Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
ZMĚNA ODJEZDU - Spojení do Mladé Boleslavi!!!
skslezska · · Tisknout

V sobotu 05.05.2018 od 16 h hraje FCB v Boleslavi!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 3 přímé vozy do Kolína a dál do Boleslavi jako speciál. Zpět z Boleslavi do Prahy jako speciál a z Prahy zase na vlaku do Bohumína. Zajížďka přes Prahu je bez doplatku.

SMĚR Ml. BOLESLAV
Návsí - Jablo 7:10 (EC směr Praha)
Třinec Centrale 7:18
Těšín 7:26
Karviná-Fryštát 7:46
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci do Bolky)
Ostrava hl. n. 8:16
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice 10:37
Kolín 10:58/11:25 (speciál do Bolky)
Ml. Boleslav město 12:35
Přípoj z: Studénka 07:58 Suchdol 8:06 do Hranic; Kopřivnice 7:07 do Studénky; Havířov 7:10 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Ml. Boleslav město 19:35 (speciál 3 vozy FCB do Prahy)
Praha hl.n. 21:20/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FC Zbrojovka Brno
FC Zbrojovka Brno

26.05.2018, 16:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. FC Viktoria Plzeň 29 50:22 63
2. SK Slavia Praha 29 47:19 56
3. FK Jablonec 29 47:27 53
4. AC Sparta Praha 29 43:25 52
5. SK Sigma Olomouc 29 38:22 52
6. FC Slovan Liberec 29 36:32 46
7. Bohemians Praha 29 30:29 37
8. FK Teplice 29 32:37 34
9. FK Ml. Boleslav 29 31:40 34
10. Dukla Praha 29 31:50 32
11. 1. FC Slovácko 29 23:30 31
12. FC Vysočina Jihlava 29 30:46 30
13. Fastav Zlín 29 28:47 30
14. FC Baník Ostrava 29 34:43 28
15. MFK Karviná 29 30:40 27
16. Zbrojovka Brno 29 20:41 24
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Roberts
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 8
° Celkem: 1,695
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist