Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD OD PLZNĚ!!! - upraveno
skslezska · 12 Komentářů · 10175 Přečteno · Tisknout
19. ligové kolo hraje Baníček v neděli 02. 03. 2008 od 15h v Plzni!!! Jede se stejně jako do Liberce ze Svinova v 6:04h IC vlakem do Prahy, kde se přesedá na rychlík do Plzně. Zpět se jede rychlíkem do Prahy, kde se přesedá na rychlík směr Košice. Dva vagóny pro fans FCB budou do Prahy a do Plzně za lokomotivou. Zpět budou 2 vagóny pro fans FCB z Plzně za lokomotivou a z Prahy do Ostravy na konci vlaku!
Konečně je na výjezd ideální konstalace: zápas není v TV, hraje se v neděli v dobrý čas, nevyjíždí se brzo, ale až v 6:04h, V Plzni jsme v rekordním čase za 5:50h a kdo nepojede na "chacharpas", tak ho cesta přes celou republiku tam i zpět se slevou „ČDnet“ (pro max 5 osob za 780,- Kč) vyjde na jednoho na 156,- Kč!!! Navíc se z Plzně dojede do Ostravy o půlnoci a ve vlacích budou vagóny pro fans FCB. Na soupisce v Plzni už bude konečně i Renda Bolf a při problémech s obranou se možná objeví i na place! Samozřejmostí se už stalo, že vstupenky z výjezdů se dají v předprodeji vyměnit na následující zápas FCB doma (což bude Slavia)! Tak co chachaři!!! Zlomíme rekord 720 fans FCB z mistrovské sezóny v Plzni?!!!
Další slevou je „SONE+“ pro max 2 dospělé a max 3 osoby do 15 let za 390 Kč.

SMĚR OSTRAVA – PLZEŇ
Třinec 5:05 (IC 580 směr Praha hl. n.);
Těšín 5:17;
Karviná hl. n. 5:33;
Bohumín 5:45;
Ostrava hl. n. 5:56
Ostrava-Svinov 6:04;
Studénka 6:15;
Suchdol n/O 6:23;
Hranice n/M 6:36;
Lipník n/B 6:18 (fans z Lipníku jedou osobákem do Hranic);
Olomouc hl. n. 7:07;
Zábřeh n/M 7:39;
Praha hl. n. příj. 9:59 (přestup na rychlík směr F. Lázně);
Praha hl. n. odj. 10:16;
Plzeň hl. n. příj. 11:54.

Fans z Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 5:08;
Ostrava-Kunčice 5:22;
Ostrava-Vítkovice 5:27;
Ostrava-Svinov 5:33.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 5:28;
Štítina 5:37;
Háj ve Slezsku 5:45;
Děhylov 5:52;
Ostrava-Svinov 5:59.

Fans z FM-Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 4:23;
Frýdlant n/O 4:45;
Frýdek-Lipina 5:00;
Lískovec ala Lipina 5:05
Paskov 5:12;
Vratimov 5:17;
Ostrava-Kunčice 5:23;
Ostrava střed 5:29;
Ostrava Stodolní 5:32;
Ostrava hl. n. 5:35.

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky nepřípoj následujícím osobákem:
Štramberk 4:00;
Kopřivnice 4:04
Kopřivnice zast. 4:05;
Příbor 4:10;
Studénka 4:26.

Fans z Vítkovska mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 4:35
Vítkov 4:58;
Jakubčovice n/O 5:18;
Odry 5:28
Suchdol n/O 5:42.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín 5:09;
ValMez 5:52;
Hranice n/M 6:23.

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ DO PLZNĚ:
Těšín 8:28;
Havířov 7:46;
O-Kunčice 7:57;
O-Vítkovice 8:02;
Studénka 8:15;
Suchdol n/O 8:23;
Hranice n/M 8:36;
Olomouc hl. n. 9:07;
Zábřeh n/M 9:39;
Praha hl. n. příj. 11:59; (přestup na rychlík směr Cheb);
Praha hl. n. odj. 12:16;
Plzeň hl. n. příj. 13:54.

Fans z Karviné a Bohumína mají na rychlík do O-Vítkovic přípoj následujícím osobákem:
Karviná hl. n. 7:00;
Dětmarovice 7:07;
Bohumín 7:18;
Ostrava hl. n. 7:28;
O-Svinov příj. 7:35 (přestup na osobák směr O-Kunčice);
O-Svinov odj. 7:50;
O-Vítkovice 7:56;

Fans z FM-Lipinska mají na osobák do O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 6:53;
Frýdlant n/O 7:15;
FM-Lipina 7:30
Lískovec ala Lipina 7:34;
Paskov 7:41;
Vratimov 7:46;
O-Kunčice 7:49.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 7:28;
Studénka město 7:39;
Studénka 7:41.

Fans z N. Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 8:03;
Suchdol n/O 8:17.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:Fulnek 8:05;
Suchdol n/O 8:18.


SMĚR PLZEŇ - OSTRAVA
Plzeň hl. n. 18:08;
Praha hl. n. 19:45 (přestup na rychlík směr Košice);
Praha hl. n. odj. 20:06;
Olomouc hl.n. 23:08;
Hranice n/M 23:38;
Suchdol n/O 23:53;
Studénka 0:03;
O-Svinov 0:15;
Ostrava hl. n. 0:24;
Bohumín 0:35;
Karviná 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 5:18;
Jablunkov-Návsí 5:33.

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:33;
O-Vítkovice 0:39;
O-Kunčice 0:44;
Havířov 0:57.

Fans na Lipinsko mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:33;
Ostrava Stodolní 0:36;
Ostrava střed 0:38;
Ostrava-Kunčice 0:43;
Vratimov 0:49;
Paskov 0:54
Lískovec ala Lipina 0:59;
FM-Lipina 1:03;
Frýdlant n/O 1:16.

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36;
Háj ve Slezsku 0:43;
Štítina 0:50;
Opava východ 0:58.
Komentáře
KkarlosS , 27.02.2008 11:37:18
Tak a všichni zaregistrovaní i s rodinami povinně, my jsme přece doma všude!!!!!! MUSÍME VYHRÁT!!!!!!! smileysmileysmileysmileysmiley :tanec :clap
HanysFCB , 27.02.2008 15:00:36
uz se tesim , kurwa bude jazda smiley smileysmiley
Monika , 27.02.2008 21:21:05
Nás tam budeee, hurááá.... smileysmiley
smileysmileysmiley
mikio , 27.02.2008 22:10:29
jede nekdo z frydku-mistku nebo frydlantu n/o do plzne zatim se mi nedari nikoho sehnat kdo by jel do plzne jinak spojeni je dobre?banik nejlepsi u nassmileysmileysmiley
HanysFCB , 27.02.2008 23:07:42
mikio : jestli resis ze nemáš s kym sedet ve vlaku tak neboj, seznamíš se rychle smiley

v sobotu do opavy a pak huuraaa do plzne smiley
RascaFCB , 28.02.2008 11:22:37
Kura tak můj první výjezd na jaře to zas bude kolovat v žilách alkoholsmileyuž se těším jak babka na důchodsmileyskvělý čas škoda že to není v sobotu ale i tak pohodasmileyDoufám že nás bude hafec v Plzni Baník pičo!!!smileysmiley
Hanis1922 , 28.02.2008 14:13:40
už se těším přisednu až v Berouně smileysmileysmileysmiley
Hody , 01.03.2008 09:06:23
Já bych přidal pro nějaké osamocenné je to autobusem:
Ostrava ÚAN - Praha 3:30
v Praze přesednout na metro B, jet na konečnou Zličín a tam nastoupit do dalšího autobusu směr plzeň (jede co hodinu a je tam za hodinu)
hrochz , 01.03.2008 15:21:09
mikio my jedem z frydku.. bude nas 5smiley
eddy , 01.03.2008 18:21:06
zdravím...chtel sem se zeptat kdo pojede z haviřova. Jak to tak vidím tak nemám s kým jed,smiley tak estli nekdo z havirova jede tak bych se pripojil. smiley
FRmarkEE , 02.03.2008 13:54:05
se může stát jen mě že zaspím o 10 minut smiley
elbuy10 , 23.08.2018 11:00:25
Buku Kubah di Atas Pasir karya Zhaenal Fanani adalah novel yang ditulis berdasarkan kisah nyata. Jika kita sudah membaca, maka akan tidak asing dengan kalimat-kalimat menyentuh dalam buku ini. Bagi yang belum membaca buku ini, silahkan baca review lengkapnya di sini. Dan di bawah ini beberapa kalimat menyentuh dalam buku KDAP. Apakah anda mau info di baca untuk selengkapnya di sini . Temukan sebuah ide sebagai cara membuat buku. Sebelum mulai menulis cara membuat buku, Anda butuh ide cerita. Ide ini adalah benih buku Anda. Tapi, menemukan sebuah konsep bisa terasa sulit. Tips lengkap ada di blog saya baca selengkapnya di sini baca.

Ada banyak sekali penghargaan buku anak dan remaja di dunia. Mereka memiliki kriteria dan standar yang berbeda-beda untuk setiap seleksi, baik dalam hal grup umur maupun dari segi tipe sastra. Kami telah memilih lima buku bahasa Inggris remaja yang telah memenangkan berbagai penghargaan buku internasional sebagai rekomendasi untuk Anda. Belajar menulis cara membuat buku asyik di blog milik saya yang baru dibangun yakni di blog cara membuat buku cerita sendiri terbaik. Kalian harus tahu, penulis buku adalah orang paling dermawan kepada negara. Kalian harus sopan sekali kepada penulis buku, karena dia membayar pajak lebih banyak dibanding kalian semua. Eh, saya serius loh, tidak sedang bergurau.

Ketika memulai bisnis, maka pelajaran bisnis pertama yang harus Anda fokuskan adalah sistem yang dimilikinya. Karena dengan penggunaan sistem bisnis yang bagus, maka perjalanan dari bisnis tersebut pun akan berjalan lebih mudah. Selain itu sistem pada bidang usaha juga memiliki potensi untuk merubah bisnis atau pun usaha tersebut dalam meraih keuntungan yang tinggi. Setelah Anda memiliki sistem yang bagus untuk digunkan, maka Anda pun dapat bersantai, dengan meraup untung dari sistem tersebut. Anda mau menjalankan usaha? Simak tips bermanfaatnya. bisnis modal kecil untung besar untuk pelajar Nah, pada kesempatan kali ini, kami ingin sedikit menyebarkan tips usaha modal kecil untuk menemukan sebuah peluang usaha bisnis kecil dirumah yang menguntungkan. Ide peluang usaha modal kecil tersebut mampu dijadikan sebagai bisnis di hari sabtu ahad atau sekedar buat usaha sampingan saja. lihat saja anda bida melakukan peluang usaha modal kecil. kecil

Jika membicarakan mengenai alat sholat yang untuk perempuan ini, tentu kita bisa tahu bagaimana bentuk dan modelnya di tahun-tahun kebelakang. Dahulu, mukena identik dengan warna putih yang melambangkan makna suci dan bersih. Namun, seiring dengan berjalannya waktu, mukenah mulai diproduksi dengan berbagai warna hingga motif yang sangat beragam. Melihat dunia fashion yang sekarang ini di tahun 2017 semakin modern, jika harus membandingkan model mukenah yang dulu dengan sekarang tentu jauh berbeda. Namun di zaman sekarang ini model busana muslim yang satu ini mengalami perkembangan. Berbagai sentuhan yang berbeda dan variatif membuat tampilan dari hijab muslim tersebut menjadi lebih menarik, dan bisa membuat para muslimah di Indonesia menjadi lebih semangat melaksanakan ibadah shalat. Dan terbukti sekarang ini perlengkapan Shalat wanita muslim tersebut kini banyak peminatnya. Berbagai macam model gambar mukena yang lebih variatif kini banyak bermunculan. Agar Anda tidak kebingungan mencari mukenah terbaik yang Anda inginkan, berikut adalah tips memilih mukenah dengan harga mukenah terjangkau yang bisa Anda terapkan saat Anda memilih mukena. Baca grosir mukena dan apapkah anda mau usaha mukena grosir? Saya menyediakan bagaimana penjualan mukena online di situs saya. Beraneka ragam mukena dewasa ini dapat dicari dengan berbagai kemudahan bantuan pencarian dan rekomendasi penjual dari jutaan pengguna Shopee lainnya. Gunakan fitur tersebut untuk mencari busana muslim dan mukena al gani yang menjadi idaman dan pasti akan sesuai dengan keinginan. Selain itu, dapatkan juga berbagai rekomendasi penawaran dan promo ongkos kirim menarik dari produk terlaris seperti mukena murah yang menjadi best seller di Shopee. klik disini.

Ketahui Perbedaan Gamis yang Dikenakan Pria Arab di 5 Negara Ini. Mua beli gamis? Bisa di sini. Jual Gamis murah muslimah yang hebat di sini. jual gamis. Dan menjual grosir murah yang bisa didapatkan disini clik di sini .
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist