Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o výjezdu do Teplic + slevy na vlak + vstup zdarma

Na velikonoční pondělí 5. dubna 2010 od 15:30 hraje FCB veledůležitý zápas v Teplicích. Doufám, že si to fanoušci i hráči uvědomují! Jede se v 6:04h ze Svinova s přestupem v Kolíně a v Ústí nad Labem. O 2h později jede obdobné spojení pro opozdilce.
Při cestě zpět bude osobák do Ústí n/L západ z Teplic (pravidelný odjezd v 17:37h) na nás čekat cca 10-15 min. (je třeba po děkovačce makat) a v Ústí n/L západ se přestupuje na rychlík do Kolína, kde se přestoupí na IC do Ostravy.

 

Jak už psal po posledním výjezdu na Střížkov ČNL, tak se nás snaží PČR zbavit pondělními výjezdy, kdy je problémem nejen pracovní den, ale hlavně cena jízdného za vlak, kdy není sleva SONE+, která platí jen v sobotu a neděli. Jejich krátkozraké myšlení nechápu, protože když jsme jezdili všichni vlakem, tak nás měli „pod kontrolou“ a teď když se začíná hromadně přesedat na auta, tak nás společně vidí až na fotbale... A to že jsme světovým mistrem v pondělních výjezdech, to není třeba dodávat. Jak na to? Koupit co nejlevnější jízdenku? Když se hraje v SO–NE, tak určitě sleva SONE+, která za 450,- Kč platí na 1 kalendářní den maximálně pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let. Pokud se hraje v pondělí (tato sleva platí celý týden), tak nejvýhodnější slevou je buď ČDnet, která za 600,- Kč nebo za zlevněná za 450,- Kč (In-karta nebo ISIC), která platí na jeden kalendářní den pro 1 osobu. Tato sleva se vyplatí jen na velké vzdálenosti. Další možností je skupinová sleva. Na jednu skupinovou jízdenku může jet max. 30 osob, kdy první 2 osoby mají slevu 25% a zbylé osoby 50% slevu. Při zakoupení zpáteční jízdenky je ještě sleva 10%. Takže je výhodné si v pondělky kupovat skupinové zpáteční jízdenky. Proto je sraz na kupování skupinových jízdenek do Teplic ve Svinově před pokladnami od 05:40h (v 08:45h pro 2. spojení). V ostatních městech je sraz před pokladnami vždy 20 min před odjezdem. Čím víc vás na skupinovku jede, tím je to výhodnější. Nemusí Vás jet třeba hned všech 30, ale třeba 10-20 se už celkem rentuje.

 

MUSÍTE SI SAMI NAJÍT ZPŮSOB, JAK SI SKUPINOVKY KUPOVAT. URČITÝ NÁVOD JAK NA TO JSEM VÁM DAL -SEJÍT SE CCA 20 MIN. PŘED ODJEZDEM VLAKU VE SVINOVĚ, ALE I JINÝCH MĚSTECH (např. Těšín, Karviná, Bohumín, FM-Lipina, Studénka, Ostrava hl.n., Havířov) a dle počtu lídí si koupit společnou jízdenku. Jízdenku by měl mít u sebe někdo zodpovědný a mít na něho kontakt (mobil). Ti co jsou z vesnic nebo malých měst si můžou skupinovku koupit po dojezdu do většího města (musí však jet o vlak dříve) nebo pak po dojezdu do Svinova s Ostraváky. Ostraváci ve Svinově vy měli vyčkat dojezdu vlaků od Karviné, Bohumína, Opavy, atd.).

 

SMĚR TEPLICE
Hlavní spojení

Třinec 4:58 (IC 580 směr Praha);
Těšín 5:12;
Havířov 5:31;
O-Kunčice 5:53;
Ostrava hl. n. frýdl. nást. 5:53;
Ostrava-Svinov 6:04;
Studénka 6:15;
Suchdol n/O 6:23;
Hranice n/M 6:36;
Olomouc hl. n. 7:08;
Zábřeh n/M 7:34;
Č. Třebová 7:58
Kolín příj. 9:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 9:15;
Ústí n/L západ 11:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ 11:57;
Teplice 12:16.
Přípoj z: Karviná 4:57 a Bohumín 5:13 do Svinova; Opava 5:27 do Svinova; FM-Lipina 5:27 do O-Kunčic; Kopřivnice 4:24 do Studénky; Vítkov 4:58 do Suchdolu, ValMez 5:41 do Hranic.
 
2. spojení
Třinec 6:53 (EC 148 směr Praha);
Těšín 7:07;
Karviná 7:24;
Bohumín 7:50;
Ostrava hl.n. 7:59
O-SVINOV 8:09
Hranice n/M 8:35;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Kolín příj. 11:00 (přestup na rychlík směr Ústí n/L);
Kolín odj. 11:15;
Ústí n/L západ příj. 13:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ odj. 14:00;
Teplice 14:16.
Přípoj z: Opava vých. 7:27 do Svinova; Těšín 6:42 Havířov 7:04 do Svinova; FM-Lipina 6:27 na Hlavák, ValMez 7:53 do Hranic.

 

 
SMĚR OSTRAVA
Teplice 17:37
Ústí n/L západ příj. 17:55 (přestup na rychlík do Kolína)
Ústí n/L západ odj. 18:47
Kolín příj. 20:42 (přestup na IC směr Bohumín)
Kolín odj. 20:57
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Publikováno: 28.03.2010
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.