Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o výjezdu do Teplic + slevy na vlak + vstup zdarma

Na velikonoční pondělí 5. dubna 2010 od 15:30 hraje FCB veledůležitý zápas v Teplicích. Doufám, že si to fanoušci i hráči uvědomují! Jede se v 6:04h ze Svinova s přestupem v Kolíně a v Ústí nad Labem. O 2h později jede obdobné spojení pro opozdilce.
Při cestě zpět bude osobák do Ústí n/L západ z Teplic (pravidelný odjezd v 17:37h) na nás čekat cca 10-15 min. (je třeba po děkovačce makat) a v Ústí n/L západ se přestupuje na rychlík do Kolína, kde se přestoupí na IC do Ostravy.

 

Jak už psal po posledním výjezdu na Střížkov ČNL, tak se nás snaží PČR zbavit pondělními výjezdy, kdy je problémem nejen pracovní den, ale hlavně cena jízdného za vlak, kdy není sleva SONE+, která platí jen v sobotu a neděli. Jejich krátkozraké myšlení nechápu, protože když jsme jezdili všichni vlakem, tak nás měli „pod kontrolou“ a teď když se začíná hromadně přesedat na auta, tak nás společně vidí až na fotbale... A to že jsme světovým mistrem v pondělních výjezdech, to není třeba dodávat. Jak na to? Koupit co nejlevnější jízdenku? Když se hraje v SO–NE, tak určitě sleva SONE+, která za 450,- Kč platí na 1 kalendářní den maximálně pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let. Pokud se hraje v pondělí (tato sleva platí celý týden), tak nejvýhodnější slevou je buď ČDnet, která za 600,- Kč nebo za zlevněná za 450,- Kč (In-karta nebo ISIC), která platí na jeden kalendářní den pro 1 osobu. Tato sleva se vyplatí jen na velké vzdálenosti. Další možností je skupinová sleva. Na jednu skupinovou jízdenku může jet max. 30 osob, kdy první 2 osoby mají slevu 25% a zbylé osoby 50% slevu. Při zakoupení zpáteční jízdenky je ještě sleva 10%. Takže je výhodné si v pondělky kupovat skupinové zpáteční jízdenky. Proto je sraz na kupování skupinových jízdenek do Teplic ve Svinově před pokladnami od 05:40h (v 08:45h pro 2. spojení). V ostatních městech je sraz před pokladnami vždy 20 min před odjezdem. Čím víc vás na skupinovku jede, tím je to výhodnější. Nemusí Vás jet třeba hned všech 30, ale třeba 10-20 se už celkem rentuje.

 

MUSÍTE SI SAMI NAJÍT ZPŮSOB, JAK SI SKUPINOVKY KUPOVAT. URČITÝ NÁVOD JAK NA TO JSEM VÁM DAL -SEJÍT SE CCA 20 MIN. PŘED ODJEZDEM VLAKU VE SVINOVĚ, ALE I JINÝCH MĚSTECH (např. Těšín, Karviná, Bohumín, FM-Lipina, Studénka, Ostrava hl.n., Havířov) a dle počtu lídí si koupit společnou jízdenku. Jízdenku by měl mít u sebe někdo zodpovědný a mít na něho kontakt (mobil). Ti co jsou z vesnic nebo malých měst si můžou skupinovku koupit po dojezdu do většího města (musí však jet o vlak dříve) nebo pak po dojezdu do Svinova s Ostraváky. Ostraváci ve Svinově vy měli vyčkat dojezdu vlaků od Karviné, Bohumína, Opavy, atd.).

 

SMĚR TEPLICE
Hlavní spojení

Třinec 4:58 (IC 580 směr Praha);
Těšín 5:12;
Havířov 5:31;
O-Kunčice 5:53;
Ostrava hl. n. frýdl. nást. 5:53;
Ostrava-Svinov 6:04;
Studénka 6:15;
Suchdol n/O 6:23;
Hranice n/M 6:36;
Olomouc hl. n. 7:08;
Zábřeh n/M 7:34;
Č. Třebová 7:58
Kolín příj. 9:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 9:15;
Ústí n/L západ 11:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ 11:57;
Teplice 12:16.
Přípoj z: Karviná 4:57 a Bohumín 5:13 do Svinova; Opava 5:27 do Svinova; FM-Lipina 5:27 do O-Kunčic; Kopřivnice 4:24 do Studénky; Vítkov 4:58 do Suchdolu, ValMez 5:41 do Hranic.
 
2. spojení
Třinec 6:53 (EC 148 směr Praha);
Těšín 7:07;
Karviná 7:24;
Bohumín 7:50;
Ostrava hl.n. 7:59
O-SVINOV 8:09
Hranice n/M 8:35;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Kolín příj. 11:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 11:15;
Ústí n/L západ příj. 13:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ odj. 14:00;
Teplice 14:16.
Přípoj z: Opava vých. 7:27 do Svinova; Těšín 6:42 Havířov 7:04 do Svinova; FM-Lipina 6:27 na Hlavák, ValMez 7:53 do Hranic.

 

 
SMĚR OSTRAVA
Teplice 17:37
Ústí n/L západ příj. 17:55 (přestup na rychlík do Kolína)
Ústí n/L západ odj. 18:47
Kolín příj. 20:42 (přestup na IC směr Bohumín)
Kolín odj. 20:57
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Publikováno: 28.03.2010
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele