Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení na výjezd do Brna!
skslezska · 26 Komentářů · 54207 Přečteno · Tisknout

Velmi důležité a již 27. ligové kolo hraje Baníček v pondělí 28. 04. 2008 od 17:15h v Brně!!! Sraz ve Svinově ve 12:30h. Nikomu asi není nutné připomínat, že jde už opravdu o vše. Z Brna musíme dovést nejméně remízu a vzhledem k výhře Teplic nejlépe výhru! Venca Svěrák v TV i MS Deníku vyzývá fans FCB, aby nezůstávali doma u TV a jeli podpořit Baníček do Brna, že mužstvo na naši mohutnou podporu spoléhá!!!
Vstupenky jsou k mání na Bazalech v předprodeji do pátku a v baru Abi na Mariánském náměstí a budou se zde prodávat pouze ve středu od 19h! V Brně budou lístky do sektoru FCB k mání jen pokud nějaké zbudou z Bazalů. Ve vlaku do Brna se žádné lístky prodávat nebudou! Takže si je snažte sehnat na Bazalech nebo v baru Abi. Jako každý rok upozorňujeme fans FCB na události, které se vyskytují v Brně skoro každý rok... Jede se do Brna přímým rychlíkem, na kterém budou vpředu vagóny pro fans FCB. Na rychlíku zpět budou také vpředu. Pro opozdilce nebo pro Ty, kteří pojedou ze školy nebo z práce uvádím další spojení.

 

SMĚR OSTRAVA – BRNO
Bohumín 12:23 (R 736 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:33;
Ostrava-Svinov 12:41;
Studénka 12:53;
Suchdol n/O 13:01;
Hranice n/M 13:14;
Lipník n/B 12:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 13:43;
Brno hl. n. 14:57. 

 

Fans z Těšínska a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 10:55;
Jablunkov-Návsí 11:08;
Třinec 11:26;
Těšín 11:42;
Karviná hl. n. 12:00;
Dětmarovice 12:07;
D. Lutyně 12:10;
Bohumín 12:15.

 

Fans z Havířovska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 12:11;
O-Bartovice 12:19;
O-Kunčice 12:25;
O-Vítkovice 12:30;
O-Svinov 12:36.

 

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54;
O-Svinov 12:02.

 

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 10:53;
Frýdlant n/O 11:15;
FM-Lipina 11:32;
Lískovec ala Lipina 11:37
Paskov  11:45;
Vratimov 11:50;
Ostrava-Kunčice 11:56;
Ostrava střed 12:02;
Ostrava Stodolní 12:05;
Ostrava hl. n. 12:08.

 

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 11:40
Ženklava 11:48
Štramberk 12:08;
Kopřivnice 12:12
Kopřivnice zast. 12:13;
Příbor 12:19;
Studénka 12:34.

 

Fans z Bílovce mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 12:35;
Studénka město 12:46;
Studénka 12:48.

 

Fans z New Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 12:28;
Suchdol n/O 12:42.

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 11:33;
Vítkov 12:01;
Jakubčovice n/O 12:22;
Odry 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Valašska jedou do Hranic následujícím osobákem:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.

 

Pozdější spojení do Brna:
Bohumín 13:38 (R 838 směr Brno)
Ostrava hl. n. 13:48;
Ostrava-Svinov 13:56;
Přerov 14:39;
Brno hl. n. 15:57. 


Bohumín 14:23 (R 738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 14:33;
O-Svinov 14:41;
Studénka 14:53;
Suchdol n/O 15:01;
Hranice n/M 15:14;
Lipník n/B 14:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 15:43;
Brno hl. n. 16:57.

 

SMĚR BRNO - OSTRAVA
Brno hl. n. 21:03 (R 663 směr Bohumín);
Přerov 22:23;
Lipník n/B 22:48 (fans do Lipníku jedou z Přerova osobákem);
Hranice n/M 22:43;
Suchdol n/O 22:56;
Studénka 23:05;
O-Svinov 23:16;
Ostrava hl. n. 23:25;
Bohumín 23:35.

 

Fans do Havířova a Těšína mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 23:31;
O-Vítkovice 23:37;
O-Kunčice 23:42;
O-Bartovice 23:51;
Havířov 23:58;
Těšín 00:20.

 

Fans do Karviné mají přípoj následujícím rychlíkem:
Bohumín 1:19;
Karviná hl. n. 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 1:59;
Jablunkov-Návsí 2:14.

 

Fans na Lipinsko mají přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 23:33;
Ostrava Stodolní 23:36;
Ostrava střed 23:38;
Ostrava-Kunčice 23:44;
Vratimov 23:47;
Paskov  23:52
Lískovec ala Lipina 23:56;
FM-Lipina 24:00.

 

Fans na Opavsko mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36
Háj ve Slezsku 0:42;
Štítina 0:50;
Opava východ  0:58.

 

Fans na Kopřivnicko mají přípoj následujícím osobákem:
Studénka 23:10;
Příbor 23:25;
Kopřivnice zast. 23:29;
Kopřivnice 23:31;
Štramberk 23:35.

 

Fans do New Jičína mají přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 23:18;
N. Jičín město 23:33.

Komentáře
Kyby , 22.04.2008 13:40:59
Je to jak házení hrachu na zeď, ale neodpustím si, abych nedodal: NESPOLÉHEJTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI, kupte si lístky na Bazalech nebo ve středu v Baru Abi!!! Vyhnete se zbytečným nervům, možné frontě u pokladny, a to v tom lepším případě!!! V horším se na stadion nedostanete...
FRmarkEE , 22.04.2008 14:38:33
u toho vlaku v 14:41 mate o hodinu mensi prijezd smiley
KRYSTOF SYSEL , 22.04.2008 15:03:28
Pojedu tak akorat do prdelesmileysmileysmiley,nekeři nadřizeni maji pocit ze by se to be ze me na sachte posralo a pritom mam dovolene do cypasmileysmileysmiley
Thomas , 22.04.2008 16:21:57
Všeci do Brna cholera,zajdem na špilas a čepovat sa bude starobrnóóóó přeca néééé ???smileysmileysmileysmileysmileytak BPsmiley
eddy , 22.04.2008 17:08:17
zduř lidi chtel sem se jen orientacne zeptat estli vagony gratis budou aji v tom druhem vlaku do brna. snad me nebudete nazyvat vandrakem a podobne...smiley vim, na vyjezdy moc nejezdim a to diky skolesmiley bohuzel...nevychazi mi to..smiley ale do brna proste jet musim!!! tak dik za odpovedsmiley
mikio , 22.04.2008 17:32:36
jede nekdo do brna autem?ja jedu autem,ale v brne to moc neznam ani moji kolegove co pojedou tak jsem myslel ze by jsme jeli spolecne ze by jsme domluvili na nejakym miste treba FRYDEK-MISTEK nebo v HRANICE i treba v OLOMOUCI?Tel:721309793-E-mail:tuzik@email.czsmileysmileysmileysmiley
indy07 , 22.04.2008 18:37:24
Daj se sehnat lístky i vBrně do našeho kotle?Do Ovy se nedostanu tak doufám nejsem v pi.či?
Kyby , 22.04.2008 21:37:09
INDY07: Nedaj a doufám, že ani nebudou...
MIKIO: Když neumíš jezdit vlakem, tak na sebe aspoň dej bacha, viz.varovný lístek ke vstupenkám...
EDDY: Ty jsi někde četl něco o vagónech grátis? O tom nic nevím...(nepitvejte to více, prosím!!!)
mikio , 22.04.2008 21:55:01
KYBY:me nic jineho nez autem do brna jet nezbyva,protoze uz tak jsem sehnal par kolegu co se mnou pojedou kdybych nejel autem tak sedim doma oni vlakem by nejeli(kolegove)?cetl jsem varovny listek a vim co mam delat a taky se toho budu drzet?ja jinak na vyjezdy moc nejezdim,protoze nikdo se mnou nechce jezdit jen kdyz to jde nebo je to blizko viz:MORAVAsmiley
skslezska , 22.04.2008 22:07:37
Re: FRmarkEE: Dík za upozrnění, Je to celkem složité někdy napsat spojení na výjzedsmiley. Sem tam prst na klávesnici ujede...smiley K lístkům bych dodal, že kdo může, ať opravdu nenechává koupi na poslední chvíli v Brně na stadiónu a koupí lupen v baru Abi ve středu v 19h nebo na Bazalech, MimoOstravští, kteří se nedostanou na Bazaly nebo do Abi, koupí lístky na místě i kdyby měly být do jínmého sektoru...
Kyby , 22.04.2008 22:49:34
Že mají jet všichni vlakem s hlavní skupinou. Kdo tak neučiní, nemá se chovat jak vandrák a netoulat se po Brně s viditelnýma symbolama FCB a pokud dostanou po čuni od brňáků, tak nemají bonzovat fízlům ani jinak si stěžovat, bo si za to mohou sami...
Kyby , 23.04.2008 09:00:26
Jo a na lístky do vedlejších sektorů moc nespoléhejte. Jednak to v Brně není zrovna bezpečné a jednak se může stát, že bude vyprodáno...
ros , 23.04.2008 12:13:18
Kde si cetl 800? je 800 na bazalech a 400 do kotle, tak jsem to cetl ja takze 1200.
Kyby , 23.04.2008 12:30:42
DAVY: Mi se zase nechce věřit, že je tak nepřekonatelným problémem koupit si lístek v předprodeji. Že by bylo tolik baníkovců, co nebyli na ČB, nejezdí do OV, ani nikoho takového neznají, dokonce ani neznají nikoho, kdo by mu mohl lístek v OV koupit????
ros , 23.04.2008 13:33:56
to jsem nejak prehledl, ale ona nejaka rezerva kapacity vždy je.
eddy , 23.04.2008 13:41:43
promin kyby ze sem tu napsal... jen sem chtel vedet estli mam jet tim prvnim (to znamena bulnout skolu) nebo tim druhym... tady v clanku je napsane ze budou vagony pro fcb ve předni casti vlaku (estli to chapu dobre tak tam nebudu potrebovat jizdenku (proto sem napsal vagony gratis), estli ne tak se tedy omlouvam.) tot vse... vim, je to hloupy dotaz...a taky to nechcu pitvat... este jednou se omlouvam ze sem tu napsal
kvido , 23.04.2008 19:35:14
No taky nemam listky do Brna a na fotbal se nedostanu,kdyz je v 19:00 protoze mi nejede dalsi spoj na prestup dom.Ostrava od nas je pres 100 km.Takze mi nezbyva nez doufat ze naky zbudou do Brna.... Psal sem aj email na bazaly jestli by to neslo poslat a nikdo se ani neozval (bohuzel)
FCB FOREVER , 24.04.2008 01:21:05
No, některé komentáře mě vskutku pobavily smileysmileysmiley
Kocmen , 24.04.2008 09:13:10
Zdravas já už nemožu dospat jelikoš v Brně studuji
Dojdu tam vichzkovim krokem v kroju tak naschle u garáží na Srbske
PS. ať je vás z Ovi hafo musíme kolegům od naproti ukázat že jsme
nejlepší u nássmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Kocmen , 24.04.2008 09:13:31
Zdravas já už nemožu dospat jelikoš v Brně studuji
Dojdu tam vichzkovim krokem v kroju tak naschle u garáží na Srbske
PS. ať je vás z Ovi hafo musíme kolegům od naproti ukázat že jsme
nejlepší u nássmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Kocmen , 24.04.2008 09:28:44
Kyby

Ty lístky v Brně by se dali sehnat
přímo na místě já bych je moh zajistit
Pro toho člověka ale musel bych vědět jak vipda
G86@seznam.cz
skslezska , 24.04.2008 10:32:49
Na oficiálu píší, že je v prodeji na Bazalech dnes a v pátek posledních 80 vstupenek do Brna. prodej 13 - 17h. Kolik jich zbylo Kybymu a co se zbytkem udělá, to vám asi dnes tady napíše on sám.smiley
mikio , 26.04.2008 16:40:33
SZIL:mozna ze budu 1.misto v aute ale to budu vedet zitra?ale jedu z FRYDKU-MISTKUsmileysmileysmileysmiley
mikio , 27.04.2008 11:43:54
mam 1.misto volne v aute do brna a 2.listky navic jedu z FRYDKU-MISTKU?TAKMI NAPISTE NA E-mail:tuzik@email.cz?nebo na mobil na 721309793 muzete napsat SMSsmileysmileysmiley
mikio , 27.04.2008 12:25:32
tak uz mam 2.mista volne v aute do brna z FRYDKU-MISTKU A OKOLIsmileysmiley
mikio , 27.04.2008 20:56:03
hosi potrebuju zaplnit auto jedem jenom 2?ted mi odrekl kolega i listky mam navic 2 ?volejte na mobil 721309793?z okresu FRYDEK-MISTEK,FRYDLANT N/O ATD.smileysmiley V OKOLI
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Příští zápas
za


FK Dukla Praha
FK Dukla Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

09.02.2019, 0:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 19 29:15 45
3. FC Baník Ostrava 19 25:15 34
4. FK Jablonec 18 38:16 33
5. AC Sparta Praha 19 30:16 32
6. Fastav Zlín 19 25:22 30
7. FC Slovan Liberec 19 17:17 25
8. FK Teplice 19 21:25 25
9. Slezský FC Opava 19 26:30 23
10. FK Ml. Boleslav 19 36:36 22
11. 1. FC Slovácko 19 21:31 21
12. 1. FK Příbram 19 24:43 20
13. Bohemians Praha 19 18:27 19
14. SK Sigma Olomouc 19 17:32 19
15. MFK Karviná 19 24:37 15
16. Dukla Praha 19 15:34 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Fofo Online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist