Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o spojích a vstupenkách v Boleslavi!!!

V neděli 22. 11. 2009 v 17h jede FCB na poslední podzimní výjezd do Boleslavi a je třeba si toho naposledy v roce 2009 užít a podpořit FCB v boji o 2. místo!!! Jede se oblíbeným EC vlakem v 10:10h ze Svinova (vpředu 2 vagony pro FCB) a přestupuje se jen v Kolíně na přímý rychlík do Boleslavi, na kterém budou vzadu 2 vagóny FCB, které pojedou přímo na MB-město ke stadionu. Zpět pojede osobák z MB-město přímo do Kolína, kde se hned přesedá na rychlík směr Ostrava. Kdo zaspí, jede v 12:10 obdobné spojení, jako v 10:10h, jen s 2h zpožděním.

 

VSTUPENKY

Ač to mladoboleslavský klub nežádal, tak se opět ukázali fízli, kteří si vymohli pro ně tolik oblíbený prodej vstupenek v předprodeji na jméno. 230 lístků by mělo být od pondělí ke koupi ve fanshopu FCB na Kuřím rynku. Těch 230 je údajně kapacita sektoru hostí, kde jindy uváděli 300 míst... V MB jsme vždy obsadili i přilehlý sektor a jelikož v poslední době domácí nemívají vyprodáno, nejinak tomu snad bude i tentokrát.  Pro chachary z okolí (Praha atd.) zřejmě bude lepší, koupit si lístek do vedlejšího sektoru přímo v MB. Zda v předprodeji nebo to nechat až na den zápasu je těžké radit, protože nikdo nevidí do policejních hlav, kteří v poslední době vymýšlejí jeden nesmysl za druhým. Snad se v týdnu dozvíme více... 

 

SPOJENÍ

 

SMĚR BOLESLAV

Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Kolín příj. 13:00 (přestup na rychlík směr Rumburk)
Kolín odj. 13:47
M. Boleslav město 14:46.
 (Přípoj z: Studénka 8:59, Suchdol n/O 9:08, N. Jičín 8:03, ValMez 9:12, Těšín 9:13, Karviná hl.n. 9:29, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov, Kopřivnice 8:28, Orlová 9:10)

 


SMĚR OSTRAVA

M. Boleslav město 20:05
Kolín příj. 21:29 (přestup na rychlík směr Košice)
Kolín odj. 21:33
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl.n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 2:00

Publikováno: 16.11.2009
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele