Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Baník-Liberec 0:1

Baník po třítýdenní pauze, kterou způsobila reprezentační přestávka a odložený zápas s Jihlavou, čekal domácí zápas se Slovanem Liberec. I přes veškerý sníh a zimní teploty se ostravští ultras rozhodují pro tvorbu vlajko-kartoniády na sektoru S2 a při nástupu hráčů vzniká uprostřed ochozů obrazec znaku našeho milovaného klubu, vytvořený z bílých vlaječek, kolem kterého jsou modré kartóny. Choreo doplnil výstižný nápis: JEDNO V SRDCI MÁŠ. Škoda jen že zpěv hymny při téhle podívané narušil, již po několikáté inteligentní hlasatel na Bazalech, který si sestavy týmů nechává na nástup hráčů.

Jedno v srdci máš

Před úvodem zápasu byl ještě oceněn Fantiš, který odehrál svůj 100. zápas v dresu Baníku a proběhla také minuta ticha za zesnulého trávaře Baníku Lubomíra Bystroňe. Liberec vběhnul do zápasu jako uragán a v 5.minutě vedl 1:0, jelikož další gól již k vidění nebyl, Baník zůstal bez bodu. Na Bazaly si našlo cestu 6500 Chacharů, kteří o sobě dali několikrát vědět mimo jiné také tím, že vyvolávali jméno baníkovské legendy Martina Lukeše ( v kotli se objevil také transparent s Lukešovým číslem 4) a dávali najevo tak nespokojenost s tím že nastupují místo něho do zápasu hráči, kteří určitě v srdci náš klub nemají tak moc, jako právě Lukeš.

Martin Lukeš

Další choreo si ultras připravili na druhý poločas, kdy nejprve byly roztaženy nápisy : STRACH Z TRIBUN, STOP MASKOVANÉ SECURITY, ZASTAVME VÝTRŽNÍKY V KUKLÁCH. Poté se v kotli objevili červené kartony doplněny o kousky masa a grilovaných kuřátek a nápisem MASOVÉ VÝTRŽNOSTI. :)

Strach z tribun

Masové výtržnosti

Doping i díky výsledku nebyl ten z nejlepších, ale teď už nás čeká výjezd v tradiční mimo víkendové období do Boleslavi a blíží se domácí zápas se Spartou a Bazaly se mají na co těšit. :)

V sektorů hostů přibližně 70 fans, kteří se nijak zvlášť neprojevili.

Publikováno: 07.04.2013