Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Dukla - Baník 1:0 „Chachaři, držte se ! “

Včerejší zápas na Dukle byl již třetím výjezdem do Prahy v podzimní části této sezóny. Chachaři jsou tentokrát rozděleni na vlakovou a automobilovou část, které se schází až na pražském stadionu.

Za velkou vlajkou ,,FC Baník Ostrava“ a menšími „CHzB“ , „Ultras“ a dalšími zástavami se nakonec dává dohromady 272 příznivců týmu ze Slezské spolu se sedmičlennou podporou kibiců GieKSy. Chvíli po úvodním hvizdu roztahujeme transparenty na podporu zadržených/uvězněných chacharů ,,Havíř, Majda, Moskva, Proktor … Chachaři, držte se!“. Kromě toho se prezentujeme jen dopingem, který měl lepší i horší chvíle, ale celkově jsme zůstali na úrovni předchozích dvou zápasů na Dukle.

Na začátku druhého poločasu se přesunujeme do spodní části sektoru a část chacharů i za plot k domácím, což však nemá dlouhého trvání a zábava končí zásahem těžkooděnců. Chvíli na to je proti Baníku odpískaná penalta a od 59.minuty prohráváme 1:0 a z Julisky si ani napotřetí nevezeme žádné body.

Po (ne)děkovačce vlakoví pospíchají do Libně, kde na ně čeká spoj a automobilová část ještě chvíli “bloudí“ po Praze, aby nakonec také odjeli směr Ostrava. Kdybychom se na Duklu zase nějaký ten rok nepodívali, tak by nám to asi moc nevadilo :) .

Publikováno: 26.10.2013