Čoník bapi v jarní vlakové chachar výjezdové sezóně 2013!!! „Tradičně v pátek“ 15.03.2013 v 20:15h hraje FCB na Sigmně!!! Dobrý a blízký výjezd, vstupenky koupíte na místě a určitě nás pojede hafo!!! Kašlete na TV a jazda podpořit FCB do Tvarglolandu!!!
SMĚR OLOMOUC
Třinec 15:14 (Ex144 Praha)
Těšín 15:24
Karviná 15:42
Bohumín 15:58 (5 vozů FCB na konec vlaku)
Ostrava hl. n. 16:07
Ostrava-Svinov 16:16
Hranice n/M 16:41
Olomouc hl. n. 17:08
Přípoj z: Orlová pošta 15:07 na Hlavák; Vsetín 15:22 a ValMez 15:43 do Hranic; Opava 15:46 do Svinova; Havířov 15:39 a O-Kunčice 15:53 do Svinova; FM-Lipina 15:27 do O-Kunčic s přestupem do Svinova.
SPOJENÍ STUDÉNKA - SUCHDOL - OLOMOUC
Bohumín 16:30
Ostrava hl. n. 16:38
Ostrava-Svinov 16:47
Studénka 16:58
Suchdol n/O 17:06
Hranice n/M 17:19
Přerov příj. 17:37 (přestup na rychlík směr Praha)
Přerov odj. 17:46
Olomouc hl. n. 18:02
Přípoj z: Fulnek 16:40, New Jičín 16:40 a Vítkov 15:59 do Suchdolu, Bílovec 16:34 a Kopřivnice 16:26 do Studénky, Vsetín 16:12 a ValMez 16:43 do Hranic; Třinec 15:26 a Karviná 15:58 do Bohumína, Těšín 15:43, Havířov 16:05 a O-Kunčice 16:19 do Svinova; FM-Lipina 15:57 do O-Kunčic s přestupem do Svinova; Orlová AN 16:05 do Bohumína.
SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 22:53 (na konci 5 vozů FCB do Bohumína)
Hranice n/M 23:22
Suchdol n/O 23:36
Studénka 23:44
O-Svinov 23:54
Ostrava hl.n. 0:02
Bohumín 0:10
Přípoj do: Havířov 0:15 ze Svinova; Opava 0:13 ze Svinova; FM-Lipina 0:17 z Hlaváku nebo ze Svinova s přestupem v O-Kunčicích; N. Odry, Vítkov, Budišov 23:41 ze Suchdolu; New Jičín 23:40 ze Suchdolu; Karviná, Těšín, Třinec 2:43 z Bohumína; Orlová 0:06 z Hlaváku.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 29 | 66:25 | 73 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 29 | 60:22 | 69 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 29 | 64:33 | 59 |
4. | FC Baník Ostrava Ostrava | 29 | 46:37 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 29 | 49:45 | 43 |
6. | 1. FC Slovácko Slovácko | 29 | 37:38 | 40 |
7. | FC Slovan Liberec Liberec | 29 | 44:44 | 39 |
8. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 29 | 39:41 | 37 |
9. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 29 | 31:36 | 37 |
10. | FK Teplice Teplice | 29 | 31:37 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 29 | 27:39 | 32 |
12. | FK Jablonec Jablonec | 29 | 34:44 | 29 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 29 | 28:40 | 28 |
14. | FC Zlín Zlín | 29 | 36:60 | 25 |
15. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 29 | 32:60 | 23 |
16. | MFK Karviná Karviná | 29 | 29:52 | 22 |