Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

Ondra
Hlavní administrátor
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 02.10.2014, 18:10
Citace:
PatriiiCZek napsal/a:
Bohužel na Slovácko nejedu (práce). Uděláte tu sbírku na zadržené chachary i na domácím zápase (proti Jihlavě myslím popřípadě na domácím pohárovém zápase proti Bonzácku)?


Přispět můžeš i bez sbírky, hlas se dole u megafonu ;)
    VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
Valleyman
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 03.10.2014, 12:17
Citace:
Soplica napsal/a:
Dneska jsem dostal do mailu jako spam týdenní newsletter SKS. Tak doufejme, že nejde o první vlaštovku z mailu sděleného při registraci karty FCB... Pokud má někdo podobnou zkušenost tak sem s ní.


Mi přišel taky a kartu FCB nemám. Podezřívám Fortunu
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
Jiri
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.10.2014, 10:14
ti tři co jsou ve vazbě a je na ně nějaká sbírka. Tak ve vazbě jsou proč? Klidně přispěji, ale až mi dá někdo relevantní odpověď.
kacer
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.10.2014, 21:10
Citace:
Jiri napsal/a:
ti tři co jsou ve vazbě a je na ně nějaká sbírka. Tak ve vazbě jsou proč? Klidně přispěji, ale až mi dá někdo relevantní odpověď.

máš vzkaz a klidně se můžeš poptat na Bazalech, nemusí se to řešit přes net ;)
onula
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 15.10.2014, 15:35
Víte někdo, podle čeho dostali Bazaly svůj název? ;)
tomino-fm
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 15.10.2014, 17:00
Citace:
onula napsal/a:
Víte někdo, podle čeho dostali Bazaly svůj název? ;)

Podle čediče (německy basalt), který se na tomto území kdysi těžil :fcb
_Peter
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 15.10.2014, 17:17
Citace:
onula napsal/a:
Víte někdo, podle čeho dostali Bazaly svůj název? ;)

Podle čediče (bazaltu), který se v dané lokalitě těžil.
Jura
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 21.10.2014, 21:12
Náhodou jsem se podíval na historickou tabulku a dívam se :fcb zanedlouho překoná hranici 2000 zápasů v 1.lize http://cs.wikipedia.org/wiki/Historick%C3%A1_tabulka_nejvy%C5%A1%C5%A1%C3%AD_%C4%8Desk%C3%A9_a_%C4%8Deskoslovensk%C3%A9_fotbalov%C3%A9_sout%C4%9B%C5%BEe. Vycházelo to na 23kolo na Bohemce, ale pro jistotu jsem to propočítal a mají tam chybu mají to špatně spočítané, správně mají po loňské sezoně 1969zap.

2 000 zápas :fcb odehraje v 1. kole příští sezony. Muže to být inspirace na choreo (i když to muže být na Vitkach, ale je to lepší než na Bohemce - tam maji blbý sektor pro hosty)
kacer
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 21.10.2014, 22:07
Já doufám že do vítkovic nikdy nikdo choreo nenamaluje :-)
onula
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 21.10.2014, 22:52
Tak to se budeme všichni přát, aby jsme příští sezónu začali venku, bo aby připadl jubilejní 2000 zápas :fcb v 1.lize zrovna na 1.zápas ve vitkach, tož to by bylo hodně mrzuté.
EDIT: Anebo kdyby jsme začali doma, tak to nějak zařídit, aby se ten zápas odehrál ještě na Bazalech a až poté by se hrálo ve vitkach. To by pak byla perfektní rozlučka s Bazalama.
Stuart
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 22.10.2014, 07:02
SYNOT liga bude mít po 24 letech nového šéfa. Z čela oddělení profesionálních soutěží FAČR totiž na konci roku odejde Ivo Lubas (na snímku) a nahradí ho generální sekretář jabloneckého klubu Tomáš Bárta. Změnu v úterý odsouhlasilo ligové shromáždění, ale ještě ji musí formálně posvětit výkonný výbor.
Stuart
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 22.10.2014, 07:03
Citace:
Jura napsal/a:
..... ale je to lepší než na Bohemce - tam maji blbý sektor pro hosty)


Nic není nemožné :twisted viz.

http://www.chachari.cz/gallery/images/Banik_A/09__Sezona_13_14/14_03_28_Bohemians_Banik_0_0/DSC_6854.JPG
onula
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 23.10.2014, 22:04
Obávám se, že dnešní konflikt na Pasienkách dost ovlivní už tak nízké vyhlídky toho otevřeného dopisu FAČRu. Sice to bylo na Slovensku a pořadatelská služba to dost posrala, ale prostě pelta a spol. na tento konflikt poukážou v reakci na ten dopis
L
Hlavní administrátor
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 24.10.2014, 18:37
Odbočím...

PODĚKOVÁNÍ CELÉ BANÍKOVSKÉ RODINĚ ZA PODPORU
V minulých dnech se ke mě donesla informace o sbírce,jejíž výtěžek byl určen na chachary,kteří jsou momentálně omezeni na svobodě. Já jsem jeden z nich,tudíž si dovolím napsat pár řádků...
Suma,kterou jste Vy všichni mezi sebou vybrali je neuvěřitelná,šokující! Také díky těmto penězům se snad budeme moci co nejdříve vrátit mezi Vás. Neméně důležité je také vědomí toho, že venku je obrovské množství lidí, jimž není lhostejné jak se máme a co s námi bude. Proto chci poděkovat každému jednomu baníkovci od USA až po Kamenec za podporu. Díky!!!
Speciálně bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na realizaci sbírky a dále pak lidem, kteří se postarali o choreo a transparenty (na fota se dívám 1922 x denně). A všem co se o mě a o kluky starají. Díky také patří těm, jenž si našli chvíli a někomu z nás napsali pár řádků, poslali pohled, či nějaký časpois, známku... Díky všem těmto lidem je tato "nucená dovolená" mnohem snesitelnější.
Nemohu také zapomenout na fanoušky našeho bratrského klubu GKS KATOWICE. Opět se ukazuje, že přátelství je daleko, daleko více než jen družba. Wielkie dzieki wam wszystkim!
Nakonec si ještě neodpustím malou úvahu. Od doby co jsem zde, tak mi často přichází na mysl heslo fans Liverpoolu: " You"ll never walk alone - Nikdy neodejdeš sám " Díky Vám však tento slogan nabírá úplně jiný rozměr!!!
S DÍKY TETŘEV A.C.

https://www.facebook.com/notes/hav%C3%AD%C5%99ov-101-fcb/pod%C4%9Bkov%C3%A1n%C3%AD-cel%C3%A9-ban%C3%ADkovsk%C3%A9-rodin%C4%9B-za-podporu/775014239212870
_Peter
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 28.10.2014, 15:19
Část vyjádření vedení ŠK Slovan Bratislava k nadcházejícímu odloženému derby v Trnavě:

"Informujeme našich fanúšikov, že ŠK Slovan Bratislava nepožiadal o vstupenky do sektoru hostí na blížiaci sa derby zápas FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (30.10.204 o 14:00) a teda sektor hostí bude uzatvorený.

Dôvodom tohto rozhodnutia je fakt, že na klub sa neobrátilo žiadne oficiálne, či neoficiálne zoskupenie fanúšikov Slovana, ktoré by prejavilo záujem vycestovať a povzbudiť náš klub v Trnave."


... aneb pokud chtějí na výjezd, musí o tom předem informovat vlastní klub.
onula
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.11.2014, 16:36
Kdo má v plánu koupit si tu vlakový voucher v lidlu, tak doporučuji tam zajít pokud možno hned v ráno. Ale nezaručuji, že ji i tak budou mít. Včera mezi 18-19h jsem obešel 3x lidl - u Futura, u ČEZ Arény a naproti tesca v Třebovicích a nikde tu jízdenku už neměli. U tesca mi řekli, že možná budou v pátek a že možná ve čtvrtek budou v Hlučíně, ale že si tím nejsou jistí a jízdenky jim došly okolo 14h U futura mi řekli, že měli jich měli 10 a ať to zkusím dnes, hned ráno. Tak jsem tam zašel (byl jsem u jiné pokladny než včera) a tam mi v 7.20 prodala poslední voucher co tam v pokladně měla. Tož že by další Habaďůra?
Jinak, v okolí Budějovic je výluka, takže možná jak cestou tam, tak i z5 pojedem i busem. Tak když už k cestám na výjezdy použil bus, i vlak, tak tu budeme mít (premiérově?) i kombinaci obou prostředků :twisted
L
Hlavní administrátor
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.11.2014, 17:16
LIDL poukázky vyměňte přes net, na pokladnách to nelze !!!

onula: výluk už bylo a vždy (snad krom pohárového Uničova) jsme měli výjimku :D, tak uvidíme..
Stuart
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.11.2014, 18:14
Kombinace obojího (vlak+bus) už tu byla několikrát. Když pominu takové jako výjezd do Jablonce (výstup zastávku před Libercem a převoz busy do Jablonce) či cestování busem z brněnské Slatiny apod., tak v roce 2011, právě na výjezdu do Českých Budějovic, jsme museli kus cesty busem kvůli výluce :-) ... ale já jezdím jen krátce, starší výjezďáci určitě pamatují víc takového cestování ...
onula
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 05.11.2014, 19:11
jo, Slatinu jsem byl letos i loni (i když tam je to vlastně spíš MHD) tam je asi A.C.A.B.ům asi jedno, že ty busy blokují i D1 (nebo co to tam vede za dálnici) a jelikož tam nic není a tak se k snědku a pitivu dá něco sehnat pouze na Srbské, tak si myslím, že by tam měl docela velkou tržbu i třeba takový Family Frost :twisted lepší by ale bylo, kdyby tam byl stánek s (ne)alkem a úplně nejlepší by bylo, kdyby ty piva a spol. byli v chalďáku. Ale to je už větší pravděpodobnost, že zítra oznámí pelta rezignaci :D
_Peter
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 14.12.2014, 17:06
Po cestě na Lysou jsem omylem několika chacharům ve vlaku prodal šálu "A.C.A.B." za 250,- Kč. Její cena však měla být o pade nižší, za což se omlouvám. Tak jako tak vše putovalo do čapky.
ChacharDawe
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 23.12.2014, 17:52
Přeji všem krásné prožití Vánočních svátků a štastný Nový rok! :) BP!:fcb:cheers KrkonošeFans
redyFCB
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 24.12.2014, 10:39
Kouzelné Vánoce a Šťastný Nový rok 2015 a Baníčku pohodu a zdraví:fcb:):thumb
Kibic-FCB
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 01.03.2015, 22:17
Při cestě do Budějic padaly ze strany našich fanoušků návrhy, že bychom se přestěhovali do jiných vagónů a to kvůli zbytečně přehnaným represím ze strany Policie. Nakonec to bylo zavrženo. K tomu bych rád dodal, že neexistuje zákon, který by nás držel při cestě do Brna v připravených vagónech. Činíme tak na základě našeho svobodného rozhodnutí. Je to jen možnost, kterou můžeme využít. Kdo tehdy nechce jet s některými našimi individui v jednom vagóně, tak se v případě, že má platnou jízdenku, může ve vlaku usadit kde chce. Ptal jsem se přímo na infolince ČD. A to prostřednictvím e-mailové korespondence. Odpověď mi přišla až po 10i dnech. To znamená, že se tím asi opravdu někdo zabýval. Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
DominatorFCB
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 01.03.2015, 22:40
Kibic-FCB: takový zákon by snad ani nedokázaly udělat, myslím že by to hraničilo s porušením ústavy. Jestliže mám platnou jízdenku můžu si sednout i přemístit kde chci.
Hammass
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 02.03.2015, 11:00
Dominator, Kibic: bohužel nemáte pravdu, policie vyhlásí něco jako "zvláštní stav" a v tom případě mají potřebnou podporu v zákoně, kdy nás můžou nasoukat kam se jim chce, a mají u prdele, máš-li platný lístek.. Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
pavelkvk
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 02.03.2015, 11:14
Osobně jsem toho jednou využil z důvodu přeplněnosti vagónů.Nejdřív nás nechtěli pustit, ale potom jeden (zřejmě velitel) řekl, ať nás pustí a dále nebyli žádné problémy.
Ostrava Jedem
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 03.03.2015, 02:02
Zdar, potřebuju vyrobit menší vlajku, můžete mi doporučit někoho v Ostravě?
Hody
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 03.03.2015, 04:43
Citace:
Ostrava Jedem napsal/a:
Zdar, potřebuju vyrobit menší vlajku, můžete mi doporučit někoho v Ostravě?


football factory Každý to křičí český fotbal je v pi..
LZO
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 03.03.2015, 08:41
Policie si může vyhlašovat, co chce, je to tak, jak píše Dominator. Pročtěte si Zákon o policii, omezit tě na osobní svobodě můžou jen z vážných důvodů a na omezenou dobu. Žádné preventivní omezení osobních svobod neexistuje.

Bohužel pak v praxi vznikají zbytečné konflikty, kdy poskoci mají rozkaz (který nemá oporu v ničem, natož v zákoně) nikoho nikam nepustit, ale cestující chtějí využít svého práva sednout si ve vlaku, kde chtějí, což jim poskoci nechtějí umožnit. V takovém případě si pak psi prosazují svou všemi prostředky a fanoušek z toho téměr vždy vyjde poražen.

Řešením je do vyhrazených vagónů vůbec nenastupovat, sednout si rovnou někam jinam a s policajtama se nebavit.
Hammass
Uživatel
RE: Obecná diskuze
Přidáno dne 03.03.2015, 11:14
nevím, připadá mi jako bys nikdy nebyl na výjezdu, že to zrovna ty píšeš..po předminulém výjezdu na liberec byli dva od nás tímto způsobem *****áni z vagonu i s platným lístkem, po příjezdu do ostravy vše nahlásili na pčr, odkud jim po nějaké době přišlo, že liberecká pčr jednala zákonně..

Citace:
LZO napsal/a:
Policie si může vyhlašovat, co chce, je to tak, jak píše Dominator. Pročtěte si Zákon o policii, omezit tě na osobní svobodě můžou jen z vážných důvodů a na omezenou dobu. Žádné preventivní omezení osobních svobod neexistuje.

Bohužel pak v praxi vznikají zbytečné konflikty, kdy poskoci mají rozkaz (který nemá oporu v ničem, natož v zákoně) nikoho nikam nepustit, ale cestující chtějí využít svého práva sednout si ve vlaku, kde chtějí, což jim poskoci nechtějí umožnit. V takovém případě si pak psi prosazují svou všemi prostředky a fanoušek z toho téměr vždy vyjde poražen.

Řešením je do vyhrazených vagónů vůbec nenastupovat, sednout si rovnou někam jinam a s policajtama se nebavit.
Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.