Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Bohemians- Baník 1:1 "blížíme se k čelu tabulky..."

Do Prahy pro další 3 body se vydala vlakem docela početná skupina chacharů, která po nějaké době opět cestovala s revizory. V Praze, kdo chtěl, mohl si i přes velké množství policie jít dělat, co chtěl a kam chtěl. Kdo se nechtěl potulovat po Praze, byl odveden v kordonu před stadion.

Vstup byl za pohodovou cenu 100 Kč a byl podruhé v sezoně (poprvé v Liberci) do sektoru hostů bez nějakých zbytečných registrací, díky čemuž snad šli na stadion všichni, co mohli. Sice někteří neprošli dechovou zkouškou, ale to už byly případy na hranici smrtelné dávky alkoholu.

 

 

V sektoru podporovalo poslední tým tabulky 535 fans Baníku a asi 2 družební přátelé z Katowic. Ti už před začátkem zápasu za vlajkou "CHACHAŘI" museli fanatickým fanděním hráče nabudit už v útrobách stadionu. Atmosféře v Edenu hodně napomáhala i skvělá akustika uzavřeného stadionu, o čem se nám v Ostravě asi může jen zdát. Při nástupu hráčů byla roztažena plachta s matematickým příkladem "8+63=71", kterou doplnily nápisy "V OSTRAVĚ VĚDÍ..." a "...REPUBLIKA POZNÁ!". To doplnily šály a modré krepáky. Po chvíli začaly hořet žluťáky, které vytvořily po dlouhé době zase tu pravou fotbalovou atmosféru jako za starých časů.

 

 

 

 

Chvíli po začátku se vedle našeho sektoru zjevili sešívaní ochránci svého sektoru, kteří taky něco přidali k atmosféře, ale některé jejich stupidity (vláčky, cestování po sektoru) mi připadaly trapné, ale to je jejich věc. Navíc v našem sektoru byla ještě nalezena jejich vlajka na tyči z nějakého předešlého zápasu. Tyč se nelíbila pořadatelům, ale vlajka zůstala naše. Někdy po 15. minutě, kdy se nic vážného nedělo, ke stadionu přijely dvě policejní auta, z kterých vyskákali těžkooděnci, kteří vběhli do našeho sektoru a ihned začali mlátit zezadu každého, koho měli po ruce, svými teleskopy (jestli se nepletu, tak teleskopy jsou kýmkoliv v ČR zakázané používat) a když už to byla nuda u schodů, tak se vrhli do sektorů ukázat svou moc. Tímto zákrokem pomohli a ochránili slušné fanoušky tak, že to několik chacharů odneslo různým zraněním a někteří museli na šití a neobešlo se to prý i bez plastického zákroku lékařů. Urážky a provokace ze strany policie taky nechyběly. Zřejmě to byli účastníci úterní demonstrace, kterým se nepovedlo si LEGÁLNĚ zařádit a něco rozbít na úřadu vlády, tak si to vynahradili asi takhle. V době zákroku musel být přerušen (prý dle nařízení ČMFS) zápas na několik minut, což odnese asi i klub za to, že si policie dojela užít. Po chvíli byl náš sektor dobrovolně vyklizen, byla schována vlajka a tak skončil dobře rozjetý support.

 

 

Na začátek druhého poločasu byla domluvena akce s bohemáky i slávisty, když byly v prázdných sektorech roztaženy transparenty "ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY", což mělo upozornit na situaci v českém fotbale, kde to jde proti fanouškům.

 

 

 

Po pěti minutách se opět všichni vrátili do svých sektorů a podporovali své kluby. Během této akce některým lidem utekl gól Baníku. Vedení 1:0 Baníku vydrželo jen chvíli a dva góly za zápas jsou pro nás už moc, tak jsme si připsali jen bod za remízu. Výkon nebyl rozhodně špatný, takže se hráči po zápase dočkali zasloužené děkovačky. Té si neužil Neves, který po incidentu ve Slavičíně prý odmítá chodit na děkovačky. Ani se tomu nedivím u hráče, který se jen válí po zemi, simuluje a hraje divadlo, ale tím nechci snižovat jeho snahu a fotbalovou kvalitu, ale nevím proč by měl mít nějaké výjimky. Myslím, že doba, kdy mu to lidi žrali už je pryč, tak se snad dokáže vzpamatovat. Po zápase jsme byli všichni vyvedeni PČR v pevně uzavřeném kordonu, ale po asi 50-ti metrech v kordonu zůstalo asi tak 50 lidí. Paráda. Jinak bohemáci nic moc a to na náš zápas přerušili bojkot za Ďolíček.

 

Publikováno: 28.09.2010
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele