Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

 



Výjezdy
Vlakové spojení na Slavii
rosfcb · 2 Komentářů · 31768 Přečteno · Tisknout
VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SLAVII
V neděli 3. prosince 2006 v 16:00 h hraje Baníček poslední ligové kolo v tomto roce na Stahově se Slavii! Pojeďme podpořit Baníček a pozdravit pražské „kámoše“!!!
Kotel jede se rychlíkem v 6:11 h ze Svinova do Přerova kde se přesedá na rychlík do Prahy. Kdo odjezd v 6:11 h nestihne, jede ještě druhé spojení v 9:01 h rychlíkem do Přerova s přestupem na rychlík do Prahy. Díky výkopu v 16 h je i dobré spojení zpět po zápase do Ostravy. Ze Svinova jede od rychlíku hned osobák do Havířova, Těšína, Třince a Jablunkova! Do Frýdku a Frýdlantu jede také od rychlíku z Prahy osobák!

SMĚR OSTRAVA-PRAHA
1. spojení
Bohumín        5:52;
Ostrava hl. n.        6:02;
Ostrava-Svinov    6:11;
Studénka        6:21;
Suchdol n/O        6:29;
Hranice n/M        6:42;
Lipník n/B        6:42;
Přerov    příj.        6:59 (přestup na rychlík Praha);
Přerov odj.        7:05;
Praha hl. n.        11:01.

2. spojení
Mosty u J.        7:21;
Jablunkov-Návsí    7:31;
Třinec            7:43;
Č. Těšín        7:53;
Karviná hl. n.        8:11;
Bohumín        8:41;
Ostrava hl. n.        8:52;
Ostrava-Svinov    9:01;
Studénka        9:14;
Suchdol n/O        9:24;
Hranice n/M        9:38;
Lipník n/B        9:47;
Přerov příj.        9:58 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.        10:04;
Praha hl. n.        13:48;
Praha-Smíchov    14:22.

Fans z Jablunkova, Třince, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.        4:02
Jablunkov-Návsí    4:11;
Třinec            4:25;
Č. Těšín        4:44;
Karviná hl. n.        5:03;
Dětmarovice        5:10;
Dolní Lutyně        5:14;
Bohumín        5:19.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín        5:17;
Albrechtice u ČT    5:27;
Havířov        5:38;
Ostrava-Bartovice    5:46;
Ostrava-Kunčice    5:52;
Ostrava-Vítkovice    5:57;
Ostrava-Svinov    6:04.

Fans z Frýdku-Místku mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frýdlant n/O        4:43;
Frýdek-Místek    5:00;
Lískovec u FM    5:05;
Paskov            5:12;
Vratimov        5:17;
Ostrava-Kunčice    5:23;
Ostrava střed        5:30;
Ostrava hl. n.        5:35.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín            5:06;
Jablůnka        5:12;
Bystřička        5:17
ValMez        5:30;
Hranice n/M        6:01;


SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha hl. n.        19:18;
Olomouc hl. n.    22:14;
Hranice n/M        22:52;
Suchdol n/O        23:07;
Studénka        23:16;
Ostrava-Svinov    23:28;
Ostrava hl. n.        23:37;
Bohumín        23:49.

SKSlezská
Komentáře
fanfan , 29.11.2006 15:18:15
Dotaz: Jede někdo tím druhým vlakem?smiley
dongbei , 05.09.2017 13:38:44
North Face Jackets
Polo Ralph Lauren Outlet
kate spade outlet
Ray Ban Sunglasses
Kate Spade Handbags Outlet
Tory Burch Outlet Store
Coach Outlet Online
Ray Ban Sunglasses Outlet
Coach Factory Outlet
Oakley Sunglasses Outlet
Coach Outlet
Moncler Jackets Outlet
Fitflop Sandals
Prada Handbags
Coach Outlet
Michael Kors Bags Outlet
Tory Burch Outlet Store
Ray Ban Outlet
oakley sunglasses outlet
North Face Jackets Outlet
Burberry Outlet
Michael Kors Outlet
Polo Outlet
Longchamp Outlet
Swarovski Jewelry Outlet
Oakley Sunglasses
Timberland
longchamp handbags
Ray Ban Sunglasses
Cheap Jordans
Timberland Outlet
Kate Spade Handbags
Oakley Sunglasses
Air Jordans
Pandora Bracelets
Ray Ban Sunglasses
Salomon Outlet
Nike Outlet Store
Converse Shoes
Adidas Outlet
Tommy Hilfiger Shirts
New Balance Shoes Outlet
Asics Shoes
Giuseppe Zanotti Outlet
Polo Ralph Lauren Outlet
Polo Ralph Lauren Shirts
Coach Outlet
Coach Outlet
Cheap Oakley Outlet
Louboutin Outlet
Ralph Lauren Outlet
Cheap Ray Ban Sunglasses
Coach Outlet Store Online
Coach Factory Outlet Online
Coach Outlet Online
Coach Outlet
Michael Kor Factory Outlet
Michael Kors Outlet Online
Michael Kors Outlet
Michael Kors Factory Outlet Online
michael kors outlet
Coach Outlet Clearance
Michael Kors Online
Coach Outlet online
Michael Kors Outlet Online
nike shoes
nike outlet
cheap Jordan
retro jordan shoes
tory burch outlet
tory burch sale
oakley outlet online
cheap oakley sunglasses
ray ban outlet online
ray ban sunglasses outlet
coach outlet
the north face outlet
Michael Kors Bags
true religion jeans
Ed Hardy Clothing Outlet
Under Armour Outlet Store
Air Jordans Shoes
Christian Louboutin Outlet
Nike Factory Outlet
coach outlet
Coach Factory Outlet
north face jackets
Coach Outlet
kate spade handbags
coach factory outlet
Coach Outlet Store Online
Michael Kors Outlet Online
Cheap Ray Ban
Coach Outlet Store Online
nba jerseys
ray ban sunglasses
cheap jerseys from china
oakley sunglasses store
Michael Kors outlet
Ray Ban Eyeglasses
michael kors outlet canada
oakley sunglasses
Coach Factory Outlet
Michael Kors Outlet Online
sac longchamp pas cher
mont blanc michigan
louboutin
Fitflop Shoes
coach factory outlet online
sac longchamp paris
coach outlet online
polo outlet
Polo Ralph Lauren Outlet Store
yeezy boost 350
Red Bottom Shoes
adidas nmd
Christian Louboutin Outlet
true religion outlet
true religion jeans outlet
Pandora Jewelry
Ferragamo Shoes
yeezy boost 350
adidas nmd R1
true religion jeans
air jordan shoes
jordan shoes for sale
oakley vault
vans outlet
Coach Outlet Online
nike store
uggs
Uggs Outlet
pandora charms
Nike Air Max 2017
Coach factory outlet
Kate Spade Handbags
mont blanc
Prada
swarovski outlet
UGG Australia
Salomon Shoes
Moncler
montblanc pen sale
moncler
burberry
Vans Store
under armour outlet
the north face
longchamp sale
fitflop sale
swarovski crystal
polo ralph lauren
timberland shoes
ugg store
polo ralph lauren
timberland boots
Nike Shoes
nba jerseys sale
nhl jerseys
under armour outlet
Coach Outlet
nfl jerseys wholesale
Christian Louboutin Sneakers
Adidas NMD
red bottom shoes
cheap jerseys china
coach purses
ugg outlet
nike air max 2017
red bottoms louboutin
Adidas Outlet Store
Christian Louboutin
ugg boots on sale
michael kors outlet online
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc

14.12.2018, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 18 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 27:14 42
3. FK Jablonec 18 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 29:15 31
6. Fastav Zlín 18 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 17:17 24
8. FK Ml. Boleslav 18 35:34 22
9. FK Teplice 18 19:24 22
10. Slezský FC Opava 18 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 23:42 19
12. Bohemians Praha 18 18:27 18
13. 1. FC Slovácko 18 20:31 18
14. SK Sigma Olomouc 18 17:32 18
15. MFK Karviná 18 23:35 15
16. Dukla Praha 18 15:33 15
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2018 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist