Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA ŽIŽKOV!!! UKAŽME, ŽE PONDĚLNÍM TERMÍNEM NÁS NEODRADÍ!!!
skslezska · 13 Komentářů · 7560 Přečteno · Tisknout
V pondělí 1. října 2007 od 17:15 h hraje náš Baníček na Žižkově. Zapomeňte na nevydařený zápas se Sigmou, každé mužstvo si vybere den blbec... Jeďme v co největším počtu na Žižkov a podpořme náš Baníček!!! Ukážeme všem, že pondělním termínem nás neodradí! Také fans z Čech, nechť se dostaví v hojném počtu!

Jede se stejně jako na Slavii. Sraz je na svinovském nádraží v 10:15 h a jede se v 10:37 h rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy. Pro ty, kteří nestihnou rychlík v 10:37 h ze Svinova, uvádím ještě pozdější spojení vlakem EC 106 ve 12:10 h ze Svinova, který je v Praze v 15:54 h, což v poho stihnete na Žižkov, který asi 10 min od Hlaváku. Zpět je spojení dobré. Jede se rychlíkem směr Košice, který nás rozveze do hlavních míst na Ostravsku a od tohoto rychlíku jsou i přípoje do dalších měst.


SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 10:16 (rychlík směr Brno hl. n.);
Ostrava hl. n. 10:27;
Ostrava-Svinov 10:37;
Studénka 10:49;
Suchdol n/O 10:58;
Hranice n/M 11:13;
Přerov příj. 11:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj. 11:36;
Olomouc hl. n. 11:53;
Zábřeh n/M 12:31;
Praha hl. n. 15:05.

Fans z Karvinska mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Karviná hl. n. 9:56;
Petrovice u K. 9:51;
Dětmarovice 10:03;
D. Lutyně 10:07;
Bohumín 10:11.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím rychlíkem:
Jablunkov-Návsí 9:26;
Třinec 9:37;
Český Těšín 9:45;
Havířov 10:02;
Ostrava-Kunčice 10:13;
Ostrava-Vítkovice 10:18;
Ostrava-Svinov 10:24.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 9:32;
Štítina 9:42;
Háj ve Slezsku 9:50;
Děhylov 9:57;
Ostrava-Svinov 10:05.

Fans z Lipinska a Frýdlantu n/O mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 8:47;
Frýdlant n/O 9:13;
Frýdek-Lipina 9:30;
Lískovec u Lipiny 9:35;
Paskov 9:41;
Vratimov 9:46;
Ostrava-Kunčice 9:50;
Ostrava střed 9:57;
Ostrava hl. n. 10:03.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 10:03;
Ženklava 10:11;
Štramberk 10:17;
Kopřivnice 10:21;
Kopřivnice zast. 10:23;
Příbor 10:29;
Studénka 10:40.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 10:30;
Studénka město 10:41;
Studénka 10:43.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 10:28;
Suchdol n/O 10:43.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 10:32;
H. Životice m. nádr. 10:39;
Suchdol n/O 10:45.

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 9:32;
Vítkov 10:00;
Jakubčovice n/O 10:21;
Odry 10:29;
Suchdol n/O 10:43.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 10:23;
ValMez 10:41;
Hranice n/M 11:07;
Lipník n/B 11:15;
Přerov 11:26.

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ OSTRAVA – PRAHA
Karviná hl. n. 10:56 (fans z Karviné jedou do Bohumína osobákem);
Petrovice u K. 11:26; (EC 106 Warszawa – Praha)
Bohumín 11:38;
Ostrava hl. n. 11:49;
Ostrava-Svinov příj. 11:55 – odj. 12:10;
Hranice n/M 12:37;
Olomouc hl. n. 13:10;
Praha hl. n. 15:54.

Fans z Třince, Č. Těšína a Havířova jedou do Svinova EC 140 Zvolen – O-Svinov – Praha, který se ve Svinově spojuje s EC 106 z Warszawy a obě části jedou společně do Prahy:
Třinec 11:09;
Český Těšín 11:19;
Havířov 11:36;
Ostrava-Vítkovice 11:50;
Ostrava-Svinov 11:56.


SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha hl. n. 20:02 (rychlík směr Košice);
Č. Třebová 22:01;
Zábřeh n/M 22:35;
Olomouc hl.n. 23:12;
Hranice n/M 23:45;
Suchdol n/O 23:59;
Studénka 0:08;
O-Svinov 0:20;
Ostrava hl. n. 0:29;
Bohumín 0:40;
Petrovice u K. 2:05;
Karviná hl. n. 1:31;
Č. Těšín 1:48;
Třinec 1:58;
Jablunkov-Návsí 2:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:46;
Ostrava-Vítkovice 0:54;
Ostrava-Kunčice 0:58;
Havířov 1:11.

Fans do Lipinska a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:44;
Ostrava střed 0:50;
Ostrava-Kunčice 1:00;
Vratimov 1:03;
Paskov 1:09;
Lískovec u Lipiny 1:16;
Frýdek-Místek-Lipina 1:23;
Frýdlant n/O 1:35.

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:47;
Děhylov 0:52;
Háj ve Slezsku 0:59;
Štítina 1:07;
Opava východ 1:15.

Komentáře
RJZ , 25.09.2007 16:04:30
jestli to jde tak vsici prvnim vlakem!!!!!!smileysmileysmiley
FCB_ACI , 28.09.2007 12:30:07
Kua sem se tesil jak male dite ale misto toho jedu do prdele v robote mam volno ale nikdo z kamosu nejede tak nejedu ani ja...smileysmileysmiley je to doeb...smileysmiley
RascaFCB , 28.09.2007 15:04:36
Hmm tak vidim že pojede tak 500 lidi víc nesmileyjá tež nemuzu bo mám problémy ale kutím bo nechci chybět po více jak roku na zápasesmileyCasper tez nemuze bo ho nechcou ti Zidi z roboty pustit bo má uz vybrane volna a hodně jich je na marodce kdo muze at jede:clapNejlepší u nássmileysmileysmiley
RJZ , 28.09.2007 15:41:16
FCB_ACI:to je problem jet bez kamosu?kolik ti je prosim tesmiley
FCB_ACI , 28.09.2007 21:02:22
RepkaJeZmrd malo jenom 19...
chacharzona , 28.09.2007 21:02:31
Měli jste dnes špatný den,něco se Vám nevydařilo a jste z toho nesvoji ??? Mame řešeni !! Hlasujte a hned se budete citit lépe !!! http://www.voteyourteam.com/vote.aspx?TeamID=150 smiley
Facab , 28.09.2007 21:27:56
Fcb_ACI Bracho vis ze kdybych nemel Antibiotika tak jedu smiley tak nezlob a jed bezeme smiley a podpor banicek
RJZ , 28.09.2007 22:15:23
FCB_ACI-hm..tak kdyz uz ti jde o to,tak mi je 17 a jedu taky sam,neresim to ze nikdo se mnou nejede,nejsu malejsmiley
FCB_ACI , 29.09.2007 05:16:47
RepkaJeZmrd no vidis..ale je to nuda uz tak je to nuda jet vecer vlakem dom..a jeste ktomu kdybch jel sam tak to by byl dojeb..neerknu zlin olomouc jel bych sam ale neco delsiho sam nee..se mi nechce...afk jdu na ranni
chacharzona , 29.09.2007 18:40:39
Měli jste dnes špatný den,něco se Vám nevydařilo a jste z toho nesvoji ??? Mame řešeni !! Hlasujte a hned se budete citit lépe !!! http://www.voteyourteam.com/vote.aspx?TeamID=150 smiley
FCB_ACI , 01.10.2007 03:07:19
Lidi mejte se fajne a hlavne fandete aj iza me dik ;-)...smileysmiley:tanec:clap
skslezska , 01.10.2007 07:40:39
Tož já tež jedu!smiley Šéf je dobrý a povolil mi odejít před 13 h z práce, tak budu stíhat Pendolino v 13:21 ze Svinova, pojedu z kámošem jako VIP fans FCB s plechovkama piva na Žižkovsmiley.
Blbé je, že musím být zítra před 6h na šichtě, tak hned po zápase budu makat na hlavák na metro a z Holešovic mi jede v 19:26 IC vlak do Ostravy, ať něco pospím...
skslezska , 01.10.2007 11:23:08
Kdo chce jet podpořit Baníček na Žižkov na poslední chvíli, tak vlak EC 106 do Prahy hl.n. má z Polska 30 min. zpoždění, takže bude ze Svinova odjíždě cca v 12:40 h!
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist