Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
ZMĚNA ODJEZDU - Spojení do Mladé Boleslavi!!!
skslezska · · Tisknout

V sobotu 05.05.2018 od 16 h hraje FCB v Boleslavi!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 3 přímé vozy do Kolína a dál do Boleslavi jako speciál. Zpět z Boleslavi do Prahy jako speciál a z Prahy zase na vlaku do Bohumína. Zajížďka přes Prahu je bez doplatku.

SMĚR Ml. BOLESLAV
Návsí - Jablo 7:10 (EC směr Praha)
Třinec Centrale 7:18
Těšín 7:26
Karviná-Fryštát 7:46
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci do Bolky)
Ostrava hl. n. 8:16
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice 10:37
Kolín 10:58/11:25 (speciál do Bolky)
Ml. Boleslav město 12:35
Přípoj z: Studénka 07:58 Suchdol 8:06 do Hranic; Kopřivnice 7:07 do Studénky; Havířov 7:10 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Ml. Boleslav město 19:35 (speciál 3 vozy FCB do Prahy)
Praha hl.n. 21:20/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Příští zápas
za


MFK Karviná
MFK Karviná
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

22.07.2019, 18:00 (Po)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. 1. FC Slovácko 1 2:0 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 3:1 3
3. FK Jablonec 1 2:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FC Slovan Liberec 1 2:1 3
6. FK Ml. Boleslav 1 1:0 3
7. Slezský FC Opava 1 1:0 3
8. FK Teplice 1 1:1 1
9. 1.FK Příbram 1 1:1 1
10. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
11. FC Baník Ostrava 1 1:2 0
12. MFK Karviná 1 0:1 0
13. Č. Budějovice 1 0:1 0
14. AC Sparta Praha 1 0:2 0
15. SK Sigma Olomouc 1 1:3 0
16. Bohemians Praha 1 0:2 0
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: bong
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 3
° Celkem: 1,759
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist