleslav - Slovan Liberec, Kladno - Marila Příbram, Jablonec - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Baník Ostrava, Tescoma Zlín - Střížkov, Viktoria Žižkov - České Budějovice, Brno - Slavia Praha.

 

27. kolo - 9. května:

 

Tescoma Zlín - Sparta Praha, Střížkov - Jablonec, Baník Ostrava - Mladá Boleslav, Marila Příbram - Sigma Olomouc, Teplice - Kladno, Viktoria Plzeň - Brno, Slovan Liberec - Viktoria Žižkov, Slavia Praha - České Budějovice.

 

28. kolo - 16. května:

 

Brno - Teplice, Kladno - Slovan Liberec, Jablonec - Marila Příbram, Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň, České Budějovice - Baník Ostrava, Sparta Praha - Střížkov, Sigma Olomouc - Tescoma Zlín, Viktoria Žižkov - Slavia Praha.

 

29. kolo - 23. května:

 

Sparta Praha - Jablonec, Střížkov - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Kladno, Tescoma Zlín - Brno, Marila Příbram - Viktoria Žižkov, Slovan Liberec - České Budějovice, Teplice - Slavia Praha.

 

30. kolo - 30. května:

 

České Budějovice - Teplice, Slavia Praha - Slovan Liberec, Brno - Marila Příbram, Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň, Kladno - Baník Ostrava, Sigma Olomouc - Střížkov, Jablonec - Tescoma Zlín, Mladá Boleslav - Sparta Praha.

 

Publikováno: 23.06.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele