Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Baňky Pičo – Brno 2:2 „Přijela i sanitka“

V neděli 16. 10. 2011 ve 13 hodin se na hřišti v Petřkovicích střetly Baňky s hráčkami Brna. V průběhu prvního poločasu po nezaviněném souboji „Pocahontas" s brňankou, musí být tato hráčka odnesena na nosítkách a odvezena rychlou záchrannou službou do nemocnice, takže Brno bylo donuceno k prvnímu střídání. Deset minut před koncem poločasu nařídila rozhodčí vymyšlený trestný kop, míč se odrazil ode zdi a byl z toho gól. Poločasové skóre už se dále neměnilo.

V 55. minutě brňanky přidaly druhý gól. Pár minut na to rozhodčí zřejmě „přehlédla" faul na naši hráčku a jasná penalta se tak nekopala. Doporučovala bych, aby rozhodčí I. ligy žen povinně fasovaly dioptrické brýle. V 78. minutě se stav snížil díky „Kikině" na 1:2. A vyrovnání zajistila v 85. minutě nová posila ze Slovanu Ostrava Martina Břeská. Chválím za bojovné nasazení na konci druhého poločasu, kdy mi hra připomínala loňský podzim.

Fandění bylo jako obvykle v této sezóně, takové vlažnější a sporadické. Ani s tou děkovačkou jsme se moc nepředvedli. Na plotě visely tradiční transparenty „My love Baňky = My milujeme Baňky" a „Baňky pičo".

PS: Shlédnutí zápasu juniorek mi už bohužel nedovolil zdravotní stav.

Publikováno: 18.10.2011