Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení na výjezd od Teplic!
skslezska · 25 Komentářů · 39240 Přečteno · Tisknout
23. ligové a velmi důležité kolo hraje Baníček v neděli 30. 03. 2008 od 20:15h v Teplicích!!! Pomalu už začíná přihořívat! S Teplicemi půjde o přímý souboj o třetí místo! Další souboj o třetí místo bude další výjezd do Brna. V těchto dvou zápasech se hodně rozhodne, kdo půjde do pohárů! Proto je nutné Baníček přes přenos v TV a špatné spojení zpět podpořit!!! Hráči na nás spoléhají!
Navíc je třeba dokázat ČT a ACAB, že takto nás od výjezdů neodradí... Zpět bohužel nejede žádný vlak. Tak oslavíme doufám vítězství a další góly Baníčku v místních knajpách a ve 4h ráno pofičíme do Slezska. Kdo dojede na výjezd do Teplic, ten prokáže opravdu věrnost FCB!!! Protože se jede do Teplic tam i zpět jede mimo Prahu (přes Kolín a Ústí nad Labem západ), je pro Pražskou divizi spojení z Prahy a zpět uvedeno zvlášť. Pro ty co opět zaspí, uvádím opět pozdější spojení.

SMĚR OSTRAVA – TEPLICE
Karviná hl. n. 9:20 (EC 108);
Bohumín 9:50;
Ostrava hl. n. 10:01
O-Svinov 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Lipník n/B 10:11 (fans z Lipníku jedou osobákem do Hranic);
Olomouc hl. n. 11:07;
Zábřeh n/M 11:39;
Kolín příj. 13:07 (přestup na rychlík směr Ústí n/L západ);
Kolín odj. 13:15;
Ústí n/L západ příj. 15:09 (přestup na osobák směr Most);
Ústí n/L západ odj. 16:00;
Teplice příj. 16:17.

Fans z Havířova mají na EC do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 9:41;
Ostrava-Kunčice 9:55;
Ostrava-Vítkovice 10:00;
Ostrava-S 10:06.

Fans z FM-Lipinska mají na osobák do O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 8:44;
Frýdlant n/O 9:15;
Frýdek-Lipina 9:32;
Lískovec ala Lipina 9:37
Paskov 9:45;
Vratimov 9:50;
Ostrava-Kunčice 9:53.

Fans z Těšínska mají na EC do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Jablunkov-Návsí 8:08;
Třinec 8:26;
Těšín 8:46;
Havířov 9:08;
O-Vítkovice 9:27;
O-Svinov 9:33.

Fans z Opavska mají na EC do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 9:30;
Štítina 9:39;
Háj ve Slezsku 9:47;
Děhylov 9:54;
O-Svinov 10:01.

Fans ze Studénky a Suchdolu mají na EC do Hranic n/M přípoj následujícím rychlíkem:
Studénka 8:53;
Suchdol n/O 9:01;
Hranice n/M 9:13 (v Hranicích je otevřena nádražka s Radegastem!!!).

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 7:42;
Štramberk 8:21;
Kopřivnice 8:26
Kopřivnice zast. 8:28;
Příbor 8:34;
Studénka 8:49.

Fans z New Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 8:03;
Suchdol n/O 8:17.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 8:05;
Suchdol n/O 8:18.

Fans z Valašska mají na EC do Hranic n/M přípoj následujícím expresem:
Vsetín 8:54;
ValMez 9:11;
Hranice n/M 9:35.

Fans z Prahy jedou do Teplic následujícími rychlíky:
Praha –Holešovice 15:36 / 17:36
Teplice 17:02 / 19:02.

Pozdější dva spojení do Teplic (1.spoj / 2.spoj):
Třinec 10:58 / 12:26
Těšín 11:12 / 12:48
Karviná hl. n. 10:57 / 12:57
Bohumín 11:34 / 13:50;
Havířov 11:30 / 13:38;
O-Vítkovice 11:45 / 13:57;
O-Svinov 12:10 / 14:10
Hranice n/M 12:36 / 14:36;
Olomouc hl. n. 13:07 / 15:07;
Zábřeh n/M 13:39 / 15:39;
Kolín příj. 15:07 / 17:07 (přestup na rychlík směr Ústí n/L západ);
Kolín odj. 15:15 / 17:15;
Ústí n/L západ příj. 17:09 / 19:09 (přestup na osobák směr Most;
Ústí n/L západ odj. 18:00 / 20:00;
Teplice příj. 18:17 / 20:17.


SMĚR TEPLICE - OSTRAVA
Teplice 4:18;
Ústí n/L západ příj. 4:35 (přestup na rychlík směr Kolín);
Ústí n/L západ odj. 4:45;
Kolín příj. 6:36;
Kolín odj. 6:55;
Zábřeh n/M 8:19
Olomouc hl.n. 8:54;
Lipník n/B 9:38 (z Hranic osobákem);
Hranice n/M 9:24;
Suchdol n/O 9:39;
Studénka 9:48;
O-Svinov 9:59;
Ostrava hl. n. 10:08;
Bohumín 10:19;

Fans do Karviné a na Těšínsko mají přípoj následujícím osobákem:
Bohumín 10:44;
Dětmarovice 10:52;
Karviná hl. n. 10:58;
Těšín 11:18;
Třinec 11:30;
Jablunkov-Návsí 11:50.

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 10:20;
O-Vítkovice 10:26;
O-Kunčice 10:31;
Havířov 10:44.

Fans na Lipinsko mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 10:50;
Ostrava Stodolní 10:53;
Ostrava střed 10:56;
Ostrava-Kunčice 11:02;
Vratimov 11:06;
Paskov 11:14
Lískovec ala Lipina 11:21;
FM-Lipina 11:25;
Frýdlant n/O 11:43;
Frenštát p/R 12:11.

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím rychlíkem:
O-Svinov 10:12;
Opava východ 10:32.

Fans do Prahy mají následující spojení:
Teplice 4:18;
Ústí n/L hl. n. příj. 4:37 (přestup na rychlík směr Praha);
Ústí n/L hl. n. odj. 4:40;
Praha-Masarykovo 6:04.
Komentáře
Xander , 26.03.2008 10:09:41
Pro Fans z Prahy:
Do Teplic pojedu asi autem, mám zatím nějaké místa volná, pokud bude mít někdo zájem dejte info: 723 085 497, spíše SMS, bo robím
skslezska , 26.03.2008 10:33:25
Čumilům z pohodlnosti na TV přenos z Teplic bych přál, aby byl výpdek TV přenosu smileysmileysmiley
Monika , 26.03.2008 10:43:34
sksslezka: Doufám, že jedeš i ty a s dárečkem... smileysmiley
Myny , 26.03.2008 10:58:43
Jazda v Teplicích :tanec Už se nemůžu dočkat příjezdu v 10h ráno, to tu ještě nebylo smiley smiley
HanysFCB , 26.03.2008 12:22:01
bude jazda smiley tipuju tak 130 lidi z toho tak 30-40z prahy a okoli
Veronika , 26.03.2008 13:39:02
Monika: Ahoj,jedu do Teplic tak mi vem to triko-děkuju,ale jedeme autem.Tak až na stadioně.Měj se.
klmFCB , 26.03.2008 14:32:25
Hledám flek v autě z Brna a zpět do Teplic.Nebo v nejhorším aspoň zpět do Brna,tam se nějak dostanu.Tel:602789110 ICQ:295 156 658
Jaryn-sh , 26.03.2008 15:42:18
Myny: Něco podobného bylo před dvěma roky. Baník hrál poslední kolo ve středu v Jablonci, tehdy taky nebyl žádný pořádný spoj do Ovy a tak všichni jeli autama, až na 9 odvažlivců. Tehdy jsme se domů do Ostravy dostali po strastiplné cestě o půl 10 ráno. Na ten výjezd nikdy nezapomenu a patří k nejlepším které sem zažil. Tak doufám že na tenhle výjezd bude opět luxusní a bude se na něho dlouho vzpomínat....

PS: kdo nepojede vlakem bude hodně litovatsmileysmiley
Ostrava Jedem , 26.03.2008 18:17:33
ta školaaaaaaaaaaa:nonsmiley
mikio , 26.03.2008 18:29:35
jede nekdo do teplic autem z frydku-mistku a okolismileysmileysmiley
Myny , 26.03.2008 18:34:19
dzarek-sh: To jsem sice jela autem, bo jsem ve čtvrtek musela do školy... Ale není pravda, že žádný dřívější spoj nebyl. Jel tehdy autobus do Prahy a z Prahy se mohlo pokračovat vlakem, takže by jsi domů dorazil kolem 4h ráno, čili standartní výjezd. smiley Jenže jste neměli prachy na bus, tak jste museli čekat na vlak a přišli jste o bitku na nedalekém místě, kde se dopravili právě autaři. Já ještě tehdy se Simčou jsme pěkně z auta koukaly jako v autokině. smileysmileysmiley
ynezz , 26.03.2008 19:18:35
V dnesni dobe kvalitnich skeneru a barevnych tiskaren bych nejake omluvenky do skoly vubec neresil smiley
Myny , 26.03.2008 20:11:37
ynezz: To máš sice pravdu, ale někdy se může vloudit i chybička např. v podobě pomatené maminky tvé kamarádky, která s tebou místo do školy jede ve středu na výjedz do Plzně, stalo se to před dvěma roky a ta maminka zavolala do školy, jestli je Terezka ve škole a nebo jela zase s kamarádkama na Baník, pak už je ti sebenamakanější omluvenka na hovno a máš ředitelskou důtku. smileysmiley I takové případy se stávají. smiley
ynezz , 27.03.2008 00:53:46
Myny: Za Baník život dej smiley
Kocmen , 27.03.2008 09:06:58
Do teplic povalime
já a kamošsmileysmileysmiley
klmFCB , 27.03.2008 12:49:53
Hledám flek v autě z Brna a zpět do Teplic.Nebo v nejhorším aspoň zpět do Brna,tam se nějak dostanu.Tel:602789110 ICQ:295 156 658 prosím prosím dobře zaplatímsmileysmileysmiley
Stuart , 27.03.2008 12:52:29
mili-icefili a CNL : vaše příspěvky jsem pochopil tak, že když nejedu do Teplic, tak nejsem opravdový a věrný fanoušek FCB. Já bych na ten výjezd jel, ale rodiče mi prostě řekli že mě zatím budou pouštět jen moravské výjezdy (daleko radši bych jel do těch Teplic, než s hromadama vandráků do Olomouce), ale bohužel nemůžu no smiley
FCB_ACI , 27.03.2008 14:29:51
No tak ten spatecni me dojebal.. v pondeli mam ranni a nemuzu si vzit 3 volno behem tydne sry...ale nebudu tam :-( kdyby vlak jel hned po zapase tak tam jsem....smileysmiley smileysmiley
FCB_ACI , 27.03.2008 14:48:14
vsichni tu resi skolu kdybych chodil jeste do skoly tak je jasne kam jdu a skola to neni...Ale robit se musismileysmileysmiley
Jaryn-sh , 27.03.2008 14:50:46
Myny: my jsme kasu na bus měli a taky dokonce na vlak, ale jen do Pardubicsmiley a pak nastaly krušné chvíle s velmi aktivní průvodčí která nás nechala vyhodit s pomocí pčr v Ústí nad Orlicí a následně ještě ze dvou vlaků... ale stálo to za tosmiley
Mlady-APPLE COMMANDO , 27.03.2008 14:57:55
Dzarek,Myny: Ten výjezd si pamatuju taky dobře jel jsem na něj v devíti lidech a zpět se vezl z tamního místečka nazvaným autokinem v kufru až do Hradce z tama do Pardubic a do Ostravy doma jsem byl v 3 ráno vklidu...smiley
FCB_ACI , 28.03.2008 11:00:15
Je tu nekdo kdo jede autem do teplic a bude z5 v ostrave do 6 rana jestli tak dejte vedet prispeju na benzin a na vse dik predem musim byt rano v robote...1-2mista icq 397-955-864....
Myny , 28.03.2008 12:18:54
Mlady-APPLE COMMANDO: Jsi nám vyluštil hádanku, vrtalo nám totiž hlavou, koho jsme to tehdy do Hradce vezli v kufru. smileysmiley
HanysFCB , 30.03.2008 06:33:12
a jedeeeeeeeeem :tanec
Jaryn-sh , 31.03.2008 11:48:01
aquafresh: styď se že si nejel... o hodně si přišelsmiley
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist