Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Baník - Zlín 1:2

Po nepříliš úspěšném zápase na Spartě, kde Baník prohrál 3:2 a ani my na tribunách úplně neexcelovali co se dopingu týče, zavítal do Vítkovic hratelnější soupeř a to Zlín, který několik zápasů nedokázal vyhrát, takže všichni Chachaři a Chacharky doufali a věřili v plný počet bodů. Páteční televizní termín není určitě optimální, ale i přesto si v nepříznivém počasí našlo cestu na stadion vcelku početné osazenstvo fanoušků. Hlasatel hlásil 9994 vydaných vstupenek, už při pohledu na tribuny bylo však jasné, že ne všichni ti, kteří si vstupenku koupili, dorazili na stadion, realita byla nejspíše o pár stovek nižší než ohlášené číslo. Už před utkáním se odehrála ceremonie, kdy bylo popřáno ke krásným sedmdesátinám legendě Baníku a to panu Rostislavu Vojáčkovi. Legenda se dočkala ovací celého stadiónu, včetně vyvolávání jména, určitě hezké a spontánní gesto, i vzhledem k tomu, že velká část osazenstva stadionu nikdy neměla tu čest vidět tuto legendu přímo na hřišti.

 

fcb_zlin_18-19_1.jpg (581 KB)

 

Začátek zápasu moc fotbalové krásy a kvality nepobral. Hráči Baníku vypadali, jakoby spolu nikdy nehráli, někteří dokonce jakoby měli kopačky poprvé na nohách a hráči Zlína byli rádi, že jsou domácí tak marní, tak se také nikam nehnali. Opačná situace byla ovšem na tribunách, kdy od začátku jede velmi kvalitní doping, kotel i ochozy za první poločas zaslouží velké uznání, byla to hodně dobrá pasáž. Vzhledem k tomu, co se dělo na hřišti, je chvála jednoznačně na místě. Doping během poločasu polevil po obdržené brance, ale po trošku hluché chvilce se vrátil na velmi dobrou úroveň. Pomohla tomu i trošku zlepšená hra Baníku, který se po inkasované brance trochu probral a díky Baroše vyrovnal. Pak ještě přišly nějaké ty šance, ale nic z toho kromě břevna nebylo.

 

fcb_zlin_18-19_2.jpg (420 KB)

 

Ve druhém poločase trochu přituhlo, teplota šla hodně dolů a zmrzlí Chachaři se bohužel životabudiče v podobě dobrého výkonu hráčů nedočkali. Hráči hráli opět jako by snídali rohypnol, který zapíjeli nekvalitní okenou. Do toho řada nepřesností a místy i liknavosti a byl z toho docela solidní blivajz, který naštval nejednoho fanouška. Nakonec Baník inkasoval druhou branku, kterou vstřelil bývalý hráč Poznar (díky za nevelkou oslavu branky, takhle mohl branku oslavit svého času takový Mičola v dresu sešívek) a bylo vymalováno. Debakl v závěru zachránil brankář Laštůvka, který pochytal minimálně tři branky, při hře vabank. Druhý poločas se bohužel příliš nepovedl ani nám na tribunách, protože jsme jednoznačně nenavázali na kvalitní první poločas a bylo k vidění několik hluchých míst. Druhý poločas byl bohužel dost ovlivněn křečí na hřišti. Během druhé půle byla vytažena i připravená malůvka. V kotli byla prezentována plachta rukou v klepetech a všeříkající nápis „CHACHARA NEZLOMÍTE“. Zcela jasná zpráva pro všechny soupeře a osoby, které neustále znepříjemňují fanouškovské aktivity. Plachta byla ještě doplněna kartóny, vlaječkami a také stroboskopy, na závěr pak kotel rozzářily race. Opět pak byl vytažen transparent na podporu drženého Chachara „PROKTORE, DRŽ SE!“.

 

fcb_zlin_18-19_3.jpg (196 KB)

 

Hostů dojelo cca 15 kusů s jednou vlajkou, opět tak ukázali, že jim výjezdy moc nevoní, což je škoda, protože se doma mnohdy prezentují velmi dobře. Z naší pozice na opačné straně stadionu nebylo patrné, zda-li se pokoušeli vůbec fandit. Děkovačka prakticky neproběhla, jen byl vyvolán brankář Laštůvka a hráči se pak se sklopenými hlavami vydali do kabin, slavit dneska nebylo co.

 

PS: Další zápas odehraje Baník v Edenu, kde nás čeká jeden z největších rivalů a kvalitativně také jeden z největších soupeřů a to Tribuna Sever. Opětovně prosíme, nenajebejte se jak medicinbal po cestě tam, protože na Spartě to zase byla ostuda! Radši lístky nechte lidem, kteří budou ku prospěchu. A také ještě jedna prosba. Vyserte se na sestavu čuráků. Je to ohrané, neoriginální a hlavně nezapomeňme, jak se to při minulé návštěvě Edenu otočilo proti nám. V Edenu obvykle nečte sestavu klasický moderátor. Radši podporujme Baník, bez ohledu na výsledek a předvedenou hru!

 

sepsal: Matus

Publikováno: 03.03.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
24.07.2021 16:00

FK Jablonec
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 0 0:0 0
2. AC Sparta Praha 0 0:0 0
3. FK Jablonec 0 0:0 0
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
5. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
6. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
7. FK Teplice 0 0:0 0
8. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
9. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
10. MFK Karviná 0 0:0 0
11. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. FC Hradec Králové 0 0:0 0
14. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
15. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
16. FK Pardubice 0 0:0 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele