Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

flames
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 10:39
Jen možná menší technická - když už jsou dva spíkři, tak ten na hranici D-B sektoru mohl být trochu aktivnější směrem k B sektoru (1,2,3), když už tam dole stál pár metrů vlevo. Třeba by stačilo, kdyby aspoň semtam houkl, ať všichni nesedí jak pecky.

Běžně je to asi k ničemu, ale včera v té euforii by to možná vylepšilo rozjezdy.
Kurri
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 12:50
Posílám OBROVSKOU pochvalu :cheers a smekám :klob všem co se postarali o včerejší zápas. Díky vám byl zápas vyprodán+ bílé trička+ super chorea+ euforická atmosféra. Fakt SUPER!!!:thumb
A komu se to nelíbilo, tak ať se vymaže:@
redyFCB
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 12:58
včera luxus :thumb:fcb
trevor20
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 13:09
Taktéž se přidávám ke zdravici těm všem, kteří nám poskytli včerejší nezapomenutelnou, grandiózní show, čemu nechybělo vůbec nic, co patří k (slezskému) derby, na které se x let čekalo.

Republika byla zvědavá a dostala produkt vysoké kvality.

Takže pomyslný klobouček dolů před vámi, ženský a páni !

:fcb:gks Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
ros
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 13:52
Lépe bych nenapsal smekám :klob:thumb

Citace:
Kurri napsal/a:
Posílám OBROVSKOU pochvalu :cheers a smekám :klob všem co se postarali o včerejší zápas. Díky vám byl zápas vyprodán+ bílé trička+ super chorea+ euforická atmosféra. Fakt SUPER!!!:thumb
A komu se to nelíbilo, tak ať se vymaže:@
Jiri
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 14:11
Vážené panstvo,

ihned zpočátku pro jistotu zdůrazním, že můj názor je bez jakékoliv ironie.
První co je, že chci poděkovat celé aktivní "ultrasce", která se podílela na ojedinělém zážitku. Už dlouho jsem se tak nepobavil jako včera při derby...
Ovšem popořádku:
* choreografie, resp. asi snad největší v historii Baníku, králové tribun...
* podpora fans z kotle pro mančaft
* a v neposlední řadě vzato, vskutku efektivně naloženo s vybranými příspěvky na tento zápas podzimu - velká poklona

Jsem už starý kus, svoje v kotli a na výjezdech už mám odmakáno jak se říká.
Rozhodně ovšem nebudu, negativně paušalizovat tak jako u jiných, čerstvě narozených nicků zde...včerejší mač.

Víte pánové, byly doby, kdy na Bazalech byly jen takové obyčejné dřevěné lavice. To nebyly ani lavice, ale jen trámky připevněné ke schodům, zkrátka lavičky. Psal se takhle podzim za totáče a na Bazalech hrála Slavia. Kotel byl tam kde vždycky - ne pod hodinami a za svitu stožárů se hrálo v poněkud sychravějším počasí, ale nepršelo.

Seděl jsem tenkrát vyjímečně bokem od kotle, někde na eskách uprostřed. Byl jsem se svojí holkou..., ale s vlajkou! no takže proto. O několik řad níže pod námi seděli čtyři slávisté, dva kluci a dvě holky - zajímavá sestava na výjezd do Ostravy. Všichni ve slávistickém a myslím i s vlajkou, jo ano správně.
V prvním poločase si je kupodivu nikdo nevšímal z místního "osazenstva", načež v druhém poločase, kdy Baník myslím vedl už dva nula, tak přišel jeden týpek z našeho kotle s Baníkovskou vlajkou.

Nutno podotknout, že slávisté byli docela v klidu a tiše trpěli prohru...
Načež on se před ně postavil na nižší lavičku a roztáhl před ně naši fangli, byla docela velká. A cíleně jim bránil ve výhledu. No a oni se pořád posunovali do prava, aby tedy něco viděli a naše vlajka s nimi a stále jen jeden kotelník...
Když to tak probíhalo asi 10-15 minut a byli někde na úrovni S/L, tak jsem neodolal a šel na výpomoc :-), holka zůstala na esku :-(
Takže teď když jsme byli dva, o to lépe nám práce odsýpala od rukou...
Skončili jsme během druhého poločasu až někde na starém véčku :-) - bylo nás šest.
Zápas skončil, Baník vyhrál - nevím už kolik, ale zážitek na celou sezónu :-)
Slávisti viděli velký prd a odjeli domů, jen dodám, že k jinému excesu nedošlo, než krom toho vytrvalého nátlaku psychologicko/bazalovskou turistikou.

V současnosti..., včera se zhruba padesátka ještě poněkud nevyzrálých atletů vydala na trénink a nebo vlastně možná na ostrý start na dvoustovku. Bohužel poněkud neorganizovaně, ne z bloků a o to více chaoticky, každý chtěl vyhrát a zvolil jiný tartan.
V polovině trati zjistili, že Bolta nepřekonají a navíc se dvoustovka změnila v docela slušný parkur nebo cross country chcete-li.
Výborně jsem se bavil při pohledu z tribuny, asi něco jak císař Flavius Titus v římském Koloseu při gladiátorských turnajích - jako na dlani.
Za tento bohužel nezdařilý sportovní počin nelze udělit ani důtku, ani pochvalu vzhledem k výsledku :-) takže příště více tréninku na cvičišti a pak lehce na bojišti:-)

No tak chlapi, vždyť to tak nějak k tomu našemu Baníčku patří (občas)
Stalo se, stalo. Snad to pan Brabec ustojí a kotel si zjedná..., ale co, to není moje starost.
Baník pičo - sportu zdar a atletice zvlášť! Není důležité kde Baník hraje, ale jak a pro koho.
Hlavin
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 14:30
Tak ja se tedy "nickove" narodil az dnes. A jen proto, abych rekl DIKY tem, co za tou organizaci stali. Za skvelou prezentaci a atmosferu! Kdyz to srovnam s derby v '95 .. to nejde :-)
Kyby
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 15:19
JIRI: :thumb
onula
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 15:51
Jistě, i když byl ten náběh, tak se toho až tak moc nestalo, ano, někteří přehánějí a i je celkem jedno, že si na nás smlsnou i medmrdky, na jejich kecy jsme už zvyklí, jenže Brabec z toho bude nyní mít nemalé potíže a navíc, na hřiště se během utkání prostě neleze. Jsem zvědav co na to nyní disciplinárka, zavření azylu by byl tvrdý trest, ale nemohli bychom se divit.
P.S. pokud v článku aspoň trochu neodsoudíte ten náběh, tak si myslím, že vám dost normálů na dlouhou nepřispěje na chorea (ale tak to nebude až tak velký problém)
Nicméně, atmosféra byla parádní, opravdu všechna čest pro ty, co to připravili, museli to zabrat dost času, prostě takový fanatizmus se jen tak nevidí, takže velké díky patří ultrasce, bez vás by byl Baník čtvrtinový! :fcb
UltraSpawn
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 15.09.2016, 17:48
VELKÉ DÍKY a obrovské uznání všem lidem co se na včerejšku nějak podíleli!!! Jste frajeři! Smekám...Nezapomenutelný zážitek!Dìky za něj!
Venec1987
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 16.09.2016, 10:15
Zdravím, abych se přiznal byl jsem fotbalový panic a to své poprvé jsem si nechal právě pro Slezské derby a musím poděkovat všem, co se na tom neskutečném zážitku podíleli- choreo, pyro, atmosféra, celá organizace. Prostě fantazie a v životě to nezapomenu. Velké díky.

:klob
Jiri
Uživatel
RE: Slezské derby
Přidáno dne 16.09.2016, 12:54
Citace:
Kyby napsal/a:
JIRI: :thumb


Myslel jsem si, že takto budeš reagovat :)
B.P. Není důležité kde Baník hraje, ale jak a pro koho.
hans88
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 18.09.2016, 00:24
jste skvělý gieksa banik obdivuji vas máte ty nej fans i hools na tohle derby nemá nikdo ani acs s sks jste nejlepší jen tak dál :fcb:gks
Stuart
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 18.09.2016, 08:00
https://urednideska.fotbal.cz/uredni-deska-rozhodnuti/9901

Když si tak čtu ty vyjmenované situace a počty jednotlivých nadávek, tak jsem si vzpomněl na faráře Otíka, jak datloval do computeru "půjčil židle z fary na schůzi NV 11x.. Ne 12x. A nakonec nám je vrátili poblitý velebnosti, to jim tam taky započítejte" :D
Kurri
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 18.09.2016, 20:45
už vím o které ostudě se tu tak psalo... "dále ze strany domácích fanoušků:ve 37. min. zazněl 5x pokřik„Vy ****y táhněte domů“, celý sektor D vlajkonošů /cca 3 tisíce osob". tohle je ale skandální!!!
Chacharian
Uživatel
RE: hysterie
Přidáno dne 19.09.2016, 13:47
Dovolte napsat pár řádků o středečním utkání.

Chtěl bych poděkovat všem co se zapojili do choreografie, byla naprosto TOP!

K tomu co se stalo v 17 minutě - budu trochu rozsáhlejší - (nebyl jsem na hřišti, to si napíši hned rovnou), já osobně si myslím, že tento náběh byla jenom poza- muselo být všem jasné, že na druhou stranu nedoběhnou- tak jako mě bylo jasné už v cca 10 minutě, že se běžet bude. Nicméně svým způsobem jsem rád, že chuligánka existuje. Je to můj názor vysokoškolsky vzdělaného člověk (vystudoval jsem Historii a mám i nějaké semestry na psychologii ;-)- takže se snad na to dokážu podívat v širším souvislostech.)

Bohužel, žijeme v nedokonalé společnosti, a demokracie je hodně špatný systém vládnutí, nicméně nikdo do dnešní doby nebyl schopný vymyslet nic lepšího. Proto jsem rád, že jsou tady lidi, činu, kteří svým způsobem - udržují ve společnosti klid(je to paradox co?), protože pokud je v populaci 0,1 lidí, kteří jsou schopni vzít situaci do svých rukou, působí to jako kontrolní orgán pro demokratický vývoj (na druhou stranu je míra, kdy je hodně "rebelů" již zase špatně).

Pro zjednodušení - klasický vývoj, při nastolení nedemokratického systému, kdy inteligence, prostě emigruje a ze zahraničí si píše petice a charty... Jedná se právě o rebely, chuligány... a jiné takto opovrhované třídy, kteří vyjdou do ulic "zvonit" klíčemi... Pohádky o tom jak "sametová" revoluce byla bez potyček, snad si povídat nebudeme (tím nechci ale hodnotit revoluci jako takovou). Jde o to, že iniciace nějakého odporu, může být započata v zahraničí ale vedena je vždy v cílové zemi a hádejte kdo první půjde do ulic? jak by napsala Amy "běžci" nebo ti facebook hrdinové co mají plnou pusu výmluv proč nepřišli v sobotu?

Všichni kdo toto kritizujete, že kolik to bude stát, chci se zeptat jestli stejně kritizujete i dny NATO? kolik ta sranda stála z naších dani? kolik stojí armádní trenky na zakázku s logem pro naše generály? Kolik stály pozemky pod Městkým stadionem? Jste i v tomto takto aktivní?

Kolik z Vás šlo na derby ? a Proč jste šli na derby? proč není Derbdy mezi Frýdkema Baníkem? Ale mezi Baníkem a Opavou? Proč se Jebe Opava a né Třeba Havířov ? (zdravím do havířova 101% Baník :fcb:cheers:fcb ) Protože vy nevíte!!! Nevíte, že tohle je vývoj situace, který se ale odvijí od ultras, hooligans stránce - Prostě jste na jeden zápas Baníkovci, tím, že zvednete připravenou plachtu...nevíte ale soudíte a berete... gratuluji :klob

Proč řvete "****t opavu" a když se někdo rozhodne to opravdu udělat, tak je odsuzujete? To znamená, že vlastně řvete něco co nechcete?

Co se vlastně stalo? jaká je vyčíslená škoda? jeden vytrhnutý praporek?

Hltejte massmedia dále, nechte se masírovat TV nova... ale že se na výjezdech nemusíte odhlížet přes rameno (pardon vlastně z kritiků nikdo nejezdí na venkovní zápasy) je zásluhou právě "běžců".

Neříkám, že musíte mít stejný pohled na svět jako já ale zkuste sundat klapky na očích, udělat jeden krok zpátky a zamyslet se nad tím trochu i v širších souvislostech.


„I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it"
Lort
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 19.09.2016, 21:39
Citace:
Chacharian napsal/a:
K tomu co se stalo v 17 minutě - budu trochu rozsáhlejší - (nebyl jsem na hřišti, to si napíši hned rovnou), já osobně si myslím, že tento náběh byla jenom poza- muselo být všem jasné, že na druhou stranu nedoběhnou- tak jako mě bylo jasné už v cca 10 minutě, že se běžet bude.

Jestli to někomu bylo jasné, nebo ne - mění něco na tom, že to poškodilo klub?

Citace:
Chacharian napsal/a:
Nicméně svým způsobem jsem rád, že chuligánka existuje. Je to můj názor vysokoškolsky vzdělaného člověk (vystudoval jsem Historii a mám i nějaké semestry na psychologii ;-)- takže se snad na to dokážu podívat v širším souvislostech.)
Bohužel, žijeme v nedokonalé společnosti, a demokracie je hodně špatný systém vládnutí, nicméně nikdo do dnešní doby nebyl schopný vymyslet nic lepšího. Proto jsem rád, že jsou tady lidi, činu, kteří svým způsobem - udržují ve společnosti klid(je to paradox co?), protože pokud je v populaci 0,1 lidí, kteří jsou schopni vzít situaci do svých rukou, působí to jako kontrolní orgán pro demokratický vývoj (na druhou stranu je míra, kdy je hodně "rebelů" již zase špatně).
Pro zjednodušení - klasický vývoj, při nastolení nedemokratického systému, kdy inteligence, prostě emigruje a ze zahraničí si píše petice a charty... Jedná se právě o rebely, chuligány... a jiné takto opovrhované třídy, kteří vyjdou do ulic "zvonit" klíčemi... Pohádky o tom jak "sametová" revoluce byla bez potyček, snad si povídat nebudeme (tím nechci ale hodnotit revoluci jako takovou).

To ještě mluvíš o 17.minutě? Tak to mi vysvětli o co šlo, co vlastně brali do svých rukou? Nebo tady jen přepisuješ nějakou zkouškovou otázku z VŠ? Protože mi připadá, jako bych byl při zápase svědkem nějakého převratu, nebo nevídaného odporu proti nespravedlnosti.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Jde o to, že iniciace nějakého odporu, může být započata v zahraničí ale vedena je vždy v cílové zemi a hádejte kdo první půjde do ulic? jak by napsala Amy "běžci" nebo ti facebook hrdinové co mají plnou pusu výmluv proč nepřišli v sobotu?

Jako že "běžci", ti "běžci", kteří začali utíkat jen uviděli první pohyb obušku směrem k nim, půjdou do ulic? Ti, kteří se (a možná ne poprvé) schovávali i mezi facebookové hrdiny? A doufám, že kvůli tomu že s tím nesouhlasím a zároveň jsem přišel i v sobotu, nejsem řazen mezi lidi, kteří ten útok na Baník schvalují.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Všichni kdo toto kritizujete, že kolik to bude stát, chci se zeptat jestli stejně kritizujete i dny NATO? kolik ta sranda stála z naších dani? kolik stojí armádní trenky na zakázku s logem pro naše generály? Kolik stály pozemky pod Městkým stadionem? Jste i v tomto takto aktivní?

Dny NATO nekritizuji, nechodím na ně, nefandím jim, nedělají mi radost a neprožil jsem s nimi tolik krásných, smutných, infarktových, nezapomenutelných chvil jako s našim Baníčkem. Mám snad začít kritizovat NATO a zakládat proti petice, abych mohl být nasraný, že Baník dostane pokutu?

Citace:
Chacharian napsal/a:
Kolik z Vás šlo na derby ? a Proč jste šli na derby? proč není Derbdy mezi Frýdkema Baníkem? Ale mezi Baníkem a Opavou? Proč se Jebe Opava a né Třeba Havířov ? (zdravím do havířova 101% Baník :fcb:cheers:fcb ) Protože vy nevíte!!! Nevíte, že tohle je vývoj situace, který se ale odvijí od ultras, hooligans stránce - Prostě jste na jeden zápas Baníkovci, tím, že zvednete připravenou plachtu...nevíte ale soudíte a berete... gratuluji :klob

Šel jsem tam, protože chodím na Baník, nechodím na soupeře, chodím na Baník.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Proč řvete "****t opavu" a když se někdo rozhodne to opravdu udělat, tak je odsuzujete? To znamená, že vlastně řvete něco co nechcete?

"Jebat opavu" jsem ve středu taky neřval, přijde mi to dětinské. Počkej, oni jako ****li Opavu během? Aha...
Já raději než z****ená sparta, ****t opavu, ****t sks, ****t sigmu atp. podporuji Baník a tyhle pokřiky nechávám těm, kteří je považují za hezčí než probaníkovské chorály.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Co se vlastně stalo? jaká je vyčíslená škoda? jeden vytrhnutý praporek?

Co se vlastně stalo? Děláš si prdel? Vyčíslená škoda? Počkej na disciplinárku, šest nul to mít bude.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Hltejte massmedia dále, nechte se masírovat TV nova... ale že se na výjezdech nemusíte odhlížet přes rameno (pardon vlastně z kritiků nikdo nejezdí na venkovní zápasy) je zásluhou právě "běžců".

Máš pravdu, ven skoro nejezdím, když jsem jel, moc problému nebylo. Ale nebylo to díky tomu, že nějaký ***** běhá bez cíle po hřišti, na to stačil Kraut. Tak se sám nechovej jako to massmedium prosím.

Citace:
Chacharian napsal/a:
Neříkám, že musíte mít stejný pohled na svět jako já ale zkuste sundat klapky na očích, udělat jeden krok zpátky a zamyslet se nad tím trochu i v širších souvislostech.

V širších souvislostech je to stručné - hloupá a neomluvitelná zbytečnost. Už jen od některých (naštěstí jich tolik není) čekám, že budou tvrdit jak Brabec přemýšlení o odchodu z klubu mluví jen tak naoko, aby nebyl tak vysoký trest. Konečně to vypadá na pořádného majitele a zase si toho někteří neváží...během dvou předešlých majitelů se před jejich koncem omlouvaly pokuty vyháněním těch majitelů, teď potřetí je cíl stejný?
UltraSpawn
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 20.09.2016, 12:11
Charcharian to napsal celkem dobre...Bohuzel si tady vetsina tech nadavacu nevidi dal nez na spicku nosu...Nadavaji do bezmozku a aby sami pouzivali ten svuj,to je nenapadne...O tom,ze pro kazdy system jsou fotbalovi fans obecne nepritelem cislo 1,prave pro to,ze jsou schopni se organizovat,ze jsou schopni se postavit represivnim slozkam statu jsou proto nebezpecni treba v pripade nejakeho puce. System potrebuje takove lidi co nejvice ocernovat prostrednictvim media a exemplarne je trestat za uplne hovna...Realne se stalo jenom to,ze se 7 minut nehral fotbal a vytrhl se nejaky praporek,nikoho nezajima,jak je mozne,ze za takove nic vubec muze hrozit tak velka pokuta,nikdo se nepohorsuje nad tim,ze si tim namazou kapsy mafiani na svaze napojeni na onen prohnily system...kolik z vas nadavcu si zalozilo nove nicky a nadavalo na strankach parlamentu kdyz 2 hodiny po tom,co neschvalili 25 mega na Klonaky,schvalili 80mega na pomoc Turecku?
Tento system tvrdosti postihu vyhnal chuligany z luk a lesu zpatky na stadiony,protoze presne tam je potrebuje mit.Aby cely narod videl ve vsech zpravach ty nebezpecne chuligany Baniku a jejich "zverstva" a nikde ani zminky,ze to byl jeden z top zapasu v republice co se kdy hral,kdyby se par lidi neprobehlo po hristi,nikdo v CR by ani nevedel,ze se nejake derby hralo...Garantuju vam,ze kdyby byla valka ( a ze jednou nejaka tutove bude,tak jako po celou nasi historii),tak prvni kdo budou stat na hranicich a pokladat zivoty za vas,kteri jeste budete sedet doma a farat proc vam nejde fejsbuk,budou prave ti chuligani na ktere tady nadavate a budou na tech hranicich stat Banikovci vedle Opavaku vedle Spartanu a vedle Brnaku a budou tam driv nez armada cekajici na rozkazy zhora.Tito lide k sobe citi vzajemny respekt,ktery si muzou vyjadrovat i blbym prebehnutim hriste,tito lide diky hrdosti ke svemu mestu/kraji atd...citi taky velikou hrdost ke svoji zemi a vychovavaji tak i vlastni deti.Ted do nich kopete,po valce by jste je oslavovali jako hrdiny...
A pro ty,kteri budou pindat proc sem taham valku,tak dam i jiny priklad/kviz

Vy/vase zena/vase deti jdete nocni Ostravou a prepadne vas "spoluobcan" s nozem v ruce.V takovem pripade vam nejspis pomuze a) slunickar b)fetak z kliniky c)frajer co doma picuje u fejsbuku a nebo za d) ten "bezmozek" co bezel po hristi

Premyslejte...
RavenFCB
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 20.09.2016, 12:29
+1 :thumb 404 signature not found
LZO
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 20.09.2016, 12:35
UltraSpawn: Mluvíš mi z duše! Díky, že to ještě někdo vnímá takhle, je potěšením najít v tom kýblu pindů "všechno jste zkazili" "měli by vás zavřít" a "já jsem vám to říkal" někoho s takovými názory :klob
dzandra
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 20.09.2016, 14:25
UltraSpawn: souhlasím s tebou, jako člověk co nekrade, bývalý dobrovolník pro adru, pracující, rovný a většinu života slučný. Ale asi tím, že to chápu, jsem pro dost lidí exot a mišuge
CO vy zpíváte ????
Syndrom
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 20.09.2016, 16:30
Celou dobu jsem tohle moralizování bral tak nějak z nadhledem, ale neodpustím si ... Někteří z Vás moralistů, si ještě jistě vzpomenete, jak jste v mistrovské sezóně jeli vlakem do Prahy na Spartu speciálním vlakem, to jak speciály po těhle výletech vypadaly a nebo nevypadaly je věc druhá, že jste jezdili všichni zadarmo a nikoho z Vás si neapadlo koupit si lístek věc další ... holt morálka. Ale jak tihle slušní fanoušci plní morálky, vždy slušného jednání totálně roz****li jednu ze stanic metra tak, že se dávala ještě pak měsíc do kupy, si už nějak vzpomenout nemůžou ... a že to byli chuligáni? Bohužel, musím Vás zklamat, ti byli tehdy na úplně jiném místě Prahy, kde si působili tak maximálně škodu sami na sobě ... Možná a asi to ve středu byla svým způsobem pičovina, jenže to prostě nedokážete pochopit ani kdyby jste 100x chtěli, stejně jako já nepochopím plno věcí z vaších životů. Ve středu se nic vlastně nestalo, myslím tím škoda na majetku, na zdraví, prostě nic až na přerušení zápasu a následné mediálni masáži. Baník je klub z velkou fans základnou, není to Příbram, vždy měl a vždy mít bude široké spektrum lidí, co za nim stojí. Stejně jako WHU, Sparta, Trnava, Feyenoord, Basilej, AIK, atd, atd. To snad Brabec musel vědět. Chápete? Nechápete? A mě je to vlastně už zase fuk ... pa :)

Chacharian ... DÍKY!!!
JimiHendrix
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 21.09.2016, 10:57
Soud potrestal první běžce:

První Polák (19 let) byl vyhoštěn na jeden rok 
z České republiky.
Druhému Polákovi (21 let) soud uložil dvouletý zákaz vstupu na utkání pořádaná FAČR.
flames
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 21.09.2016, 15:37
Citace:
UltraSpawn napsal/a:

A pro ty,kteri budou pindat proc sem taham valku,tak dam i jiny priklad/kviz

Vy/vase zena/vase deti jdete nocni Ostravou a prepadne vas "spoluobcan" s nozem v ruce.V takovem pripade vam nejspis pomuze a) slunickar b)fetak z kliniky c)frajer co doma picuje u fejsbuku a nebo za d) ten "bezmozek" co bezel po hristi

Premyslejte...


Promiň, ale ještě sem neslyšel o tom, že by ´běžec´ pomohl někomu, koho obrala cikorka, je možné že se to stalo, ale neslyšel sem o jediném takovém případě. Mám naopak přesně opačnou zkušenost, ale nerad bych to tu pitval.

Z náběhem sem cajk, i jako běžný fanoušek mám pro tyhle aktivity obrovské pochopení a vlastně tomu i fandím a ano, nemám problém říct, že na takové věci i čekám a těším se na ně a že těm lidem v tomhle fandím proti acabům, paragrafům a ostatním ****ům, ale zas nejsem nějaký posraný idealista, který bude věřit tomu, jak mě ochrání pár fotbalových aktivistů. Takhle to fakt nestavěj.
RavenFCB
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 21.09.2016, 20:47
Tak a jsme z poharu (zase) venku :(
A ja tak citil v kostech ze letos ta uefa vyjde !

P.S: Technicka otazka - kdybychom vyhrali pohar,mohli bychom hrat uefu ? Snazim se zapatrat v pameti jesti je to mozne. Pamatuju napriklad ze minuly rocnik poharu v Bulharsku vyhralo CSKA (tehdy jeste 4to ligove) a do uefy ho tedy nepustil (i castecne kvuli dluhum). 404 signature not found
Ondra
Hlavní administrátor
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 22.09.2016, 10:42
Citace:
RavenFCB napsal/a:
Tak a jsme z poharu (zase) venku :(
A ja tak citil v kostech ze letos ta uefa vyjde !


"Baník promarnil obrovskou šanci...." VČERA!
    VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
Chytry jak cyp
Uživatel
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 23.09.2016, 11:06
Citace:
UltraSpawn napsal/a:
Garantuju vam,ze kdyby byla valka ( a ze jednou nejaka tutove bude,tak jako po celou nasi historii),tak prvni kdo budou stat na hranicich a pokladat zivoty za vas,kteri jeste budete sedet doma a farat proc vam nejde fejsbuk,budou prave ti chuligani

Pokud by to probíhalo podobně jako s Opavou, tak si to dovedu živě představit: Začíná válka, hrdinní chuligáni vybíhají na zteč proti Turkovi, když tu najednou po pár metrech zpomalují, otáčejí se a s výrazem ve tváři značící uspokojení, jak Turka krásně gestem vystrašili, se statečně vrhají zpět mezi obyčejné lidi, aby se schovali a nic se jim nestalo. Následně opouštějí bojiště úplně, aby je bylo těžší identifikovat jako zrádce.
L
Hlavní administrátor
RE: SLEZSKÉ DERBY
Přidáno dne 01.03.2017, 16:12
Směřoval bych veškeré info zde...

SFC OPAVA - BANÍK OSTRAVA, sobota 18.3. 14:00

Info ke vstupenkám, SFC
Vyjádření FCB ke vstupenkám
Vyjádření Chacharů

http://www.chachari.cz/images/BEZBILETU.jpg
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 22 55:15 59
2. SK Slavia Praha Slavia 22 46:17 55
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 22 52:26 45
4. 1. FC Slovácko Slovácko 22 30:26 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 22 31:26 31
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 22 37:37 29
7. FC Slovan Liberec Liberec 22 34:34 29
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 22 29:29 29
9. FK Teplice Teplice 22 23:24 28
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 22 18:29 25
11. FK Jablonec Jablonec 22 29:35 24
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 22 23:32 23
13. FK Pardubice Pardubice 22 21:30 23
14. FC Zlín Zlín 22 26:49 18
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 22 22:47 17
16. MFK Karviná Karviná 22 22:42 16
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.