Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Baník - Mladá Boleslav 2:2 „SMUTEK, ALE NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ..."

Takový smutek, jako v sobotu jsme na Bazalech nezažili dlouhé roky. Většina stadion opouštěla se sklopenými hlavami, výjimkou nebyly slzy v očích nebo jednotlivci sedící dlouhé minuty po závěrečném hvizdu na ochozech. Všichni si v hlavě přehrávali, jak to bylo blízko, že nám ten mistrovský pohár už podávali...    

 

Pojďme k fanouškovským věcem a to pěkně od začátku. Asi třicítka nadšenců dorazila na stadion už na 14 hodin, aby přichystala kartoniádu na eSkách. Krátce po srazu ale začalo pršet a jelikož déšť neustával, muselo se od této choreografie upustit. Déšť nám tak překazil plány na jaře už podruhé. Všem zúčastněným patří velké díky.

 

Na stadion dorazilo pouhých 10.090 diváků, což je velká ostuda Ostravy, ale na tohle téma toho bylo napsáno dost. „Sparťanů" bylo minulý týden na Bazalech více, než jsme si připouštěli... V úvodu se kotel poněkud nešťastně pokusil rozeřvat „Co nás tak málo, my ...", což sice myšlenkou nebylo od věci, ale podle očekávání to větší část stadionu nepochopila či jednoduše nerozuměla a buď zpívala „Co vás tak málo..." na sedm fanoušků hostí nebo si ťukala na čelo, proč se takový nesmysl zpívá. Celkově však, co se supportu týče, lze zápas označit za jeden z nejlepších v sezóně, na čemž měl zřejmě podíl i fakt, že jsme po většinu zápasu vedli.

 

 

Úvodní kartoniáda padla, a tak se vizuální ultras prezentace omezila pouze na kotel. Ve třech vlnách se v kotli objevovaly transparenty reagující na různá témata. Nejprve šlo o poděkování „Pro hráče, trenéry a vedení: Díky za tuto sezónu, vrátili jste Baník kam patří! Díky za další roky na Bazalech!", později na smutnější téma: „V Ostravě mimo stadion: 100 slávistů a 300 sparťanů, kde tohle potká nás? A.C.A.B." a nakonec pozvánka k cestě za titulem „CK Chachaři pořádá poznávací zájezd do Příbrami! 15.5.". Ve druhém poločase byla předvedena choreografie tak trochu ze zbytků, když „zlatou" korunu uprostřed doplnily po stranách bílé kartóny a modré balónky. Použily se také konfety a na závěrečný hvizd byly připraveny ohně, mělo však jít o ohně vítězné...

 

 

 

 

 

Snad všichni v ochozech věděli jaký je stav v Liberci, proto když v poslední minutě hosté vyrovnali, padla nálada na bod mrazu. To si ještě střelec Táborský neodpustil ochozy častovat provokativními gesty. Je strašná škoda nevyužití nabízené šance, je smutné, že pouze s Mladou Boleslavi máme v letošním ročníku negativní bilanci, ale rozhodnuto stále není. Po zápase si poprvé od svého nástupu přišel s diváky poděkovat trenér Koubek, stadion mu tleskal a vyvolával jeho jméno, trenér se ochozům klaněl, ale asi si tento moment představoval jinak.

 

 

 

 

Mělo by být povinností každého chachara, který jen trošku může, aby byl v Příbrami přítomen. Zkusme U Litavky oslabený tým dotlačil třeba k vítězství 8:0. Ať už to příští týden skončí jakkoliv, musíme všichni uznat, že jsme před sezónou o boji o titul do posledního kola ani nesnili. Vyražme v prvním víkendovém výjezdu jara za důstojnou rozlučkou se sezónou, na kterou jen tak nezapomeneme.

 

KDO SE SMĚJE NAPOSLED, TEN SE SMĚJE NEJLÉPE!!!

 

Publikováno: 09.05.2010
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele