Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení na výjezd na Sigmu - změna spojení zpět!!!
skslezska · 12 Komentářů · 48964 Přečteno · Tisknout
21. ligové kolo hraje Baníček v sobotu 15. 03. 2008 od 17h v Olomouci!!! Sraz ve Svinově ve 12:30h. Hraje v super dobu v 17h v sobotu, zpět jsme v Ostravě v 21h! Zápas není v TV a do Olomouce je to kousek! Navíc hráči spoléhají na naši mohutnou podporu v Olomouci, aby byli opět na Sigmě jako doma!!!
Jede se rychlíkem ze Svinova ve 12:41h do Přerova (vagóny pro fans FCB budou vpředu), kde se přesedá na rychlík do Olomouce. Pro opozdilce uvádím do Olomouce i další vlaky. Zpět se jede rychlíkem do Hranic n/M, kde se přesedá na rychlík směr Bohumín (vagóny pro fans FCB budou vzadu). Náš sektor bude na Sigmě na tribuně SEVER (naše oblíbená z finále poháru ČMFS!) a vstupné je 70,- Kč. Kapacita této tribuny je skoro 4.000 míst, takže se o místo nikdo nemusí bát o flek. Lupeny si stačí koupit před zápasem.

SMĚR OSTRAVA – OLOMOUC
Bohumín 12:23 (R 736 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:33;
Ostrava-Svinov 12:41;
Studénka 12:53;
Suchdol n/O 13:01;
Hranice n/M 13:14;
Lipník n/B 13:38 (fans z Lipníku jedou do Olomouce osobákem);
Přerov příj. 13:31 (přestup na rychlík směr Praha);
Přerov odj. 13:43;
Olomouc hl. n. 13:57.

Fans z Těšínska a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím rychlíkem:
Mosty u J. 10:55;
Jablunkov-Návsí 11:08;
Třinec 11:26;
Těšín 11:42;
Karviná hl. n. 12:00;
Dětmarovice 12:07;
D. Lutyně 12:10;
Bohumín 12:15.

Fans z Havířovska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 12:11;
O-Bartovice 12:19;
O-Kunčice 12:25;
O-Vítkovice 12:30;
O-Svinov 12:36.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:

Opava východ 11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54;
O-Svinov 12:02.

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 10:53;
Frýdlant n/O 11:15;
FM-Lipina 11:32;
Lískovec ala Lipina 11:37
Paskov 11:45;
Vratimov 11:50;
Ostrava-Kunčice 11:56;
Ostrava střed 12:02;
Ostrava Stodolní 12:05;
Ostrava hl. n. 12:08.

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 11:40
Ženklava 11:48
Štramberk 12:08;
Kopřivnice 12:12
Kopřivnice zast. 12:13;
Příbor 12:19;
Studénka 12:34.

Fans z Bílovce mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 12:35;
Studénka město 12:46;
Studénka 12:48.

Fans z New Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 12:28;
Suchdol n/O 12:42.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 11:33;
Vítkov 12:01;
Jakubčovice n/O 12:22;
Odry 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

Fans z Valašska jedou do Olomouce následujícím expresem:
Vsetín 12:54;
ValMez 13:11;
Hranice n/M 13:36;
Olomouc hl. n. 14:04.

Pozdější spojení do Olomouce:
Bohumín 13:50 (EC 106 směr Praha);
Ostrava hl. n. 14:01;
O-Svinov 14:10;
Hranice n/M 14:36;
Olomouc hl. n. 15:04.

Bohumín 14:23 (R 738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 14:33;
O-Svinov 14:41;
Studénka 14:53;
Suchdol n/O 15:01;
Hranice n/M 15:13 (přestup na rychlík směr Praha);
Hranice n/M odj. 15:24;
Lipník n/B 15:34;
Olomouc hl. n. 15:57.

Bohumín 14:50 (IC 516 směr Praha);
Ostrava hl. n. 15:01;
O-Svinov 15:10;
Olomouc hl. n. 16:03.


SMĚR OLOMOUC - OSTRAVA
Olomouc hl. n. 19:52 (R 623 směr Vsetín);
Lipník n/B 20:15;
Hranice n/M příj. 20:26 (přestup na rychlík směr Bohumín);
Hranice n/M odj. 20:44;
Suchdol n/O 20:56;
Studénka 21:05;
O-Svinov 21:16;
Ostrava hl. n. 21:25;
Bohumín 21:35;

Fans do Karviné a na Těšínsko mají přípoj následujícím osobákem:
Bohumín 21:44;
D. Lutyně 21:48;
Dětmarovice 21:51;
Karviná hl. n. 21:58;
Těšín 22:18;
Třinec 22:26;
Jablunkov-Návsí 22:53;
Mosty u J. 23:06.

Fans do Havířova a Těšína mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 21:20;
O-Vítkovice 21:26;
O-Kunčice 21:31;
O-Bartovice 21:37;
Havířov 21:44;
Těšín 22:06.

Fans na Lipinsko mají přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 21:50;
Ostrava Stodolní 21:53;
Ostrava střed 21:56;
Ostrava-Kunčice 22:02;
Vratimov 22:06;
Paskov 22:14
Lískovec ala Lipina 22:21;
FM-Lipina 22:25;
Frýdlant n/O 22:43;
Frenštát p/R 23:06.

Fans na Opavsko mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 21:53;
Děhylov 22:00;
Háj ve Slezsku 22:10;
Štítina 22:19;
Opava východ 22:27.

Fans na Kopřivnicko mají přípoj následujícím osobákem:
Studénka 21:10;
Příbor 21:24;
Kopřivnice zast. 21:28;
Kopřivnice 21:30;
Štramberk 21:35;
Ženklava 21:39;
Veřovice 21:47.

Fans do Bílovce mají přípoj následujícím osobákem:
Studénka 21:11;
Studénka město 21:14;
Bílovec 21:23.

Fans do New Jičína mají přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 21:44;
N. Jičín město 21:59.
Komentáře
Hackiest , 12.03.2008 19:11:51
Lennia: O listky se vubec neboj, je pro nas vyhrazena tribuna s 3900 misty a myslim, ze nas tam bude kolem 3000, takze no problem
kacer , 12.03.2008 20:30:50
Hector - listky na fotnal se koupi az na mistě
Lacik , 12.03.2008 21:11:01
čuste mam dotaz je to muj první vyjezd a chci se zeptat jestli se plati vlak ??nebo ja jedu z Ka do Bohumina a pak do Svinova....díky moc za odpovedsmiley
Ostrava Jedem , 12.03.2008 22:05:27
jasne ze jo.
skslezska , 13.03.2008 08:03:58
KAPACITA TRIBUNY SEVER JE SKORO 4.000 MÍST! LUPENY SI STAČÍ KOUPIT PŘED ZÁPASEM! Nikdo se nemusí bát, že by zůstal před stadionem... JEDEME VŠICHNI!!!smiley:tanec
skslezska , 13.03.2008 09:20:54
ČONÍK BAPI! HLASUJTE, AŤ VÝJEZD DO ML. BOLESLAVI NENÍ V TELEVIZI!!! smileysmileysmiley
http://fotbalzive.ct24.cz/inquiries.asp
skslezska , 13.03.2008 09:22:44
SAMOZŘEJMĚ HLASUJTE PRO ZÁPAS SLAVIA - LIBEREC!!!smileysmileysmiley NEHLASUJTE PRO MB - FCB!!!!smileysmileysmiley
Hanis1922 , 13.03.2008 13:40:47
Nepovalí někdo z čech? Se mi nechce jet samotnemu, ale pojedu smileysmiley
Monika , 14.03.2008 17:49:55
Já chci takyyyyyy.... peníze nejsou a do Oloumouc je do daleko!!! smiley Z Prahy asi chachar pas platit nebude... smileysmiley
Hanis1922 , 14.03.2008 22:06:17
tak kdo valí z Prahy a v kolik, nechcu jet samsmiley
Stuart , 15.03.2008 06:21:38
Hanisek - takové věci si řeš přes Soukromé zprávy .........
Hanis1922 , 15.03.2008 06:38:36
Stuart - ja doufam že se někdo ozve přes soukromou zprávu
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist