Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Baník - Slovácko 0:3 "K.O."

První zápas po reprezentační pauze a snaha našeho klubu o zastavení herní i výsledkové krize. Bohužel opět se potvrdilo již otřepané, ale u trenéra Svědíka opravdu vhodné přísloví o novém koštěti, co dobře mete. Slovácko je již tak nějak prokletým soupeřem našeho týmu, kdy Baník na svého soka neumí zahrát delší dobu. Zápas přitom naši začali dobře, tlačili a hýřili aktivitou... Bohužel teda jenom první minutu, pak se z toho stal dost nevydařený zápas s pořádným KO.

 
Ve velmi nepříznivém a sychravém počasí si na stadion našlo cestu pěkných 9782 diváků, kteří čekali hladový Baník. Kromě první minuty ovšem dostali spíše Baník vyhladovělý, bez síly a energie. Před zápasem proběhla minuta ticha za zesnulého bývalého hráče Baníku Přemysla Krpce, který byl součástí mistrovského týmu z roku 2004. Odpočívej v pokoji!
Fanoušci na tribunách se bavili po svém a snaha napravit nepříliš podařený zápas v Opavě byla evidentní a od začátku se hrálo ve velmi dobré fotbalové kulise. K výborně fandícímu kotli se přidaly také vzorně ochozy a atmosféra tak byla velmi dobrá. Zejména první poločas se odehrál bez výraznějších okének v dopingu, trochu pokles přišel ke konci poločasu, kdy Baník inkasoval branku.

fcb_slovacko_18-19_1.jpg (539 KB)
 
Druhý poločas pak byl ovlivněn inkasovanými brankami a místy odevzdaným výkonem týmu, tak atmosféra nebyla na vysoké úrovni jako v prvním poločase, ale také se nejednalo o nějaké výrazné zklamání, pouze elán a nějaká euforie v podobě tlaku či branky Baníku chyběla, ale vzhledem k výsledku můžeme být spokojeni s dopingem v tomto zápase. Zklamání však bylo, že velké množství fanoušků odcházelo ze stadiónu po třetí inkasované brance. Tohle se na Baníku nedělá! I přes špatný výkon hráčů je tohle neúcta ke klubu samotnému.

fcb_slovacko_18-19_2.jpg (450 KB)
 
Choreografie tentokrát nebyla připravena, takže jedinou optickou prezentací byly obouruče a vlajky na tyčích, během celého aktu vzplála trocha pyra. Vytažen byl pak ještě nápis „8. 12. - NAROZENINOVÁ PÁRTY V KOTLI!“. Tímto jste všichni zváni přímo do kotle na zápas s Bohemkou, kdy společně oslavíme 10 let Chacharů!

fcb_slovacko_18-19_3.jpg (424 KB)
 
Přicestovali k nám také hosté, kteří svým počtem a výkonem na tribuně rozhodně zklamali. Termín optimální, vzdálenost také, ale jejich počet - cca 30 - je velmi slabý. Slovácko nikdy nepatřilo mezi výjezdově respektované tábory, ale krize je u nich momentálně hodně patrná. Navíc působili nekompaktně a nějaké lepší fandění od nich také nepřišlo, přitom v dobách minulých jim nedělalo problém fandit a bavit se i v malém počtu.
 
Jedna připomínka. K lístkům se u pokladen rozdávala tleskátka, takové papírové nesmysly pro lidi, kteří jsou líní při tleskání používat vlastní ruce. Naštěstí se těch tleskátek na tribunách neobjevilo moc, nejvíce asi na hlavní tribuně. Vedení, vyserte se na takové nesmyslné akce a lidi, nepoužívejte takové "hlupoty". My něco takového nepotřebujeme, zvuk je z toho akorát odporný a ku prospěchu to není prakticky vůbec. Zapojte vlastní ruce a hlasivky, tím pro atmosféru na stadionu uděláte daleko více. Snad příští zápas žádná taková akce k vidění nebude.

fcb_slovacko_18-19_4.jpg (341 KB)
 
Zápas končí hodně děsivě a to 0:3, výkon našich hráčů byl opravdu špatný a série nepovedených zápasů se začíná nelichotivě natahovat, avšak k panice ještě daleko. Spousta z nás už Baník viděla při nejmenším v evropských pohárech, bohužel tak jednoduchá ta cesta ze dna let minulých není, takže pokoru a pád na zadek potřebují nejen hráči, ale i my fanoušci.
 
Další zápas Baník odehraje v Příbrami v neděli 2.12. a jelikož se jedná o poslední výjezd v tomto roce, tak je třeba vyrazit ve velkém počtu, takže všichni jste vítáni v sektoru hostí u Litavky.

sepsal: Matus

pozvaka_pribram_18-19.jpg (42 KB)
Publikováno: 25.11.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FK Jablonec 1 1:0 3
3. FK Pardubice 1 2:2 1
4. MFK Karviná 1 2:2 1
5. FC Hradec Králové 1 1:1 1
6. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
7. SK Slavia Praha 0 0:0 0
8. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
9. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
10. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
11. FK Teplice 0 0:0 0
12. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
13. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
14. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
15. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele