Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD na POHÁR DO FRÝDKU-MÍSTKU!!!
rosfcb · 6 Komentářů · 9028 Přečteno · Tisknout
VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD na POHÁR DO FRÝDKU-MÍSTKU!!!

Již tuto středu 5. září 2007 v 17 h začne pohár ČMFS i pro náš Baníček a to na hřišti „Stovky“ (neplést si z hřištěm u nádraží) s klubem Fotbal Frýdek-Místek, který trénuje náš někdejší skvělý hráč, bojovník, hečař, anti-Kubíčkovec a mistr ve sběru žlutých karet: Radek Látal. Radek měl také nezanedbatelný podíl na zisku mistrovského titulu Baníčku! Nebylo by špatné skandovat Radkovo jméno po zápase, obdobně jako u Libora Foresta Žůrka ve Zlíně.
Protože do Frýdku určitě každý pojede dle toho, jak skončí v práci, ve škole nebo u své milenky či milence, přikládám spojení netradičně několika vlaky (5. spojení). Vlaky z Ostravy do Frýdku jedou každou půlhodinu (viz 1. tabulka). Přípojné vlaky z dalších měst, jsou uvedeny v dalších tabulkách. Za přestupní stanicí, je vždy uvedena zkratka pro lepší orientaci při přestupech (např. „O-Kunčice (1B)“, přestup „1B“ pro fans od Těšína a od O-Svinova). Když je v tabulce u některého přípoje volný sloupec, tak žádný přípojný vlak v této časové poloze nejede. Vím, že je to trochu nepřehledné, ale nenapadl mne jiný způsob uvedení spojů, když jsem Vám chtěl uvést 5 spojení na pohárový zápas Baníčku ve FM.
Zpět máte spojení uvedeno už běžným způsobem i s přípojnými vlaky.

1. Spojení z Ostravy:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Ostrava hl. n. (1A)    13:44    14:14    14:44    15:14    15:44      
Ostrava střed    13:50    14:20    14:50    15:20    15:50      
O-Kunčice (1B)    14:00    14:30    15:00    15:30    16:00      
Vratimov    14:04    14:34    15:04    15:34    16:04      
Paskov    14:12    14:42    15:12    15:42    16:12      
Lískovec    14:19    14:49    15:19    15:49    16:19      
Frýdek-Místek    14:23    15:53    15:23    15:53    16:23     

(1.A) Spojení z Jablunkovska, Třince, Karviné, Bohumína na vlaky z Ostravy hl. n. do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj    5. spoj      
Mosty u J.    11:57        12:57        13:57    14:57      
Jablunkov    12:07        13:07        14:07    15:07      
Třinec    12:22        13:22        14:22    15:22      
Č. Těšín (1F)    12:36        13:36        14:36    15:32      
Karviná hl. n.    12:56        13:56        14:56          
Dětmarovice    13:03        14:03        15:03          
Bohumín    13:24        14:24        15:24          
Ostrava hl. n. (1A)    13:32        14:32        15:32         
 
(1.B) Spojení z Havířova na vlaky z O-Kunčic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Albrechtice u ČT        13:57    14:27    14:57    15:27      
Havířov    13:39    14:09    14:39    15:09    15:39      
O-Kunčice (1B)    13:51    14:21    14:51    15:21    15:51     


(1.B) Spojení z Opavy, Ostravy-Svinova na vlaky z O-Kunčic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Opava východ        13:30    14:14    14:32    14:52      
Štítina        13:42    /    14:42    /      
Háj ve Sl.        13:50    /    14:50    /      
Děhylov        13:57    /    14:57    /      
O-Svinov (1C)    13:46    14:16    14:46    15:16    15:46      
O-Vítkovice    13:54    14:24    14:54    15:24    15:54      
O-Kunčice (1B)    13:58    14:28    14:58    15:28    15:58     

(1C) Spojení z Přerova, Lipníku, Hranic, Suchdolu a Studénky na vlaky z O-Svinova přes O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Přerov    12:05            14:05    14:26      
Lipník n/B    12:18            14:18    /      
Hranice n/M    12:30            14:30    14:46      
Suchdol n/O (1E)    12:47            14:47    15:00      
H. Životice    12:52            14:52    /      
Studénka (1D)    12:59            14:59    15:09      
Jistebník    13:05            15:05    /      
O-Svinov (1C)    13:12            15:12    15:20     
(1D) Spojení z Bílovce a Studénky města na vlaky ze Studénky přes O-Svinov a O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Bílovec    12:30            14:30          
Studénka město    12:41            14:41          
Studénka (1D)    12:43            14:44         

(1E) Spojení z Budišova, Vítkova, oder na vlaky ze Suchdolu n/O přes O-Svinov a O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Budišov n/B    11:33            12:37          
Vítkov    12:01            13:00          
Jakubčovice n/O    12:22            13:21          
Odry    12:30            13:32    14:32      
Suchdol n/O (1E)    12:43            13:46    14:45      
                         

(1F) Spojení z Č. Těšína, Hnojníku a Dobré do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Č. Těšín (1F)    13:37        14:37        15:37      
Ropice    13:42        14:42        15:42      
Hnojník    13:57        14:57        15:57      
Dobrá u FM    14:12        15:12        16:12      
Frýdek-Místek    14:18        15:18        16:18     


2. Spojení z ValMezu, Veřovic, Frenu a Frýdlantu FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
ValMez    13:09            14:30          
Hostašovice (2A)    13:20            14:41          
Veřovice (2B)    13:36    14:06        14:54          
Frenštát p/R    13:51    14:20    14:51    15:20    15:45      
Frýdlant n/O    14:11    14:43    15:13    15:43    16:13      
Frýdek-Místek    14:26    14:56    15:26    15:56    16:26     

(2A) Spojení z Nového jičína hor. nádr.na vlaky z Hostašovic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Nový Jičín hor. nádr.    12:17            14:20          
Bludovice    12:21            14:24          
Hodslavice    12:26            14:29          
Mořkov    12:30            14:33          
Hostašovice (2A)    12:35            14:38         

(2B) Spojení z Příbora, Kopřivnice, Štramberka a Ženklavy na vlaky z Veřovic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Příbor    13:06    13:29        14:21          
Kopřivnice zast.    13:10    13:35        14:29          
Kopřivnice    13:13    13:38        14:32          
Štramberk    13:19    13:43        14:37          
Ženklava    13:23    13:47        14:41          
Veřovice (2B)    13:31    13:56        14:50         


SMĚR FRÝDEK-MÍSTEK - OSTRAVA
Frýdek-Místek    19:30;
Lískovec        19:35;
Paskov            19:41;
Vratimov        19:46;
O-Kunčice        19:49;
Ostrava střed        20:00;
Ostrava hl. n.        20:06.

Fans do Bohumína, Karviné mají z Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.        20:25;
Bohumín        20:33;
Dětmarovice        20:44;
Karviná hl. n.        20:51.

Frýdek-Místek – Hnojník – Č. Těšín
Frýdek-Místek    19:32;
Dobrá u FM        19:39;
Hnojník        19:54;
Ropice            20:03;
Č. Těšín        20:08.

Fans do Třince a jablunkova mají z Č. Těšína přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín    20:22;
Třinec        20:32;
Bystřice n/O    20:42;
Jablunkov    20:50;
Mosty u J.    21:02.


Fans do Havířova mají z O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Kunčice    20:29;
Havířov        20:43;
Albrechtice u ČT    20:54.

Fans do O-Svinova mají přípoj z O-Kunčic následujícím osobákem:
Ostrava-Kunčice    19:52;
O-Vítkovice        19:59;
O-Svinov        20:05.

Fans do Studénky, Suchdolu n/O, Hranic n/M, Lipníka a Přerova mají přípoj z O-Svinova následujícím osobákem:
O-Svinov        20:45;
Jistebník        20:54;
Studénka        20:59;
H. Životice        21:05;
Suchdol n/O        21:09;
Hranice n/M        21:27;
Lipník n/B        21:39;
Přerov            21:53.

Frýdek-Místek – ValMez:
Frýdek-Místek    19:27   
Frýdlant n/O        19:41;
Frenštát p/R        20:09;
Veřovice        20:27;
Hostašovice        20:44;
ValMez        20:55.


SkSlezská

Komentáře
Ivo , 03.09.2007 15:40:07
Docela streka od nadrazi nosmileyja sem prave myslel ze to je stadion u vlakace to by bylo super ale hledal sem ten stadion stovky na mape a vubec tam neni az podle ulice sem ho nasel
Ivo , 03.09.2007 19:46:51
No ja sem se dival na jizdni rad a ten bus 5 nebo 1 tam jede myslim co 10 minut z nadrazi ale naco platit za autobus a drobku smerem jako furt rovne za valcovny??
tomato , 03.09.2007 21:59:48
mapka ke stadionu fajna,ale sem zvedavy jestli to vubec najdu...Neni to nahodou blizko maleho teska???To jedine vim kaj tam je...Jedu totis autem,a budu to mit naknap,tak nechci moc bloudit...
darkovic , 04.09.2007 17:24:18
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Ivo , 04.09.2007 19:03:37
Drobku aha tak to je hnus toto skoda ale z toho liskovce to je prece jen bliz
guanwei , 02.06.2015 06:44:46
A calls very glance funky plus stylish. They may have fake watches group for nearly any function. Quite a few calls currently have diamond embellishments as well as some are found physical activities calls. Just in case a strong public auction web-site is convinced significant deals will be this terrible, you will need to very. Discovered are especially pertaining to being economical and that's why you should invest in a hublot replica uk, keep in mind this tends to never effectively prevent capital for the reason that it's likely that an important cheap is going to break up built you pay for them plus ensure have got to get eight far more anyways. As well, I'm just supposed to be about allowing commend when commend is born. In case your enterprise for instance longines replica sale tends to make an excellent perspective, I'm just less likely to move in a place that's altogether different although I'll comprehend it for your inexpensive amount. Upcoming, it's important to obtain the search within your cartier replica sale. Which includes a significant cheap timepiece, its totally obvious that you'll be never checking out the fact. Be squandered anytime soon have exactly the rolex replica uk exact metals and also performance precisely the same trademarks and also fake different watches salehings.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 19 48:16 49
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 19 38:18 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist