Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

2. info o spojení do Jablonce

V pondělí 17. 08. 2009 v 17:30 h hraje Baníček v Jablonci. Změna je v tom, že zpět pojedou na lůžkovém expresu směr Moskva na konci 2 vagóny pro fans FCB, takže se v Pardubicích bude čekat o hoďku méně! Při cestě tam se kvůli opravy tratě jede od Pardubického nádru do Hradce Králové autobusy. První spojení je pro koupací fans, které loni zcela zahltilo koupání na místní přehradě nahoře bez. Druhé - hlavní spojení je pro klasické pivní fans, které loni zcela zahltilo koštování piv v místních putykách. A třetí spojení je pro ospalé fans, které loni zcela zahltilo koštování piv v ostravských putykách tak, že zachrápali a jeli na poslední chvíli. Čoník Bapi v Jablonci!

 

SMĚR JABLONEC
1. spojení - koupací
Třinec 5:01 (IC530 směr Praha)
Těšín 5:12
Havířov 5:31
O-Kunčice 5:43
Ostrava hl.n. frýdl. nást. 5:55
O-Svinov 6:04
Studénka 6:15
Suchdol n/O 6:23
Hranice n/M 6:36;
Olomouc hl. n. 7:08;
Zábřeh n/M 7:34;
Č. Třebová 7:56;
Pardubice příj. 8:36 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 8:55
Rychnov u Jablonce příj. 11:40 (přestup na MHD č. 1)
Rychnov u Jablonce odj. 11:55
Jablonec - Revoluční (stadion) 12:13
Jablonec – Jablonec (přehrada) 12:24
(Přípoj z: Karviná hl.n. 5:25, Bohumín, 5:41, FM-Lipina 5:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov)

 

2. spojení - hlavní
Třinec 6:55 (EC146 směr Praha)
Těšín 7:06
Karviná hl.n. 7:22
Bohumín 7:45
Ostrava hl.n. 7:55
O-Svinov 8:04
Studénka 8:15
Suchdol n/O 8:23
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:08;
Zábřeh n/M 9:34;
Č. Třebová 9:58;
Pardubice příj. 10:34 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 10:55
Rychnov u Jablonce příj. 13:40 (přestup na MHD č. 15)
Rychnov u Jablonce odj. 13:45
Jablonec – Pod stadionem 13:55
Jablonec – U přehrady 14:03

 

Fans z Orlové mají na Hlavák do Ostravy tento bus:
Orlová AS 7:00
Orlová nemocnice 7:04
Orlová pošta 7:08
Orlová věžáky 7:10
Rychvald MÚ 7:19
Ostrava hlavní nádraží 7:40

 

Fans z Orlové mají do Bohumína tento bus:
Orlová AS 7:10
Dolní Lutyně střed 7:18
Skřečoň pošta 7:28
Bohumín ŽST 7:33

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 7:27;
Štítina 7:36
Háj v/Sl 7:44
Děhylov 7:51
O-Svinov 7:59.
 
Fans z Havířova mají do Svinova následující přípoj:
Albrechtice u ČT 7:24
Havířov 7:34;
O-Kunčice 7:49;
O-Vítkovice 7:54;
O-Svinov 7:59.

 

Fans z Havířova mají do Svinova dřívější přípoj:
Havířov 7:19;
O-střede 7:35;
O-Stodolní 7:37;
O-hl.n. 7:40.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 6:16;
Frýdlant n/O 6:40;
FM-Lipina 6:57;
Vratimov 7:14;
O-Kunčice 7:19;
O-střed 7:25;
Ostrava-Stodolní 7:27;
Ostrava hl. n. 7:31.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Svinova pozdější přípoj s přestupem v O-Kunčicích:
Frenštát p/R 6:48;
Frýdlant n/O 7:10;
FM-Lipina 7:27;
Vratimov 7:44;
O-Kunčice 7:47.


 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky následující přípoj:
Štramberk 6:58;
Kopřivnice 7:04;
Kopřivnice zast. 7:06;
Příbor 7:12;
Studénka 7:29.

Fans z Bílovce mají do Studénky následující přípoj:
Bílovec 7:43;
Studénka město 7:55;
Studénka 7:58.


 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu následující přípoj:
Fulnek 8:05;
Suchdol n/O 8:18.


 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu následující přípoj:
N. Jičín 8:03;
Suchdol n/O 8:18.


 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu následující přípoj:
Budišov n/B 6:38
Vítkov 7:10;
Jakubčovice 7:31;
Odry 8:00;
Suchdol n/O 8:14.


 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 7:30;
ValMez 7:52;
Hranice n/M 8:25.

 


3. spojení - Last minute
Petrovice u Karviné 9:24 (EC118 směr Praha)
Bohumín 9:50
Ostrava hl.n. 10:01
Ostrava-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Pardubice příj. 12:34 (přestup na rychlík do Liberce)
Pardubice odj. 12:55
Rychnov u Jablonce příj. 15:40 (přestup na MHD č. 15)
Rychnov u Jablonce odj. 15:45
Jablonec – Pod stadionem 15:55
(Přípoj z: Těšín 9:13, Karviná hl.n. 9:29, Havířov 9:04, FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčících na Svinov)

 

 


SMĚR OSTRAVA
Jablonec - Revoluční (stadion) 19:47 (MHD č. 1)
Rychnov u Jablonce příj. 20:04 (přestup na rychlík do Pardubic)
Rychnov u Jablonce odj. 20:20
Pardubice příj. 23:02 (přestup na rychlík směr Moskva)
Pardubice odj. 0:19
Olomouc hl.n. 1:53
Ostrava-Svinov 2:50
Ostrava hl.n. 2:59
Bohumín 3:10

Publikováno: 11.08.2009
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.