Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

JE NÁM TO LÍTO, ALE...

Několik dnů před prvním domácím zápasem nám nezbývá než konstatovat, že vyhlášení bojkotu domácích utkání platí a domácí zápasy na Bazalech jsou pro nás zapovězeny...

 

CO NÁM VADÍ ?

1) Klub po fanoušcích při prodeji permanentek požaduje velké, a pokud jim jde opravdu o bezpečnost, tak i zbytečné množství údajů. Nejen, že to považujeme od klubu vůči fanouškům za nedůstojné, navíc je to v současné době i nebezpečné. Tyto údaje jsou poměrně snadno zneužitelné či zpeněžitelné, a současné vedení FCB svým chováním vzbuzuje vše, jen ne důvěru.
2) Klub tento systém nejen že patřičně nevysvětlil, ale dokonce jej obhajoval množstvím polopravd a lží. Stačí si vzpomenout, kolikrát se měnily články na oficiálním webu, či na výrok předsedy představenstva dne 16.7.2014, že o nespokojenosti fanoušků nic nevěděl.
3) Vstupenky na domácí zápas není možné zakoupit před utkáním na Bazalech. Původně to bylo v den zápasu úplně nemožné, teď to vypadá, že to možné bude, ale pouze 2 hodiny před utkáním (informace od klubu) se opět mění zprávu od zprávy. Toto je krok, který přímo odrazuje nepravidelné návštěvníky, pokud chtějí přijít třeba s dětmi nebo dojíždí ze vzdálenějších míst, platí to dvojnásobně.
4) Výše vstupného do sektoru hostů. Klub požadovanou cenou porušuje nařízení FAČR o výši vstupného. Fanouškům FCB je často vyčítána přehnaná rivalita s jinými fanoušky, je to ovšem vedení FCB, které se zrovna jako vzorný hostitel nechová.
Dalo by se toho napsat daleko více. Nelíbí se nám ani současná situace klubu, například to, že si pan Hába dělá z klubu soukromý (nebo rodinný?) business, že finanční situace klubu není zdaleka tak růžová, jak je do médií prezentováno, že je nám (a nejen nám) servírována jedna lež za druhou...

 

KDY JSME OCHOTNI BOJKOT UKONČIT?

1) Až si budeme moci pořídit permanentku za podmínek, které po FCB vyžaduje FAČR. To znamená po odevzdání jména, příjmení a data narození.

2) Až si budeme moci koupit vstupenku na zápas před utkáním v pokladnách stadionu. Opět musí klubu stačit jméno, příjmení a datum narození.

3) Až budou fanoušci do sektoru hostů platit cenu, která odpovídá nařízení FAČR, které svaz vydal v roce 2010, mimochodem právě na popud fanoušků a vedení FCB.

 

PROČ BOJKOT ? 

Nenašli jsme jiný nenásilný způsob, jak dát jasně najevo svou nespokojenost tak, aby to odpovědní lidé pocítili. Věříme, že to pocítí a to co možná nejvíce. Že si nic nedělají z názorů v diskuzi, skandování či nefandění, to jsme již v minulých týdnech či měsících poznali...
Tento bojkot není namířen proti hráčům či klubu samotnému. I nám je líto, že Baníček v jeho poslední sezóně na Bazalech (mimochodem nechutně zmrzačených) nepovzbudíme, nicméně jednání klubu se svými fans už překročilo všechny únosné meze. 

 

Žádáme všechny fanoušky FCB, kteří s námi souhlasí, aby nás podpořili, nejlépe svým připojením se k bojkotu a přišli vyjádřit svuj nesouhlas před pátečním utkáním.

 

SRAZ v pátek 19:45 POD SCHODAMA.

 

Vyjádření hlasatele z Bazalů L.Hudečka před zahájením sezóny k bojkotu fanoušků a kartám FCB.

 

Publikováno: 05.08.2014
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele