Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o spojích a vstupenkách v Boleslavi!!!

V neděli 22. 11. 2009 v 17h jede FCB na poslední podzimní výjezd do Boleslavi a je třeba si toho naposledy v roce 2009 užít a podpořit FCB v boji o 2. místo!!! Jede se oblíbeným EC vlakem v 10:10h ze Svinova (vpředu 2 vagony pro FCB) a přestupuje se jen v Kolíně na přímý rychlík do Boleslavi, na kterém budou vzadu 2 vagóny FCB, které pojedou přímo na MB-město ke stadionu. Zpět pojede osobák z MB-město přímo do Kolína, kde se hned přesedá na rychlík směr Ostrava. Kdo zaspí, jede v 12:10 obdobné spojení, jako v 10:10h, jen s 2h zpožděním.

 

VSTUPENKY

Ač to mladoboleslavský klub nežádal, tak se opět ukázali fízli, kteří si vymohli pro ně tolik oblíbený prodej vstupenek v předprodeji na jméno. 230 lístků by mělo být od pondělí ke koupi ve fanshopu FCB na Kuřím rynku. Těch 230 je údajně kapacita sektoru hostí, kde jindy uváděli 300 míst... V MB jsme vždy obsadili i přilehlý sektor a jelikož v poslední době domácí nemívají vyprodáno, nejinak tomu snad bude i tentokrát.  Pro chachary z okolí (Praha atd.) zřejmě bude lepší, koupit si lístek do vedlejšího sektoru přímo v MB. Zda v předprodeji nebo to nechat až na den zápasu je těžké radit, protože nikdo nevidí do policejních hlav, kteří v poslední době vymýšlejí jeden nesmysl za druhým. Snad se v týdnu dozvíme více... 

 

SPOJENÍ

 

SMĚR BOLESLAV

Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Kolín příj. 13:00 (přestup na rychlík směr Rumburk)
Kolín odj. 13:47
M. Boleslav město 14:46.
 (Přípoj z: Studénka 8:59, Suchdol n/O 9:08, N. Jičín 8:03, ValMez 9:12, Těšín 9:13, Karviná hl.n. 9:29, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov, Kopřivnice 8:28, Orlová 9:10)

 


SMĚR OSTRAVA

M. Boleslav město 20:05
Kolín příj. 21:29 (přestup na rychlík směr Košice)
Kolín odj. 21:33
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl.n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 2:00

Publikováno: 16.11.2009
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.