Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

KONEČNÉ VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SPARTU !!!

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD SPARTU

Jak určitě všichni víte, v neděli 15. října 2006 v 20:15 h hraje Baníček s teplomety z Letné.  Jede se na největší výjezd v sezoně - do cirkusu Sparta do „Buzerant arény“ na teplé Letné! Kdo byl na loňském zápase, určitě pojede za každou cenu! Opět bude vypraven speciální vlak pro fans FCB, i když jen na cestě zpět do Ostravy. Do Prahy pojedou na 2 vlacích speciální vagóny pro fans FCB.

Sraz na výjezd je ve Svinově v 13 h a odjíždět se bude rychlíkem směr Brno do Přerova v 13:07 h kde se přesedne na rychlík z Valašska směr Cheb do Prahy. Na rychlíku z Přerova budou vpředu 3 speciální vagóny pro fans FCB! Kdo toto spojení nestihne, tak na přímém rychlíku z Bohumína do Prahy s odjezdem ze Svinova v 14:15 h budou vpředu 4 speciální vagóny pro fans FCB! Zpět pojede po skončení zápasu z Dejvic speciální vlak „Teplý Maty a chameleón Pospěch“ jen pro fans FCB do Bohumína!!! Takže nikdo neváhejte a jeďte do Prahy povzbudit Baníček a ukázat kdo je v lize králem tribun!!! Věříme, že i hráči nebudou hrát ustrašeně a předvedou, co to znamená hrát v dresu Baníku!!! Snad po posledních chybách, si to uvědomí i kouč Večeřa. Některé hráče prostě předělat nejde...

Prosíme jedince či malé skupinky, aby se nedávaly v Praze všanc „buznám“ a nechali se okrást o šály a dresy. Určitě to není zábavné, když vidíte hořet FCB věci v „teplém“ kotli... Baník pyczo! Nedaleko od Ostravy jede Baník na Sparťany!!!

 

SPOJENÍ SMĚR PRAHA

 

1. spojení s přestupem v Přerově:

Bohumín                      12:47;

Ostrava hl .n.               12:58;

Ostrava-Svinov            13:07;

Studénka                     13:19;

Suchdol n/O                 13:27;

Hranice n/M                 13:41;

Lipník n/B                    13:41;

Přerov příj.                  13:59 (přestup na rychlík směr Cheb);

Přerov odj.                  14:04;

Olomouc hl. n. 14:28;

Praha hl. n.                   18:01.

 

2. spojení pro toho kdo nestihne 1. spojení nebo bude vysazen pro nadměrnou opilost:

Bohumín                      13:54;

Ostrava hl. n.               14:06;

Ostrava-Svinov            14:15;

Studénka                     14:26;

Suchdol n/O                 14:35;

Hranice n/M                 14:49;

Lipník n/B                    14:58;

Olomouc hl. n. 15:31;

Praha hl. n.                   18:35.

 

Fans z Karviné a Orlové mají přípoj do Bohumína na rychlík následujícím osobákem:

Karviná hl. n.               11:48;

Dětmarovice                11:54;

D. Lutyně                    11:59;

Bohumín                      12:04.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína, Havířova mají přípoj do Svinova následujícím osobákem:

Mosty u J.                   10:53;

Jablunkov-Návsí          11:03;

Bystřice n/O                11:09;

Třinec                          11:16;

Č. Těšín                       11:48;

Albrechtice u ČT         11:58;

Havířov                       12:09;

O-Kunčice                  12:22;

O-Vítkovice                12:27;

O-Svinov                     12:34.

 

Fans z Frýdku-Místku mají přípoj do Ostravy hl. n. následujícím osobákem:

Frýdek-Místek 12:00;

Lískovec                      12:05;

Paskov                        12:12;

Vratimov                     12:17;

O-Kunčice                  12:23;

O střed                                    12:30;

Ostrava hl. n.               13:05.

 

Fans z Valašska jedou do Prahy přímým rychlíkem, na který v Přerově přistoupí fans z Ostravska:

Vsetín                          12:46;

ValMez                       13:09;

Hranice na Moravě      13:35;

Přerov                         13:55;

Praha hl. n.                  18:01.

 

 

SPOJENÍ SMĚR OSTRAVA

 

Zpět pojede speciální vlak pro fans FCB „Teplý Maty a chameleón Pospěch“ z Prahy –Dejvic do Bohumína. Vlak možná odjede z Dejvic dříve. Záleží, jak rychle se dostaneme z "Buzerant arény" do vlaku. Jestli nebudou komplikace (zatahování záchranných brzd), tak i doba jízdy se zkrátí a budeme v Ostravě dříve!

 

Praha-Dejvice 23:10;

Lipník n/B                    03:30;

Hranice n/M                03:40;

Suchdol n/O                03:55;

Studénka                     04:05;

Ostrava-Svinov            04:25;

Ostrava hl. n.               04:35;

Bohumín                      04:45.


Připravil SkSlezská

Publikováno: 12.10.2006
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.