Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o spojení do Jablonce

V pondělí 17. 08. 2009 v 17:30 h hraje Baníček v Jablonci. Změna je v tom, že zpět pojedou na lůžkovém expresu směr Moskva na konci 2 vagóny pro fans FCB, takže se v Pardubicích bude čekat o hoďku méně! Při cestě tam se kvůli opravy tratě jede od Pardubického nádru do Hradce Králové autobusy. První spojení je pro koupací fans, které loni zcela zahltilo koupání na místní přehradě nahoře bez. Druhé - hlavní spojení je pro klasické pivní fans, které loni zcela zahltilo koštování piv v místních putykách. A třetí spojení je pro ospalé fans, které loni zcela zahltilo koštování piv v ostravských putykách tak, že zachrápali a jeli na poslední chvíli. Čoník Bapi v Jablonci!

 

SMĚR JABLONEC
1. spojení - koupací
Třinec 5:01 (IC530 směr Praha)
Těšín 5:12
Havířov 5:31
O-Kunčice 5:43
Ostrava hl.n. frýdl. nást. 5:55
O-Svinov 6:04
Studénka 6:15
Suchdol n/O 6:23
Hranice n/M 6:36;
Olomouc hl. n. 7:08;
Zábřeh n/M 7:34;
Č. Třebová 7:56;
Pardubice příj. 8:36 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 8:55
Rychnov u Jablonce příj. 11:40 (přestup na MHD č. 1)
Rychnov u Jablonce odj. 11:55
Jablonec - Revoluční (stadion) 12:13
Jablonec – Jablonec (přehrada) 12:24
(Přípoj z: Karviná hl.n. 5:25, Bohumín, 5:41, FM-Lipina 5:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov)

 

2. spojení - hlavní
Třinec 6:55 (EC146 směr Praha)
Těšín 7:06
Karviná hl.n. 7:22
Bohumín 7:45
Ostrava hl.n. 7:55
O-Svinov 8:04
Studénka 8:15
Suchdol n/O 8:23
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Pardubice příj. 10:34 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 10:55
Rychnov u Jablonce příj. 13:40 (přestup na MHD č. 15)
Rychnov u Jablonce odj. 13:45
Jablonec – Pod stadionem 13:55
Jablonec – U přehrady 14:03

 

Fans z Orlové mají na Hlavák do Ostravy tento bus:
Orlová AS 7:00
Orlová nemocnice 7:04
Orlová pošta 7:08
Orlová věžáky 7:10
Rychvald MÚ 7:19
Ostrava hlavní nádraží 7:40

 

Fans z Orlové mají do Bohumína tento bus:
Orlová AS 7:10
Dolní Lutyně střed 7:18
Skřečoň pošta 7:28
Bohumín ŽST 7:33

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 7:27;
Štítina 7:36
Háj v/Sl 7:44
Děhylov 7:51
O-Svinov 7:59.
 
Fans z Havířova mají do Svinova následující přípoj:
Albrechtice u ČT 7:24
Havířov 7:34;
O-Kunčice 7:49;
O-Vítkovice 7:54;
O-Svinov 7:59.

 

Fans z Havířova mají do Svinova dřívější přípoj:
Havířov 7:19;
O-střede 7:35;
O-Stodolní 7:37;
O-hl.n. 7:40.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 6:16;
Frýdlant n/O 6:40;
FM-Lipina 6:57;
Vratimov 7:14;
O-Kunčice 7:19;
O-střed 7:25;
Ostrava-Stodolní 7:27;
Ostrava hl. n. 7:31.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Svinova pozdější přípoj s přestupem v O-Kunčicích:
Frenštát p/R 6:48;
Frýdlant n/O 7:10;
FM-Lipina 7:27;
Vratimov 7:44;
O-Kunčice 7:47.


 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky následující přípoj:
Štramberk 6:58;
Kopřivnice 7:04;
Kopřivnice zast. 7:06;
Příbor 7:12;
Studénka 7:29.

Fans z Bílovce mají do Studénky následující přípoj:
Bílovec 7:43;
Studénka město 7:55;
Studénka 7:58.


 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu následující přípoj:
Fulnek 8:05;
Suchdol n/O 8:18.


 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu následující přípoj:
N. Jičín 8:03;
Suchdol n/O 8:18.


 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu následující přípoj:
Budišov n/B 6:38
Vítkov 7:10;
Jakubčovice 7:31;
Odry 8:00;
Suchdol n/O 8:14.


 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 7:30;
ValMez 7:52;
Hranice n/M 8:25.

 


3. spojení - Last minute
Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Pardubice příj. 12:34 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 12:55
Rychnov u Jablonce příj. 15:40 (přestup na MHD č. 15)
Rychnov u Jablonce odj. 15:45
Jablonec – Pod stadionem 15:55
(Přípoj z: Těšín 9:13, Karviná hl.n. 9:29, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov)

 

 


SMĚR OSTRAVA
Jablonec - Revoluční (stadion) 19:47 (MHD č. 1)
Rychnov u Jablonce příj. 20:04 (přestup na rychlík do Pardubic)
Rychnov u Jablonce odj. 20:20
Pardubice příj. 23:02 (přestup na rychlík směr Moskva)
Pardubice odj. 0:19
Olomouc hl.n. 1:53
Ostrava-Svinov 2:50
Ostrava hl.n. 2:59
Bohumín 3:10

Publikováno: 11.08.2009
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele