Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakový výjezd do Liberce!!!
skslezska · · Tisknout

Klasicky v pátek 21.10.2011 ve 20:15 h hraje Baník v Liberci další ligové kolo. Jazda opět podpořit FCB!!! Pro neautobusové  a neauto výjezďáky uvádím klasické vlakové spojení. Jede se ve 12:04 h ze Svinova s přestupem v Pardubicích. Pro ty, kteří mohou jet až na poslední chvíli, ještě uvádím vlak v 14h ze Svinova. Po zápase se navštíví putyka a pak se jede ve 4h rychlíkem do Pardubic a Ostravy.

 

SMĚR LIBEREC
Hlavní voj:

Třinec 10:52 (Ex240 směr Praha)
Těšín 11:03
Karviná 11:21
Bohumín 11:46
Ostrava hl. n. 11:55
Ostrava-Svinov 12:04
Hranice n/M 12:32
Olomouc hl. n. 13:02
Zábřeh n/M 13:32
Č. Třebová 13:58;
Pardubice příj. 14:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 14:55
Liberec 17:58
Přípoj z: Havířov 11:05 do Svinova; Opava vých. 11:12 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavák, Orlová AN 11:00 do Bohumína, ValMez 11:43 do Hranic.

 

Závoj:
Bohumín 13:46 (EC110 směr Praha)
Ostrava hl. n. 13:55
Ostrava-Svinov 14:04
Hranice n/M 14:32
Olomouc hl. n. 15:02
Zábřeh n/M 15:32
Č. Třebová 15:58;
Pardubice příj. 16:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 16:55
Liberec 19:58
Přípoj z: Karviná 12:59 do Bohumína; Třinec 12:52, Těšín 13:04 a Havířov 13:21 na Hlavák; Opava vých. 13:12 do Svinova; FM-Lipina 12:57 na Hlavák, Orlová Pošta 13:12 do Ostravy na Hlavák, ValMez 13:43 do Hranic.

 

SMĚR OSTRAVA
Liberec 04:00
(R 981 do Pardubic)
Pardubice příj. 07:02 (přestup na expres směr Žilina)
Pardubice odj. 7:25
Č. Třebová 8:03
Zábřeh n/M 8:27
Olomouc hl. n. 8:54
Hranice n/M 9:26
Ostrava-Svinov 9:54
Ostrava hl. n. 10:03
Bohumín 10:12
Karviná hl.n. 10:25
Těšín 10:56
Třinec 11:06
Přípoj do: Suchdol, Studénka 10:20 z Hranic; do Vítkova 11:12, Fulneku 11:10 a N. Jičína 11:10 ze Suchdolu; do Bílovce 11:10 a Kopřivnice 11:11 ze Studénky; Valmez 09:48 z Hranic; O-Kunčic a Havířova, Těšína 10:22 ze Svinova; Opavy 10:06 ze Svinova; FM-Lipiny v 10:45 z Hlaváku; Orlová 10:19 z Bohumína-kovošrotu.

Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist