Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Info o výjezdu do Plzně! - doplněno spojení zpět

 

V sobotu 27.09.2008 v 17h hraje Baníček 8. kolo v Plzni. Jede v 8:02 IC vlakem z Vítkovic a přestupem v Praze.  Do Prahy pojedou na konci vlaku 2 vagóny pro fans FCB.

Ideální výjezd v sobotu a bez TV. Pokud by se po zápase podařilo jet z Plzně v 19:08h, tak i s brzkým návratem do Ostravy, ale spíše to vypadá na vlak z Plzně v 20:08 h. Na tomto vlaku pojedou na konci dva vagóny pro fans FCB, které se v Praze přepojí na rychlík směr Ostrava.

České dráhy slaví zrovna v sobotu Den železnice a v tento den může na jednu jízdenku SONE+ cestovat až 5 cestujících bez ohledu na věk. Cena jízdenky SONE+ platné ve všech vlacích včetně EC a IC (u Pendolina nutno zakoupit místenku) je 440 Kč. Stačí udělat skupinky po pěti (stačí se domluvit před odjezdem s bandou) a do Plzně se dostanete za symbolických 88 Kč na osobu. Platí i pro cestu zpět na rychlíku do Ostravy. ČD budou rády, že máme alespoň nějakou jízdenku...

 

 

SMĚR PLZEŇ 

Těšín 7:28;

Havířov 7:46;

O-Kunčice 7:57;

O-Vítkovice 8:02;

Studénka 8:15;

Suchdol n/O 8:23;

Hranice n/M 8:36;

Olomouc hl. n. 9:07;

Zábřeh n/M 9:39;

Praha hl. n. příj. 11:59 (přestup na rychlík směr Cheb);

Praha hl. n. odj. 12:16;

Plzeň hl. n. 13:54

 

Fans z Karviné, Bohumína a Svinova jedou na IC vlak do Studénky nasledujícím osobákem:

Karviná hl. n. 7:00;

Dětmarovice 7:07;

Bohumín 7:18;

Ostrava hl. n. 7:28;

O-Svinov 7:40;

Polanka n/O 7:44;

Jistebník 7:48;

Studénka 7:53.

 

Fans z FM-Lipinska mají do O-Kunčic následující osobák:

Frenštát p/R 6:53;

Frýdlant n/O 7:15;

FM-Lipina 8:32;

Lipina 7:34;

Paskov 7:41;

Vratimov 8:50.

O-Kunčice 7:49.

 

 

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ DO PLZNĚ

 

Karviná hl. n. 9:20;

Bohumín 9:50;

Ostrava hl. n. 10:01;

O-Svinov 10:10;

Hranice n/M 10:36;

Olomouc hl. n. 11:07;

Zábřeh n/M 11:39;

Praha hl. n. příj. 13:59 (přestup na rychlík směr F. Lázně);

Praha hl. n. odj. 14:16;

Plzeň hl. n. 15:54.

 

SPOJENÍ CHEB - PLZEŇ

Cheb 12:07; 14:07; 

Plzeň hl. n. 13:51; 15:51.

 

Plzeň hl. n. 20:05;

Cheb 21:58.

 

 

 

SMĚR OSTRAVA

Plzeň hl. n. 19:08;

Praha hl. n. příj. 20:45 (přestup na rychlík směr Kraków);

Praha hl. n. odj. 21:24;

Zábřeh n/M 23:49;

Olomouc hl. n. 0:26;

Hranice n/M 0:57;

O-Svinov 1:24;

Ostrava hl. n. 1:33;

Bohumín 1:44.

 

 

Plzeň hl. n. 20:08;

Praha hl. n. příj. 21:45 (přestup na rychlík směr Košice);

Praha hl. n. odj. 0:06;

Olomouc hl. n. 3:12;

Hranice n/M 3:44;

Suchdol n/O 3:57;

Studénka 4:07;

O-Svinov 4:18;

Ostrava hl. n. 4:27;

Bohumín 4:38;

Karviná hl. n. 4:49;

Těšín 5:07;

Třinec 5:18;

Jablunkov-Návsí 5:33;

Čadca 6:00.

Publikováno: 22.09.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele